7 Amazing Joga Pozas Par Bipolar Disorder

Home » Review » Health » 7 Amazing Joga Pozas Par Bipolar Disorder

7 Amazing Joga Pozas Par Bipolar Disorder

Bilance ir laba. Faktiski, tas ir lieliski. Uzdot jebkurš bipolāru pacientam, un tie būs nod vienojoties. Un kāpēc ir tā, ka? Jo tur viņu prāts līdzsvarota nenāk viegli viņiem. Tikai alternatīva dziedināšanas terapija, piemēram, joga var palīdzēt viņiem tikt galā ar savu bipolāriem traucējumiem.

Bipolar pacientiem ir izmanīgs noskaņas un ir neparedzama. Viņi cieš no pamīšus depresijas periodus un entuziasmu. Apmēram 51 miljoni cilvēku visā pasaulē cieš no šī nosacījuma, izraisot to finanšu, sociālo un ar darbu saistītas problēmas.

Papildus regulārai ārstēšanai bipolāru traucējumu, joga ir lielisks veids, lai ārstētu stāvokli. Joga mazina stresu, kas ir galvenais sprūda uz ekstrēmo emocionālo valstīm ar bipolāriem traucējumiem.

Joga pārvalda jūsu bipolāri traucējumi arī stiprinot jums garīgi un fiziski, lai tiktu galā ar to. Let ‘s uzzināt, kā tas tiek darīts tālāk. Paskaties.

Pirms tam, pieņemsim pilnībā izprast Bipolar Disorder problēmu.

Kas ir Bipolar traucējumi?

Bipolar traucējumi ir garīgās veselības stāvoklis, kas ietekmē smadzenes, izraisot ekstremālas pārmaiņām garastāvoklis, enerģijas un aktivitātes līmeni. Tas galvenokārt notiek, pateicoties ģenētiku un traumas, piemēram, bērnības ļaunprātīgas izmantošanas un ilgtermiņa stresu.

Garastāvokļa svārstības robežās no galējas hiperaktivitāte uz absolūtu trulums un depresiju. Viņi vai nu rodas alternatīvi vai uzturēties ilgstoši pirms pāriešanas uz citu valsti.

Baroklii periodu sauc par “mānijas” un blāvi fāzē kā “depresijas.” Laikā maniakālajā periodā persona ir pārāk sajūsmā, ļoti satraukti, un neparasti enerģisks. Viņš / viņa kļūst nemierīgs un konstatē, ka ir grūti gulēt.

Kā stāvoklis pasliktinās, personai ir nereālas domas, kļūst neparastus un impulsīvs, un hallucinates kad tas kļūst sliktākais.

Otra puse, tas ir depresija. Šajā, pacientiem ir pilnīgi negatīvs skats uz dzīvi, un cieš no trauksme. Viņi jūtas blāvi, nedzīvs, un pašnāvības. Nekas jūsmo tos, un viņi nejūtas sajaukšanos ar ikviens.

Starpnieks posms ir hipomānija, kur persona ir entuziasmu, uzbudināms, un tas strādā plūsmas, padarot tos ļoti produktīvs. Mānijas periods parasti seko depresīvā valsts un otrādi.

Tagad, pieņemsim saprast, kā joga palīdz ar bipolāriem traucējumiem.

Joga un Bipolar Disorder

 Kad jūs cieš no bipolāriem traucējumiem, stress ir galvenais komponents, kas izraisa ekstrēmus emocionālo stāvokli. Pievienots tas ir trauksme, kas tikai padara sliktāk, ja jūs atrodaties mānijas vai depresijas stadijā.

Likvidēt stresu un nemieru atvieglo bipolārā pacientam, un joga dara tieši to.

Stiepšanās savu ķermeni un saglabājot to veselīgu ar jogu, ir viens no veidiem, kas nodarbojas ar šo problēmu. Sinhronizēti elpošana, kamēr kļūst, uzturas, un izkāpšana no pozās nomierina ķermeni, kā arī prātu.

Pranajama un meditācijas līdzsvaru un apmācīt jums labāk tikt galā ar garastāvokļa svārstības. Joga palielina serotonīna un gamma amino sviestskābe līmeni smadzenēs, kas palīdz cīnīties ar depresiju .

Tātad, joga ir noderīgs papildinājums pārvaldīt bipolāri traucējumi. Tas uzlabo jūsu vispārējo veselību un ļauj tikt galā ar bipolāriem traucējumiem labāk.

Tātad, kāpēc nav mēs mācīties dažus jogas vingrinājumus, kas darbojas vislabāk bipolāriem traucējumiem? Pārbaudiet tos zemāk.

7 Best pozas jogas bipolāru traucējumu

Joga piedāvā ārstnieciskas rada, ka nomierina prātu. Viņi novirzīt prātu no bipolārās pacienta un channelise savas domas pozitīvā virzienā.

1. Garudasana (Eagle Pose)

garudasana joga bipolāriem traucējumiem

Par pozā: Garudasana vai Eagle Pose ir asana nosaukts pēc mitoloģiskā karali putniem, Garuda, kurš ir zināms, lai cīnītos off dēmonus. Tas ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Praksē tas no rīta tukšā dūšā un turiet pozēt 15 līdz 30 sekundēm.

