7 Baba Ramdev jógy Ásany k léčbě astmatu

Home » Review » Health » 7 Baba Ramdev jógy Ásany k léčbě astmatu

7 Baba Ramdev jógy Ásany k léčbě astmatu

Když řeknu, že jóga může pomoci léčit astma, to dává smysl. Ne? Dýchání a jóga jít ruku v ruce, a je-li to je problém zahrnující dech, může jóga jistě pomůže vyléčit. Pokud jste pacient astma, víte trauma stále děsí, že dušnost. Přibližně 358 milionů lidí na celém světě trpí stejný. Jóga, spolu s pravidelnou medicínu, je ideální alternativou k zamezení problému astmatu. Zajímá vás, jak na to? Nebudeme vás držet ve tmě ještě. Následující 7 Baba Ramdev jógy ásany bude léčit astma, a vše, co je třeba udělat, je posunout dolů, aby je najít.

Před tím, pojďme zjistit, jak jóga funguje vyléčit astma.

Jóga pro astma

Astma je respirační onemocnění zahrnující dýchacích cest nebo do průdušky. Dýchací cesty jsou oteklé pacienta astma, a získat další zanícené při spuštění symptomů, jejich zúžení a dělat to obtížný pro osobu dýchat. Staří Egypťané uznal tento problém a dal jí své jméno. Problém se výrazně zvýšil z 1960 a nyní odpovídá za 397,100 úmrtí na celém světě.

Cvičení nabízí přírodní úlevu pro pacienty s astmatem, ale intenzivní fyzické pohyby mohou být náročné. Na druhou stranu, jóga je pomalé a uklidňující, v kombinaci s hlubokými nádechy, které výrazně pomáhají astmatický stav pacienta. Příčiny astmatu jsou genetické a environmentální. Ať už je důvodem může být, jóga působí jako štít pro pacientů s astmatem a pomůže vám získat nad ním kontrolu.

Takže, bez dalších okolků, podívejte se na následující Baba Ramdev jógy ásany pro pacienty s astmatem.

Baba Ramdev Jóga pro astma – 7 Nejlepší Asanas

1. Sukhasana (Easy Pose)

Sukhasana nebo Easy Pose je jednoduchý sedící představovat, že je také jedním z nejjednodušších pozicích sednout v meditaci. V mnoha asijských zemích, Sukhasana je přirozený způsob, jak sedět a také předpokládá, zároveň má jídlo. Pro dosažení nejlepších výsledků, praxe Sukhasana v dopoledních hodinách, ne nutně na lačný žaludek. Snadné Pose je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Držet pózu tak dlouho, dokud jsou pohodlné sezení v něm.

Sukhasana pro léčení astmatu

Sukhasana zaměřuje na vašem dechu a kontroly stresu. Rozšiřuje hrudníku, uvolní svůj mozek a dělá silný a stabilní. Póza vám dává pocit klidu a míru a pomůže vyhnout se okolnosti, které vyvolávají astmatické záchvaty v důsledku napětí a stresu.

2. Upavistha Konasana (Sedící Wide Angle Pose)

Upavistha Konasana nebo v sedě Wide Angle Pose zahrnuje sedl na hýždě a šíří své nohy od sebe co nejširší. Cvičit pózu ráno na lačný žaludek a večer po mezeře 4 až 6 hodin od posledního jídla. Upavistha Konasana je mezistupněm Hatha jóga asana. Držte jej po dobu 30 až 60 sekund.

 Upavistha Konasana pro léčení astmatu

V této póze, horní část těla je natažené. Tím se otevírá do plic a sázející dýchání. To také uklidňuje mozek a de-zdůrazňuje svůj názor. Póza zlepšuje pružnost těla a jako celek, je ideální, aby se zabránilo astmatický záchvat.

3. Ardha matsyendrasana (Sitting Half Spinal Twist)

Ardha matsyendrasana nebo Sitting Half Spinal Twist je ásany, kde si sednout a kroutit páteře do strany. Praxe ardha matsyendrasana ráno na lačný žaludek a čistých střev. Póza je začátečník úroveň Hatha jóga asana. Držte jej po dobu 30 až 60 sekund.

