7 būdai, kaip naudoti jogos ratas

Home » Review » Yoga Basic » 7 būdai, kaip naudoti jogos ratas

Jeigu jūs kada nors puošia jogos studijoje vidų, jūs tikriausiai susipažinęs su jogos rekvizitas, pvz kilimėliai, juostos ir blokuoja. Ką jūs negalite girdėjote, nors yra joga ratas. Šis santykinis naujokas jogos praktika pasaulyje yra siauras, bet platus, cilindras, pagamintas iš plastiko, medienos, arba medžiagų derinys, kuris yra maždaug 12 colių skersmens. Nustatyti vertikaliai, jis naudojamas gilinti ruožai didinti lankstumą, pasiūlyti daugiau sudėtingas balanso praktiką, ar teikti paramą sunkiomis kelia. Ir, žinoma, kai jūs įsisavinome jos naudojimą, tai gali padaryti kai gana neįtikėtinai Instagram nuotraukų, taip pat.

Apgaulė yra suprasti, kaip įtraukti jogos ratą į savo praktikos saugiai ir efektyviai. Užuot bandant karalius šokėja kelia stovint su viena koja ant viršuje klibantis cilindrų, turėtumėte pradėti su kelia, kad jus įžemintas, o bandymai jūsų asmeninės jogos praktikos ribas. Kūrėjai Joga Design Lab “jogos rato siūlome šias pozas, kurios tinka daugeliui beginner- į vidutinio lygio jogų.

Ratų Assisted Vaiko Pose


Vaiko poza yra klasikinis, ramus poza, kuri padeda ištempti klubus, šlaunis ir nugaros švelniai, prieinamu būdu. Kai naudojate jogos ratą per kelia, pasiekti savo rankas į priekį ant rato pakelta paviršiaus, taip pat patirti gražią ruožas per pečius ir krūtinę.

Atsiklaupti ant grindų su savo didelių pirštai liečia, ir sėdėti ant kulnų. Atskirti savo kelius, kad jie bent jau hip-atstumo vienas nuo kito ir padėkite jogos ratą tarp savo kelio. Nustatykite savo rankas ant vairo. Įkvėpkite, tada kaip jums iškvėpti, liesos savo liemenį į priekį, naudojant savo rankas sukite ratuką nuo jūsų kūno, o pailginti savo stuburo. Tęsti pasvirusi į priekį, kol jūsų pilvas tenka patogiai tarp šlaunų su savo ginklų ištemptas tiesiai priešais jus. Tegul jūsų galvos ir kaklo atsipalaiduoti, siekiant pailsėti savo kaktą į savo motina, kaip jūsų krūtinė ir pečiai patirti gilesnę ruožas. Laikykite mažiausiai tris įkvėpimų.

Sėdima Lengvas Pose


Lengvas poza yra klasikinis, sukryžiuotomis kojomis sėdėti pozicija, kuri skatina tvirtą protą ir pastovų kvėpavimą. Sėdo versija atliekama su jogos rato pagalba apima kontroliuojamą krūtinės atidarymo backbend, kuri padeda sumažinti įtampą tarp pečių.

Sėdėti aukštas, tiesiai priešais jogos rato, kad tai suderinta lygiagrečiai savo stuburo. Kirsti kojas patogioje padėtyje, todėl jūsų kojos ir dubens jaučiasi įžemintas į grindis. Vieta jūsų rankas ant kelių į delnus į viršų padėtį ir uždaryti savo akis. Giliai įkvėpkite, kaip yra jums iškvėpti, išplėsti savo stuburą lėtai virš rato viršuje, naudojant jį remti savo backbend. Leiskite savo galvą atgal pailsėti į jogos rato viršuje. Sėdėti šioje pozicijoje giliai kvėpuoti mažiausiai penkerius įkvėpimų, nors jūs galite likti kelti tol, kol jums jaustis patogiai.

Ratų-Assisted Žuvis Pose


Žuvis kelti yra puikus krūtinės atidarymo backbend kelia, kuri tęsiasi krūtinės ir pečių raumenis. Beje, kai kurie žmonės nesugeba išlaikyti standartinis kelti dėl jų pačių, o kiti norėtų giliau ruožas. Jogos ratas, pateikia sprendimą dėl abiejų grupių.

Atsisėskite ant grindų, jūsų liemens aukščio, jūsų kojos pratęstas priešais jus. Atkreipti jūsų pirštai ir viduje pasukti savo klubus, nuspaudžiant savo vidinį šlaunų kartu. Padėkite jogos ratas tiesiai už nugaros, suderinta ir kartu su savo stuburo, jūsų rankos laikydami jį lengvai į vietą. Atsikvėpti į ir kaip jums iškvėpti, liesos atgal, išplėsti savo stuburą virš rato viršuje, atleidžiantis savo rankas, kad ratas judėti su savo kūno, kaip jūs atlikti backbend.

Pakelkite klubus gilinti pozą, todėl dviračio remti ir masažuokite stuburą tarp jūsų menčių. Atsipalaiduokite savo galvą ir kaklą, pasvirusi juos nuo vairo. Atidarykite savo rankas pločio, dedant juos į tokią padėtį, kad jaučiasi gerai ir skatina pusiausvyrą. Laikykite mažiausiai tris įkvėpimų prieš atbulinės eigos judėjimą ateiti į sėdinčiam ant savo kilimėlio.

