7 Baba Ramdev Jogas Asanas, lai ārstētu astmu

Home » Review » Health » 7 Baba Ramdev Jogas Asanas, lai ārstētu astmu

7 Baba Ramdev Jogas Asanas, lai ārstētu astmu

Kad es saku joga var palīdzēt ārstēt astmu, tas ir jēga. Vai ne tā? Elpošana un joga iet roku rokā, un, ja ir problēma, iesaistot savu elpu, joga var noteikti palīdzētu izārstēt to. Ja esat astma pacients, jūs zināt trauma pastāvīgi dreading ka elpas trūkums. Aptuveni 358 miljonus cilvēku visā pasaulē cieš pats. Joga, kopā ar regulāru medicīnu, ir ideāla alternatīva, lai novērstu astmas problēmu. Jautājums, kā? Mēs neļaus jums tumsā vairs. Turpmāk 7 Baba Ramdev jogas asanas būs ārstētu astmu, un viss, kas jums jādara, ir ritiniet uz leju, lai tos atrastu.

Pirms tam, pieņemsim uzzināt, kā joga darbojas, lai izārstēt astmu.

Joga astmas

Astma ir elpošanas ceļu slimība, kas ietver vai elpceļu bronhus. Elpceļu ir pietūkušas kādā astmas pacientam, un saņemt iekaisušas tālāk, kad izraisa simptomus, sašaurinot tos un padarot to grūti persona elpot. Senie ēģiptieši atzina šo problēmu un deva tai nosaukumu. Problēma ir ievērojami pieaudzis no 1960, un tagad veido 397,100 nāves gadījumu visā pasaulē.

Exercise piedāvā dabisku atvieglojumu par astmas slimniekiem, bet intensīvas fiziskās kustības, var būt sarežģīts uzdevums. No otras puses, joga ir lēna un nomierinošas, apvienojumā ar dziļi breaths, kas ievērojami palīdz pacienta astmas stāvokli. Astmas cēloņi ir ģenētiski un vides. Kāds iemesls varētu būt, jogas darbojas kā vairogs astmas slimniekiem un palīdz jums iegūt kontroli pār to.

Tātad, bez papildu ADO, pārbaudiet šādus Baba Ramdev jogas asanas par astmas slimniekiem.

Baba Ramdev Joga Astma – 7 Best Asanas

1. Sukhasana (Easy Pose)

Sukhasana vai Easy Pose ir vienkāršs sēž rada arī tas ir viens no vienkāršākajiem pozās sēdēt meditācijā. Daudzās Āzijas valstīs, Sukhasana ir dabisks veids, kā sēžot un arī pieņemts vienlaikus maltītes. Lai iegūtu labākos rezultātus, praktizēt Sukhasana no rīta, ne vienmēr tukšā dūšā. Easy Pose ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Turiet pozu, ja vien jums ir ērti sēžot tajā.

Sukhasana Par astmas ārstēšanai

Sukhasana koncentrējas uz savu elpu un kontroli stresu. Tas paplašina jūsu krūtīs, atslābina jūsu smadzenes, un padara jūs spēcīga un stabila. Poza sniedz jums sajūtu klusums un miers, un palīdz izvairīties no apstākļiem, kas izraisa astmas lēkmes dēļ spriedzes un stresa.

2. Upavistha Konasana (Sēž platleņķa Pose)

Upavistha Konasana vai Sēž platleņķa Pose ietver sēžot uz jūsu sēžamvieta un izplatīt savas kājas, izņemot tik plašs, cik iespējams. Praktizēt pozu no rīta tukšā dūšā vai vakarā pēc plaisa no 4 līdz 6 stundām no pēdējās ēdienreizes. Upavistha Konasana ir starpprodukts līmeņa Hatha joga asana. Turiet to 30 līdz 60 sekundes.

 Upavistha Konasana Par astmas ārstēšanai

Šajā pozā, ķermeņa augšdaļas izstiepies. Tas paver plaušas un betters elpošanu. Tā arī nomierina smadzenes un de-uzsver savu prātu. Poza uzlabo organisma elastīgumu, un, kopumā, ir ideāls, lai novērstu astmas lēkme.

3. Ardha Matsyendrasana (pieskatīšana Half Mugurkaula Twist)

Ardha Matsyendrasana vai pieskatīšana Half Mugurkaula Twist ir asana, kur apsēsties un vērpjot savu mugurkaulu sāniem. Praktizēt Ardha Matsyendrasana no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu. Poza ir iesācējs līmeņa Hatha joga asana. Turiet to 30 līdz 60 sekundes.

