7 Baba Ramdev Yoga Asanas astma raviks

Home » Review » Health » 7 Baba Ramdev Yoga Asanas astma raviks

7 Baba Ramdev Yoga Asanas astma raviks

Kui ma ütlen jooga aitab ravida astma, on mõttekas. Kas pole? Hingamine ja jooga käima käsikäes, ja kui on probleem seotud hinge, jooga saab kindlasti aidata ravida. Kui te ei astmahaigele, tead trauma pidevalt dreading et õhupuudus. Umbes 358,000,000 inimest üle maailma kannatavad sama. Jooga koos regulaarselt ravimeid, ideaalne alternatiiv võidelda astma probleem. Huvitav, kuidas? Me ei lase teil pimedas enam. Järgmised 7 Baba Ramdev jooga asanas on astma, ja kõik, mida peame tegema, on keri neid leida.

Enne seda, uurime, kuidas jooga töötab ravida astma.

Jooga Astma

Astma on hingamisteede haigus, mis kaasab hingamisteedesse või bronhidesse. Hingamisteede paisuvad astmahaigele ja saada põletik veelgi, kui käivituvad sümptomid, kitsendades neid ja raskendab isiku hingata. Vanad egiptlased tunnustatud seda probleemi ja andis selle oma nime. Probleem oluliselt suurenenud alates 1960 ja nüüd moodustab 397.100 surmajuhtumit kogu maailmas.

Harjutus pakub looduslikku reljeefi astma kohta, kuid intensiivne füüsiline liikumine võib olla keeruline. Teiselt poolt, jooga on aeglane ja rahustav koos hinga sügavalt, mis suuresti aitavad patsiendi astmaatilisi. Põhjused astma on geneetiliste ja keskkonnateguritega. Ükskõik, miks võib olla jooga toimib kilp astmahaigetel ja aitab teil saada kontrolli selle üle.

Niisiis, ilma pikema jututa, vaadake järgmisi Baba Ramdev jooga asanas astmahaigetele.

Baba Ramdev Jooga Astma – 7 Best Asanas

1. Sukhasana (Easy Pose)

Sukhasana või Easy Pose on lihtne istuma kujutada, et on ka üks lihtsamaid poose istuda meditatsiooni. Paljudes Aasia riikides, Sukhasana on loomulik viis istudes ja ka eeldada samas söömas. Parimate tulemuste harjutada Sukhasana hommikul, ei pruugi tühja kõhuga. Lihtne Pose on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana. Hoidke poosi nii kaua kui on mugavad istub ta.

Sukhasana astma

Sukhasana keskendub oma hinge ja kontrolli stressi. See laiendab oma rinnale, lõdvestab aju, ja paneb sind tugev ja stabiilne. Kujutada annab teile tunde rahulik ja rahu ja aitab teil vältida asjaolud, mille astmahoo tõttu pingeid ja stressi.

2. Upavistha Konasana (Istuv lainurk Pose)

Upavistha Konasana või istuva lainurk Pose hõlmab istudes oma tuharad ja levib jalad laiali võimalikult lai. Praktika poosi hommikul tühja kõhuga või õhtul pärast vahe 4 kuni 6 tundi pärast viimast sööki. Upavistha Konasana on kesktasemel Hatha jooga Asana. Hoidke see 30 kuni 60 sekundit.

 Upavistha Konasana astma

Selles poosi, ülakeha on sirutanud. See avab kopse ja Paremad hingamine. Samuti rahustab aju ja de-rõhutab meelt. Kujutada parandab organismi paindlikkust ja tervikuna, on ideaalne, et vältida astmahoo.

3. Ardha Matsyendrasana (istudes Half seljaaju Twist)

Ardha Matsyendrasana või istung Half seljaaju Twist on Asana kuhu istuda ja väänata oma selg külgsuunas. Praktika Ardha Matsyendrasana hommikul tühja kõhuga ja puhas südame. Kujutada on algaja tasemel Hatha jooga Asana. Hoidke see 30 kuni 60 sekundit.

