7 Baba Ramdev Joga Asanos astmai gydyti

Home » Review » Health » 7 Baba Ramdev Joga Asanos astmai gydyti

7 Baba Ramdev Joga Asanos astmai gydyti

Kai aš sakau, joga gali padėti gydyti astmą, prasminga. Ar ne? Kvėpavimas ir joga eiti koja kojon, o jei yra problema įtraukiant savo kvėpavimą, joga tikrai gali padėti išgydyti ją. Jei esate astma kantrūs, jūs žinote, nuolat baiminasi, kad dusulys traumą. Gamina maždaug 358 milijonų žmonių visame pasaulyje kenčia pats. Joga, kartu su reguliariai medicinoje, yra ideali alternatyva kovoti su astma problemą. Nežinote kaip? Mes ne jus tamsoje nebėra. Šie 7 Baba Ramdev jogos asanos bus astmai gydyti, ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai slinkite žemyn juos rasti.

Prieš tai, galime sužinoti, kaip joga veikia išgydyti astmą.

Joga astma

Astma yra kvėpavimo takų liga, kurios metu kvėpavimo takus arba bronchų. Ortakiai patinę ir astmos pacientų, ir gauti dar uždegimas, kai sukėlė simptomus, juos mažėja ir todėl sunku asmuo kvėpuoti. Senovės egiptiečiai pripažino šią problemą ir suteikė jai savo vardą. Problema žymiai padidėjo nuo 1960 ir dabar sudaro 397,100 mirčių visame pasaulyje.

Pratimai siūlo natūralų palengvėjimą dėl astmos pacientų, tačiau intensyvūs fiziniai judesiai gali būti sudėtinga. Kita vertus, joga yra lėtas ir raminantis, kartu su giliai kvėpuoti, o tai labai palengvina paciento astmos priepuoliai. Astmos priežastys yra genetinės ir aplinkos. Nepriklausomai nuo priežasties, gali būti, joga veikia kaip astma sergantiems pacientams skydas ir padeda jums įgyti kontroliuoti jį.

Taigi, be tolesnio ceremonija, patikrinkite šiuos Baba Ramdev jogos asanų astmos pacientų.

Baba Ramdev Joga astma – 7 Geriausios asanos

1. Sukhasana (Lengvas Pose)

Sukhasana arba Easy Pose yra paprastas sėdi kelia, kad taip pat yra vienas iš paprasčiausių kelia susėsti meditacijoje. Daugelyje Azijos šalių, Sukhasana yra natūralus būdas sėdi ir taip pat daroma prielaida, o turintys patiekalai. Norėdami gauti geriausius rezultatus, praktiškai Sukhasana ryte, nebūtinai ant tuščio skrandžio. Lengvas Pose yra pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Laikykite kelti tol, kol esate patenkintas sėdi joje.

Sukhasana gydant astmą

Sukhasana orientuota į savo kvėpavimą ir kontrolės streso. Tai praplečia savo krūtinės, atpalaiduoja smegenis, ir leidžia jums stiprus ir pastovus. Poza suteikia jums ramybės ir taikos jausmą ir padeda jums išvengti aplinkybių, kad sukelti astmos priepuolius nuo įtampos ir streso.

2. Upavistha Konasana (Sėdi Wide Angle “Pose)

Upavistha Konasana arba Sėdi Wide Angle “Pose apima sėdi ant sėdmenų ir skleisti savo kojos pečių plotyje kuo plačiau. Praktikos ryte poza ant tuščio skrandžio arba vakare po 4 iki 6 valandų tarpas nuo paskutinio valgio. Upavistha Konasana yra tarpinis lygis Hatha joga asanos. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

 Upavistha Konasana gydant astma

Šioje pozoje, viršutinė kūno yra ištemptas. Tai atveria plaučius ir turtingesnis kvėpavimas. Jis taip pat ramina galvos ir de pabrėžia savo mintis. Poza pagerina organizmo lankstumą ir, kaip visuma, yra idealus siekiant išvengti astmos priepuolis.