Ardha matsyendrasana pro léčení astmatu

Ardha matsyendrasana roztáhne hrudník a otevře ji, a tím dláždí cestu pro více kyslíku pro vstup vaše plíce a zlepšit jejich schopnost kyslíku. Tato funkce póze snižuje pravděpodobnost astmatického záchvatu.

4. Sethu Bandhasana (Bridge Pose)

Sethu Bandhasana nebo Bridge Pose vypadá jako most, když předpokládal. To funguje nejlépe, když praktikuje ráno na lačný žaludek. Póza je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Držte jej po dobu 30 až 60 sekund.

Sethu Bandhasana pro léčení astmatu

Sethu Bandhasana je velmi účinná u pacientů s astmatem. To udržuje vaše tělo v rovnováze tím, že otevře hrudník a plíce, udržet kontrolu na vaší štítné žlázy a zlepšuje trávení.

5. Bhujangasana (Cobra Pose)

Bhujangasana nebo Cobra Pose je energizující backbend podobná zvednutou kapotu kobry. Praktikovat Bhujangasana ráno na lačný žaludek a čistých střev. Póza je začátečník úroveň Ashtanga jóga asana. Držte jej po dobu 15 až 30 sekund.

Bhujangasana pro léčení astmatu

Bhujangasana zmírňuje příznaky astmatu. Zlepšuje kyslíku a krevního oběhu v celém těle. Zároveň otevírají hrudník a vymaže pasáže na plicích. Póza zvyšuje flexibilitu, pozvedá náladu, a protahuje svaly hrudníku.

6. Purvottanasana (Nahoru Plank Pose)

Purvottanasana, což znamená, že na východ ke směru jízdy, znamená nástup nových a světlých začátků, stejně jako, jak slunce vychází na východě v celé své kráse. Praktikovat tento vzestupný Plank Pose brzy ráno na lačný žaludek a střeva čisté pro dosažení nejlepších výsledků. Póza je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Držte jej po dobu 30 až 60 sekund.

Purvottanasana pro léčení astmatu

Purvottanasana otevírá svou mysl k novým možnostem a pozitivity. To zlepšuje fungování vašeho dýchacího systému a udržuje kontrolu na vaše hormony. To vám pomůže zůstat v klidu a skládá stejně jako silná posílením své zápěstí, ruce a záda, a tudíž udržet astmatické záchvaty v šachu.

7. Shavasana (mrtvola Pose)

Konec představují pro každého cvičení jógy se Shavasana nebo Corpse Pose dostane jeho jméno jako póza vyžaduje, abyste zůstat nehybný jako mrtvola. Shavasana lze provádět kdykoliv během dne a ne nutně na lačný žaludek, ne-li předcházet nebo následován dalšími ásan. Shavasana je začátečník úroveň Ashtanga jóga asana. Pobyt v póze na pár minut, dokud se cítíte naprosto uvolněně.

Shavasana k léčbě astmatu

Shavasana uvolní celé vaše tělo i mysl a zbavuje jakékoliv zastavěnou úzkost nebo tlak. To vás přivede do meditativního stavu, a ti úplně osvěžuje. Póza pomáhá být klidný a vyrovnaný, což má zásadní význam v boji proti astmatu.

Znalecké Odpovědi pro čtenáře Otázky

Jaké jsou příznaky astmatu?

Příznaky astmatu zahrnují pocit tíhy na hrudi, dušnost, kašel a sípání.

Je astma infekční?

Ne, astma není nakažlivá.

Co dieta funguje nejlépe pro pacienta astma?

Drž se od jakéhokoli jídla, které vyvolává symptomy astmatu.

Jóga vám pomůže lépe dýchat. I když dýchání je přirozený proces, s jógou, je možné změnit dýchání a návyky pro více celostní dýchací zkušenosti, které vám pomohou efektivně řešit svůj problém astmatu. Spolu s tím, jóga má jiné fyzické a psychické výhody, všichni pracují společně v tandemu, které vám pomohou v boji proti astmatu hrozbu. Zkuste zmíněné Jóga a ušetřit od bolesti.