7 Bendrasis Pradedantysis Joga nenustoja (ir kaip jų išvengti)

Home » Review » Fitness » 7 Bendrasis Pradedantysis Joga nenustoja (ir kaip jų išvengti)

Esminis vadovas, kaip veikti, kaip jūs buvote klasės iki

Esminis vadovas, kaip veikti, kaip jūs buvote klasės iki
Aš jau praktikuojančių jogą metų, tačiau net ir aš žinau, kad joga gali būti ypač nelengvas uninitiated. Būdamas naujas jogos klasės yra tarsi įžengia į naują dimensiją-drąsiai eiti, kai nėra ne jogas kada nors iki šiol. Bet čia, kur jums pasisekė: aš sugalvoti, kaip elgtis su jogos klasę kaip sertifikuotą jogo vadovas. Arba, tiksliau, Kaip ne-klaidų, kad daug naujokų padaryti, kad jūs turėtumėte neabejotinai išvengti. Mano, kad tai kratinys apie naminių Peeves ir taip pat bendrųjų gyvenimo patarimų sąrašą. Ir tiems iš jūsų, kurie joga reguliariai-tikrai leiskite man žinoti, jei aš praleidau ką nors į komentarus!

Klaida: Laikydami Jūsų batus
aš savęs atvirai batų narkomanas, todėl aš visiškai gauti, kad tobula pora Gyvatės gali traukti visa salė atrodo kartu … bet kad sustos ties savo jogos klasės duris. Yra griežta “Ne batų” taisyklė visose jogos užsiėmimai. Jūs turėsite savo rankas, kojas ir visą kūną ir išjungti tam tikru visoje klasėje taško motina, ir jūs nenorite vilkite gatvę į studiją ir sukite aplink jį. Jei nerimauti dėl savo mylimų batų saugos, Atlicināt juos į savo sporto krepšyje ir Tuck juos į Cubby (beveik visi jogos studijos pasiūlyti šią erdvę).

Klaida: Laikydami Jūsų Mobilusis Telefonas Ant
Picture tokia: jūs esate giliai savo Savasana, kai pažįstamas žiedas tonas pradeda Gyvenamoji. Ei, tai atsitiko mums geriausia … bet net ir taip, kad gėda Atsitiktinai į savo maišelį, kaip ir visi Zen burbulas eilių aplink jus yra gana kankinantis. Išsaugoti sau agoniją ir paversti savo telefoną visiškai išjungti. Arba, dar geriau, nereikia jį į klasę ne visi!

Klaida: Letting viskas hang out
jogos klasę yra pilnas posūkiais, stovint į priekį raukšlės, kerta, inversija-aš kalbu apie judėjimo tona. Tai gali skambėti prieštarauja sveikam protui, bet griežtesnės drabužiai tikrųjų palieka daugiau vaizduotės negu Baggy tie. Tai todėl, kad su Baggy drabužių, galite stovėti geresnę galimybę jiems slydimo arba mažėja arba Dinamikos analizė palūkanų normų-iš esmės, kvietimą visiems ieškoti savo šortus arba žemyn savo marškinius, bet kuriuo metu galite eiti į apačią šuo ar happy baby. Ir nors mes tema, nepamirškite balniškumas čekį, arba. Kai jogos kelnės gali būti šiek tiek ah, permatomas, kai lenkimo per todėl aš rekomenduoju “išlinkti” patikrinti prieš jums Mokėti daugiau savo pinigus už bet kokius naujus kelnes.

Klaida: Lyginant sau ir visi kiti
Jums tik kada nors būti pradedantysis vieną kartą, todėl mėgautis kelione jauna Jedi! Tai lengva vaikščioti į jogos kambarį užvaldo su kitais aplink jus sugebėjimų. Gausite tik sau į bėdą per palyginti, nors, nes tai dažnai sukelia pavydo-ir kad gali padaryti jums spręsti kelia, kad nesate pasiruošę. Pabandykite apversti monetą, matydamas įkvėpimo vietoj. Galite sužinoti tiek daug stebėdami kitų žmonių talentus. Pasitikėjimas, kad jei taikote save ir parodyti reguliariai savo praktika bus klestėti.

Klaida: Būdamas Dėmesio Monger
Easy Su dramos! Svarbu atkreipti dėmesį į savo kvėpavimą ir prisijungti prie momento, bet tai, ką jūs galite išvengti “look at me” šou. Dramatiški atsidūsta, garsiai iškvepia kvėpavimas ir kvėpavimo kurie gali būti išklausytam 2 Miesto kvartalai yra borto. Mano mokytojas visada mokė, kad jūsų kvėpavimas turi būti pakankamai stiprus, tik išgirsti savo motina. Įsiminti joga yra asmeninis praktika ir tik todėl, kad jums kyla bloga diena ir jaučia poreikį atodūsis jį nereiškia kambario poilsio nori pasidalinti šia patirtimi.

Klaida: Prarasti stebėti savo asmeninę erdvę
daugelio populiarių jogos užsiėmimai susikraus studentus kaip sardinės, kuris gali reikšti, kad Jums gali būti matinis, kad kilimėlis su kitais studentais. Tai reiškia, kad jūs turite savo erdvinę supratimą, kaip jūs tekėti per jūsų kelia. Yra didelė tikimybė, kad jūs Smack arba gauti kvepėjo, bet jūs galite sumažinti šiuos galimybes išlaikant savo judesių per savo motina saloje. Aš didelis gerbėjas ginčyti save ir žengia už savo komforto zonos, tačiau, kai jis ateina į spardymas į kelia, jei esate netoli ketvirčius kitam-būti mąstantis! Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti yra nukristi ant kažkieno motina arba (kūno) ir sukelti domino efektą. Patikėkit manim, aš mačiau jį, ir jis nėra toks gražus reginys!

Klaida: Pakavimo anksti
Savasana yra galutinis poza jogos praktika, ir ji apima gulint ant nugaros apie 5 minutes įsisavinti patirtį ir nuraminti protą. Tai itin svarbus dalis praktiškai po meditacijos ar uždarymo žodžius iš mokytojo jus teisinga mąstysena nuo likusią dienos dalį. Aš suprantu, kad žmonės ne visada gali likti už klasės trukmę, bet prašom, prašom nereikia nuspręsti palikti į kiekvieno likusio viduryje. Tai yra crazy priėmimo žiūrėti studentas nosily suristi savo motina, rinkti savo stuff (kuris paprastai insinuates krepšys ruffling ir raktai jiggling) tik-laukti, kol jis-Slam durų uždaryti savo išeitį. Yra tie 5 minutes tikrai ketina padaryti arba sulaužyti savo tvarkaraštį ?! Drįstu pasakyti, jūs praleidote gražus pranešimą joga šiuo metu. Kad viskas yra taip, kaip ji turėtų būti, nėra skubėjimo ir esate būtent ten, kur jums reikia būti. Jei turite palikti klasę anksti, papasakoti mokytoja iš klasės pradžioje, kad laiko savo Savasana, įsteigto prie durų ir palikti, kol Savasana, kad nebūtų sutrikdyti klasę.