Ieguvumi: Garudasana uzlabo līdzsvara izjūtu un stiepjas jūsu teļiem un pleciem. Tas atraisa savas kājas un gūžas, padarot tos elastīga. Poza arī uzlabo jūsu koncentrāciju.

2. Upavistha Konasana (Sēž Wide leņķveida Pose)

Par pozā: Upavistha Konasana vai sēž Wide četrstūrainu rada ir asana, kas dod labu praksi ar citām līdzīgām platu četrstūrainu sēdus un stāvus pozās. Tas ir starpprodukts līmeņa Hatha joga asana. Praksē tas no rīta tukšā dūšā. Turiet pozēt 30 līdz 60 sekundes.

Ieguvumi: Upavistha Konasana nomierina smadzenes un palīdz jums kļūt mierīgs. Tā stiepjas savas kājas, rokas un mugurkaula un atver jūsu gurni. Tā arī stimulē vēdera orgānu.

3. Dandasana (Personāls Pose)

Par pozā: Dandasana vai personāla rada ir iesildīšanās rada. Tas ir iesācējs līmeņa jogas asana. Praksē tas no rīta tukšā dūšā vai vakarā pēc tam, kad atšķirības no 4 līdz 6 stundām no pēdējās ēdienreizes. Turiet pozēt 15 līdz 30 sekundēm.

Ieguvumi: Dandasana nomierina jūsu smadzeņu šūnas. Tā uzlabo saskaņošanu par savu ķermeni un uzlabo jūsu ķermeņa apziņu. Dandasana pagarina un stiprina savu mugurkaulu.

4. Paschimottanasana (Sēž priekšu Bend)

Par pozā: Paschimottanasana vai Sēž Forward Bend ir asana, kas dod jūsu ķermenis intensīvu stiept. Tas ir iesācējs līmeņa Hatha joga asana. Praksē tas no rīta vai vakarā tukšā dūšā. Turiet pozēt 30 līdz 60 sekundes.

Ieguvumi: Paschimottanasana ir stress atslodzes. Tas tur trauksme, dusmas un aizkaitināmība līcī. Poza regulē asinsspiedienu un stiepjas muguras un hamstrings.

5. Ardha Pincha Mayurasana (Dolphin Pose)

Par pozā: Ardha Pincha Mayurasana vai Dolphin rada ir asana, kas izskatās kā apgrieztā “V”, un ir līdzīgs Adho Mukha Svanasana. Tas ir iesācējs līmeņa Ashtanga joga asana. Praksē tas no rīta tukšā dūšā. Turiet pozēt 30 līdz 60 sekundes.

Ieguvumi: Dolphin Pose atbrīvo vieglu depresiju un galvassāpes, kā arī stiepjas jūsu pleciem. Tas ir noderīgi, bezmiegs un ārstnieciskā nogurumu.

6. Setu Bandhasana (Bridge Pose)

Par pozā: Setu Bandhasana vai tilta pozu ir asana, kas izskatās līdzīgs tiltu un tādējādi tiek nosaukts tā. Tas ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Praksē tas no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu. Turiet pozēt 30 līdz 60 sekundes.

Ieguvumi: Setu Bandhasana tonizē jūsu kodols muskuļus un atver jūsu pleciem. Poza stiprina jūsu rokas un kājas, un ir terapeitisks augstu asinsspiedienu un stresu.

7. Salamba Sirsasana (headstand)

Par pozā: Salamba Sirsasana vai headstand ir pilnīgs inversija no ķermeņa. To sauc karalis visiem jogas asanas. Asanu ir uzlabotas līmenis Vinyasa jogas asana. Praksē tas no rīta tukšā dūšā un turiet pozēt 1 līdz 5 minūtēm.

Ieguvumi: Salamba Sirsasana stiprina savu mugurkaulu un kaklu, un dod veselīgu asins plūsmu uz jūsu smadzeņu šūnas. Tā ārstē depresiju un paaugstina prāta skaidrību.

Brīdinājumi jāņem

Kaut arī praktizē jogu darbojas labi, lai lielākā daļa no tiem, kas cieš no bipolāriem traucējumiem, ir daži cilvēki, kuri cieš no blakusparādībām, piemēram, uzbudinājums, ātra elpošana, un kļūst kritiska viņu prakses spējām.

Rūpēties, lai nodarbotos ar jogu vidē, kur jūs jūtaties ērti un pieņemami.

Joga nav ārstēšana jūsu bipolāriem traucējumiem. Turpiniet zāļu lietošanas par bipolāriem traucējumiem kopā ar praktizē jogu.

 Tagad, pieņemsim atbildēt uz dažiem bieži vaicājumus joga bipolāriem traucējumiem.

Ekspertu atbildes par lasītāju jautājumiem

Vai bipolāriem traucējumiem ārstējamas ar jogu?

Joga var bipolāru traucējumu ārstēšanai, bet ne vienmēr var izārstēt to.

Cik bieži es varu nodarboties ar jogu, ja man ir bipolāri traucējumi?

Padarīt jogas prakse ir daļa no jūsu ikdienas rutīnas.

Bipolar traucējumi patērē jums un tiem ap jums. To var veikt dzīves no jums, dažkārt burtiski. Padariet to nedaudz viegli un vadāmību, mēģinot iepriekš pozas. Iet par to, lai jūsu dzīvi labāku.