7 Best Jooga Poosid leevendada valu rinnapiirkonnas

Home » Review » Health » 7 Best Jooga Poosid leevendada valu rinnapiirkonnas

7 Best Jooga Poosid leevendada valu rinnapiirkonnas

Kas teil sageli tunne survetunne rinnus ala? Kui jah, siis võiks olla lihtne põhjused, mis võivad olla fikseeritud lihtsalt mõne jooga venib.

Aga sa pead teadma õiged. Ja see on põhjus, miks me kokku pandud parimate jooga tekitab siin, et saab venitada ja avada rindkerelihastes pakkudes lohutust neile.

Valu rinnus ei tähenda tingimata südame häda. See võib juhtuda lihtsal põhjusel nagu Istung küürus toolil pikki tunde.

Kui ei ole fikseeritud õigel ajal, probleem kasvab suur üks põhjustades tarbetuid raskusi. Enne seda võib juhtuda, seadke see järgmise 7 poosi jooga valu rinnus.

Enne seda uurime välja põhjused valu rinnus.

Mis põhjustab valu rinnapiirkonnas?

Valu rinnus on põhjustatud erinevatel põhjustel. Võite tunda seda kõikjal oma kaela oma ülakõhus. Pitsitustunne rinnus esineb sageli tingitud halb rüht, kuid võib olla ka märk midagi tõsisemat nagu paanika või südameatakk.

Kui te tunnete valu rinnus ala, ei pruugi see tingimata olema südamehaigusi. Või see võiks olla. Kui teie südamelihaste ei saa piisavalt hapnikku, siis tekitab rasket vormi valu rinnus nimetatakse angiin.

Muu südant seotud valud rinnus on südameatakk, perikardiit, müokardiit, kardiomüopaatia ja aordi lahkamine.

Rinnavalu põhjustatud seedetrakti probleeme. Kui olete neelamishäired, sapikivid, sapipõiepõletik või pankreas, siis te tunnete valu rinnus.

Isegi kui teil on kopsupõletik, astma või vere hüübimist, see viib rinnus valu. Valu rinnus esineb ka siis, kui teil on luumurd, mis põhjustab survet närvidele. Kahjustatud ribid ja lihasvalu äärmise pingutuse ka peamised tegurid, mis põhjustavad rinnus valu.

Jooga rinnus

Sa pead saada arsti hindama mis tahes ootamatu valu rinnus tunnete ja saa kontrollida südame probleeme. Kui see nii ei ole, siis saate leevendada rindkerelihastes jooga.

Jooga aitab vähendada pigistustunne rinnus avades, laiendamise ja venitades rinnus. See kompenseerib halb rüht, liig ja tüve lihaseid, määrates kindlaks probleemi põhjus.

Jooga parandab oma valikut algatusel, ulatub oma rinna lihaseid, parandab oma paindlikkust, mis kõik abi tõrjumisel oma valu rinnus.

Mõnikord isegi stress, ärevus ja pinge võib põhjustada valu rinnus, ja sa tead väga hästi, et jooga on parim lahendus see.

Praktika rinnus valuvaigistava poose allnimetatud aru, mida ma räägin.

7 Best poosi Jooga rinna valu

1. Matsyasana (Fish Poseerige)

Umbes Pose- Matsyasana või kala poos on oma nime saanud matsya avatar Lord Vishnu. See on algajaile Hatha jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga parimate tulemuste ja hoidke poosi vähemalt 30 kuni 60 sekundit tunda poosi mõjus.

Kasu rind Matsyasana ulatub oma ribi lihaseid. Samuti venitab ees ja taga kaelal ja parandab oma kehahoiaku. On terapeutilised ümardatud-õlad ja leevendab ärritust.

2. Bhujangasana (Cobra Poseerige)

Kuidas teha Bhujangasana ja mis on selle eelised

Umbes Pose- Bhujangasana või Cobra Pose on Asana, mis sarnaneb tõstetud kapoti kobra. See on backbend. Kujutada on algaja tasemel Ashtanga jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga ja hoida poosi 15 kuni 30 sekundit.