3. ARDHA MATSYENDRÂSANA (Foje Pusė Stuburo Tvist)

ARDHA MATSYENDRÂSANA arba Foje Pusė Stuburo Tvist yra asanos kur atsisėsti ir pasukti savo stuburą šoną. Praktikos ARDHA MATSYENDRÂSANA ryte ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai. Poza yra pradedantysis lygis Hatha joga asanos. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

ARDHA MATSYENDRÂSANA gydant astma

ARDHA MATSYENDRÂSANA driekiasi savo krūtinės ir atidaro jį, taip pat paruoštų dirvą daugiau deguonies įvesti savo plaučius ir gerinti jų deguonies talpa. Ši kelia funkcija sumažina astmos priepuolis galimybę.

4. Sethu Bandhasana (tiltas Pose)

Sethu Bandhasana arba tiltas Pose atrodo tilto, kai manoma. Jis veikia geriausiai, kai praktikuojama ryte ant tuščio skrandžio. Poza yra pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

Sethu Bandhasana gydant astma

Sethu Bandhasana yra labai veiksminga astmos pacientų. Jis saugo savo kūną Dažniausios atveria savo skrynią ir plaučius, išlaikyti patikrinimą dėl savo skydliaukės ir pagerinti virškinimą.

5. Bhujangasana (Kobra Pose)

Bhujangasana arba Kobra Pose yra energizuojantis backbend, panašus į iškeltą gaubtu kobra. Praktikos Bhujangasana ryte ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai. Poza yra pradedantysis lygis Aštanga jogos asanos. Laikykite jį 15 iki 30 sekundžių.

Bhujangasana gydant astmą

Bhujangasana palengvina astmos simptomus. Jis pagerina deguonies ir kraujo apytaką visame kūne. Ji taip pat atveria savo skrynią ir išvalo ištraukas į plaučius. Poza padidina lankstumą, pakelia nuotaiką, ir driekiasi savo krūtinės raumenis.

6. Purvottanasana (Kylantis iš lentų Pose)

Purvottanasana, o tai reiškia, į Rytus susiduria, reiškia naujų ir ryškių pradžios prasidėjęs, kaip, kaip saulė pakyla Rytuose visose savo šlovės. Praktiškai tai Didėjimą Lentos Pose anksti ryte ant tuščio skrandžio ir švarių žarnyno geriausių rezultatų. Poza yra pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

Purvottanasana gydant astmą

Purvottanasana atveria savo protą naujoms galimybėms ir pozityvumo. Jis pagerina jūsų kvėpavimo sistemos darbą ir išlaiko patikrinimą savo hormonų. Tai padeda jums išlikti ramus ir sudaro taip pat stiprus stiprinant riešų, rankų, ir atgal, taigi išlaikyti astmos priepuolius baimėje.

7. Shavasana (lavono poza)

Pabaiga kelti kiekvieną jogos sesijos Shavasana arba lavono poza gauna savo pavadinimą, nes poza jums reikia likti nejudantys kaip lavoną. Shavasana gali būti praktikuojamas bet kuriuo metu dieną ir nebūtinai ant tuščio skrandžio, jei ne prieš ar pavyko kitų asanų. Shavasana yra pradedantysis lygis Aštanga jogos asanos. Likti kelti porą minučių iki jaučiatės visiškai atsipalaidavę.

Shavasana astmai gydyti

Shavasana atpalaiduoja visą kūną ir protą, ir atima bet kokį apstatyta nerimas ar spaudimą. Jis atneša jums į meditacinę būseną ir visiškai atgaivina jums. Poza padeda jums būti ramus ir sudaro, kuri yra būtina siekiant spręsti astma.

Ekspertų atsakymai skaitytojams Klausimų

Kas yra astmos simptomai?

Astmos požymiai yra krūtinės spaudimas, dusulys, kosulys, ir švokštimas.

Ar astma infekcinė?

Ne, astma nėra užkrečiama.

Kas mityba veikia geriausiai astmos ligonio?

Likti nuošalyje nuo bet kurio maisto produkto, kad sukelia astmos simptomus.

Joga padeda jums kvėpuoti geriau. Nors kvėpavimas yra natūralus procesas, su joga, tai įmanoma pakeisti jūsų kvėpavimo modelį ir įpročius labiau holistinio kvėpavimo patirties, kuri padės jums spręsti savo astmos problemą efektyviai. Kartu su juo, joga turi ir kitų fizinės ir psichinės naudą, visi dirba kartu kartu, siekiant padėti jums kovoti su astma grėsme. Pabandykite minėtus jogos pozas ir išsaugoti save nuo skausmo.