Ardha Matsyendrasana Par astmas ārstēšanai

Ardha Matsyendrasana stiepjas jūsu krūtīs un atver to uz augšu, tādējādi bruģējot ceļu vairāk skābekļa, lai ievadītu jūsu plaušas un uzlabot to skābekļa spējas. Šī funkcija pozā samazina iespēju, astmas lēkmes.

4. Sethu Bandhasana (Bridge Pose)

Sethu Bandhasana vai Bridge Pose izskatās tiltu, kad pieņemts. Tas darbojas vislabāk, ja praktizē no rīta tukšā dūšā. Poza ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Turiet to 30 līdz 60 sekundes.

Sethu Bandhasana Par astmas ārstēšanai

Sethu Bandhasana ir ļoti efektīva astmas slimniekiem. Tas saglabā savu ķermeni līdzsvaro atverot jūsu krūtis un plaušas, saglabājot čeku par savu vairogdziedzeri, un uzlabojot gremošanu.

5. Bhujangasana (Cobra Pose)

Bhujangasana vai Cobra Pose ir rosinošs backbend kas līdzinās pacelto kapuci kobras. Prakse Bhujangasana no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu. Poza ir iesācējs līmeņa Ashtanga joga asana. Turiet to 15 līdz 30 sekundēm.

Bhujangasana Par astmas ārstēšanai

Bhujangasana atvieglo astmas simptomus. Tas uzlabo skābekļa un asinsriti visā organismā. Tā paver jūsu krūtīs un notīra izejām uz plaušām. Poza palielina elastību, paaugstina garastāvokli, un stiepjas muskuļus jūsu krūtīs.

6. Purvottanasana (Upward Plank Pose)

Purvottanasana, kas nozīmē, ka austrumu virzienā apšuvumu, nozīmē parādīties jauna un spilgti pirmsākumiem, tāpat kā saule paceļas Austrumos visā tās krāšņumā. Praksē tas Pieaugoša Dēļu Pose agri no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu labākos rezultātus. Poza ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Turiet to 30 līdz 60 sekundes.

Purvottanasana Par astmas ārstēšanai

Purvottanasana atver savu prātu jaunām iespējām un pozitivitātes. Tā uzlabo darba jūsu elpošanas sistēmas un uztur pārbaudīt jūsu hormoniem. Tas palīdz jums palikt mierīgs un veido, kā arī spēcīga stiprinot savas plaukstas, rokas, un atpakaļ, līdz ar to saglabājot astmas lēkmju pie līcī.

7. Shavasana (Corpse Pose)

Beigas rada katram jogas sesiju, tad Shavasana vai Corpse Pose iegūst savu nosaukumu, jo poza, jums palikt nekustīgs kā miroņa. Shavasana var nodarboties jebkurā dienas laikā, un ne vienmēr tukšā dūšā, ja ne pirms, vai izdevies citas asanas. Shavasana ir iesācējs līmeņa Ashtanga joga asana. Palieciet pozā pāris minūtēm līdz jūtaties pilnīgi atviegloti.

Shavasana lai ārstētu astmu

Shavasana atslābina visu savu ķermeni un prātu, un atņem jebkādu apbūvēta trauksme vai spiedienu. Tas parādīs jums meditatīvā stāvoklī un pilnībā atsvaidzina jums. Poza palīdz jums būt mierīgs un veido, kas ir būtiska, lai novērstu astmas.

Ekspertu atbildes lasītājiem Jautājumi

Kādi ir simptomi astmas?

Astmas simptomi spiedošu sajūtu krūtīs, elpas trūkums, klepus un sēkšana.

Vai astma infekciozi?

Nē, astma nav lipīga.

Kāda diēta vislabāk astmas pacientam?

Palieciet prom no pārtikas produktiem, kas izraisa astmas simptomus.

Joga palīdz elpot labāk. Kaut arī elpošana ir dabisks process, ar jogu, ir iespējams mainīt savu elpošanā un ieradumus par vienu veselumu elpošanas pieredzi, kas palīdzēs jums atrisināt savu astmu problēmu efektīvi. Līdz ar to, joga ir citas fiziskās un garīgās priekšrocības, visi strādā kopā, kopā, lai palīdzētu jums cīnīties pret astmu biedēt. Mēģiniet minētās jogas pozas un glābt sevi no sāpēm.