Kasu rind Bhujangasana venitab lihaseid rinnus ja õlad. See suurendab oma paindlikkuse ning parandab meeleolu. Kujutada parandab vere ja hapniku ringlust.

3. Dhanurasana (Bow Poseerige)

Umbes Pose- Dhanurasana või Bow Asanasse on poosis, mis meenutab keelpilli vibu valmis tulistada. See on algajaile Vinyasa jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga parimate tulemuste ja hoidke poosi 15 kuni 30 sekundit ajal praktikas.

Kasu rind Dhanurasana massaaž südant ja ravib astmat. See on ideaalne leevendab stressi ja väsimust. Kujutada avab rinnus, kaela ja õlad.

4. Bitilasana (lehm Poseerige)

Umbes Pose- Bitilasana või Cow Pose on Asana, mis sarnaneb hoiak lehma. Sanskriti sõna “Bitila” tähendab lehma. Bitilasana on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana. Praktikas hommikul või õhtul tühja kõhuga ja hoida poosi 10 kuni 15 sekundit.

Kasu rind Bitilasana parandab kehahoiakut ja tasakaalu. See tugevdab oma kaela ja venitab oma tagasi. Kujutada rahustab meelt ja vähendab stressi. Samuti suurendab vereringet organismis.

5. Ustrasana (Kaameli Poseerige)

Umbes Pose- Ustrasana või Camel Pose on backbend mis sarnaneb hoiak kaamel. Sanskriti sõna “Ustra” tähendab kaamel. See on algajaile Vinyasa jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga ja hoida poosi 30 kuni 60 sekundit.

Kasu rind Ustrasana venib ja tugevdab oma õlgadele ja tagasi. See avab rinnus ja parandab hingamist. Kujutada toonid kaela ja venitab oma kurgu.

6. Chakrasana (ratta Poseerige)

Umbes Pose- Chakrasana või Ratta Pose on Asana mis näeb välja nagu ratast. Samuti on oluline samm akrobaatika. Chakrasana on algaja tasemel Ashtanga jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga ja hoida poosi 1 kuni 5 minutit.

Kasu rind poosi on hea südamega ja ravib astmat. See avardab teie kopsud ja stimuleerib kilpnäärme. See ravib depressiooni ja leevendab stressi ja pinget kehas.

7. Natarajasana (Dance Pose)

Umbes Pose- Natarajasana või Dance Pose on Asana, mis sarnaneb tantsimine kujutavad Lord Shiva. See on kesktasemel Vinyasa jooga Asana. Praktikas hommikul või õhtul tühja kõhuga ja hoida poosi 15 kuni 30 sekundit ajal praktikas.

Kasu rind Natarajasana ulatub kaela lihaseid ja tugevdab oma rinnale. See parandab paindlikkust oma keha ja parandab ka keha tasakaalu.

Nüüd, kui sa tead kõike jooga tekitab leevendab rindkere pingsus, olgem vastata mõned ühised päringuid jooga ja valu rinnus.

Ekspert vastused lugejate küsimustele

Kas valu rinnus eluohtlik?

Valu rinnus võib lõppeda surmaga, kui see on raske ja sellega seotud südamesse.

Kas mul on vaja konsulteerida oma arstiga, et harjutada jooga poose võtta valu rinnus?

Absoluutselt! Ainult oma arsti heakskiitu, soovitame proovida jooga kujutavad leevendada valu rinnus.

Valu rinnus on erineva raskusastmega. See võib olla terav või tuim valu. See võib olla väike probleem, mida saab kergesti fikseeritud või suur häda, mis vajab professionaalset abi. Nuputada, millist on ja võtta asjakohaseid meetmeid. Kui põhjus rinnus valu ei ole eluohtlik, siis jooga tekitab eespool töö parim. Anda neile proovida.