Ardha Matsyendrasana astma

Ardha Matsyendrasana ulatub rinnus ja avab see üles, sillutades teed rohkem hapnikku siseneda kopsudesse ja parandades nende hapniku läbilaskevõime. See funktsioon poosi vähendab võimalust astmahoog.

4. Sethu Bandhasana (Bridge Pose)

Sethu Bandhasana või Bridge Pose näeb välja nagu silla kui eeldada. See toimib kõige paremini, kui praktiseeritakse hommikul tühja kõhuga. Kujutada on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana. Hoidke see 30 kuni 60 sekundit.

Sethu Bandhasana astma

Sethu Bandhasana on väga efektiivne astmapatsientide. See hoiab keha tasakaalustada avades rinnus ja kopsud, hoides kontrolli oma kilpnääre ja parandada seedimist.

5. Bhujangasana (Cobra Poseerige)

Bhujangasana või Cobra Pose on energilise backbend mis sarnaneb tõstetud kapoti kobra. Praktika Bhujangasana hommikul tühja kõhuga ja puhas südame. Kujutada on algaja tasemel Ashtanga jooga Asana. Hoidke see 15 kuni 30 sekundit.

Bhujangasana astma

Bhujangasana kergendab astma sümptomeid. See parandab hapniku ja vereringet kogu keha. Samuti avab rinnus ja puhastab läbipääsud kopsudesse. Kujutada suurendab paindlikkust, tõstab meeleolu ja venitab lihaseid rinnus.

6. Purvottanasana (Upward Plank Poseerige)

Purvottanasana, mis tähendab, ida ees, tähistab algusega uued ja helge algus, nagu kuidas päike tõuseb idast kogu oma hiilguses. Praktikas Upward Plank Pose varahommikul tühja kõhuga ja puhas kõht parimaid tulemusi. Kujutada on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana. Hoidke see 30 kuni 60 sekundit.

Purvottanasana astma

Purvottanasana avab oma silmad uutele võimalustele ja positiivsust. See parandab töö oma hingamiselundeid ja hoiab kontrolli oma hormoonid. See aitab teil jääda rahulikuks ja koosneb samuti tugev, tugevdades oma randmete, käte ja tagasi, seega hoides astmahood on lahe.

7. Shavasana (Corpse Poseerige)

Lõpetamine kujutada iga jooga istungil Shavasana või Corpse Pose saab oma nime kui poosi nõuab teil jääda liikumatuks nagu surnukeha. Shavasana saab harjutada igal ajal päeval ja mitte tingimata tühja kõhuga kui ei eelnenud ega järgnenud teiste asanas. Shavasana on algaja tasemel Ashtanga jooga Asana. Hoia poosi paar minutit, kuni te tunnete täiesti lõdvestunud.

Shavasana astma raviks

Shavasana lõdvestab kogu keha ja vaimu ja võtab ära kõik hoonestatud ärevus või surve. See toob sind meditatiivse seisundi ja täiesti värskendab teid. Kujutada aitab sul olla rahulik ja koosneb, mis on oluline lahendada astma.

Ekspert Vastused Lugejad Küsimused

Millised on sümptomid astma?

Astma sümptomid on raskustunne rinnus, hingeldus, köha ja hingeldust.

Kas astma nakkav?

Ei, astma ei ole nakkav.

Mis toitumine toimib kõige paremini astmahaigele?

Eemale toitu, mis käivitab astma sümptomeid.

Jooga aitab hingata parem. Kuigi hingamine on loomulik protsess, jooga, on võimalik muuta oma hingamisrütmi ja harjumused terviklikuma hingamine kogemusi, mis aitavad teil lahendada teie astma probleemi tõhusalt. Koos see, jooga on teiste füüsiliste ja vaimsete kasu, kõik töötavad paaris kokku, et aidata teil võidelda astma ähvardus. Proovige nimetatud jooga poose ja säästa ennast valu.