Jei poza yra per sunku išlaikyti pusiausvyrą, keisti pratimą lenkimo savo kelio ir pateikti savo kojas ant grindų, Hip-atstumo vienas nuo kito.

Ratų Assisted Didėjimą atsukta Dviejų Pėdų Personalas Pose


Dėl jogų darbo link labiau pažengusiems backbends, pavyzdžiui, rato kelti karalius karvelis kelia, ar net negaunantiems aukštyn nukreipta dviejų pėdų darbuotojai kelia, joga rato siūlo gerokai padėti. Naudojant ratuką remti savo backbend, jūs galėsite perkelti į pareigas galbūt ne jaustis patogiai bando be pridėtinės paramos palei stuburo ar tarp jūsų menčių. Tai leidžia jums sukurti pasitikėjimą ir stiprybę darbo raumenų grupių, galiausiai padėti jums colių arčiau savo tikslų.

Sėdėti ūgio, jūsų keliai sulenkti, pėdos ant grindų, tiesiai priešais jogos rato, kad tai lygiagrečiai ir suderinti su savo stuburo. Vieta jūsų rankas švelniai rato viduje laikyti jį vietoje. Iškvepiant, atsilošti prieš rato ir atleiskite savo rankas, tada kaip jums iškvėpti, paspauskite per savo kulniukai ir pakelti savo klubus, pasiekė savo rankas aukštyn ir virš galvos su savo alkūnės sulenktos, nukreipta tiesiai už jus.

Toliau plėsti savo stuburą virš rato viršuje, kad jis ritininis tarp jūsų menčių. Kaip jūsų rankos nenukrito, pabandykite pozicija dilbius butas ant tatamio ir suvokti ratą su abiem rankom laikyti jį vietoje. Atsipalaiduokite savo galvą ir kaklą nuo vairo.

Užsiimti savo vidinį šlaunų išlaikyti savo kelius, atitinkančius jūsų pirštai. Laikykite poziciją čia, arba jei esate patogus, pratęsti vieną koją metu už didesnį ruožas per savo keturračiai ir hip lenkiamieji ir įsitikinkite, kad išlaikyti savo vidinę šlaunų ir kojų užsiima išvengti savo klubus ir kelius iš išorės sukasi. Laikykite trejų iki penkerių įkvėpimų, tada lėtai pakeisti judėjimą atleisti kelti.

Ratų Assisted Pusė piramidė Pose


Jei jūs kova su stora dvigalvis, jūs ne vieni. Kelia kaip ir sėdi į priekį kartus, piramidės kelia, ir stovint į priekį kartus visi puikūs būdai ruožas savo dvigalvis pagerinti mobilumą, tačiau ratų padeda pusė piramidės kelia siūlo kitą prieinamą variantą.

Atsiklaupti ant vieno kelio ant žemės su kita kelio sulenkta 90 laipsnių kampu su koja ant žemės, nes jei buvo padaryti santuokos pasiūlymą. Laikykite savo liemens aukščio ir padėkite jogos ratą pagal jūsų priekinės kojos, todėl rato priekinio liečia savo veršį šlaunį. Pakelkite priekinės kojos, o pailsėti savo blauzdos atgal nuo rato iki sukti ratą į priekį su savo rankas, kad jūsų priekinė koja tęsiasi visiškai ir ratas remia savo veršį šalia jūsų kulkšnis.

Lankstytis savo priekinę koją ir giliai įkvėpti, kaip jūs pailginti savo stuburą, tada kaip jums iškvėpti liesos į priekį nuo klubų, pasiekti savo rankas link rato ar jūsų blauzdos, kaip jums išlaikyti nugarą tiesiai. Trukti nuo trijų iki penkių giliai įkvėpkite čia prieš kartoti du ar tris kartus. Pakartokite į priešingą pusę.

Ratų Assisted Driežai Lunge


Įtūpstas pozos yra puikus tempimo keturračiai ir hip lenkiamieji, o pastatas stiprumą per apatinę kūno, ir driežas smeigti siūlo pridėtinę naudą atidarymo klubus. Ratas servo driežas smeigti nesiskiria, tačiau jis priduria balanso iššūkis ir giliau ruožas, kaip jūs pratęsti nugarą koją atitiktų jūsų liemens.

Atsiklaupti ant vieno kelio su kitais savo kelio smilgos, tavo koja ant žemės, kaip jei buvo apie siūlyti santuoką. Pakelkite galinį koją nuo kilimėlio, ir padėkite jogos ratą pagal jūsų pėdos jūsų kulkšnies paramą. Įkvėpkite ir užsiimti savo branduolį. Kaip jums iškvėpti, pasilenkti į priekį, pateikdami savo rankas ant žemės pagal savo pečių į savo kojos viduje. Įkvėpkite ir paspauskite tvirtai į rato su nugara kojos, ir kaip jums iškvėpti, pakelkite nugarą kelio nuo žemės, sukti ratą toli pratęsti nugarą koją.

Iš čia, paspauskite tvirtai per delnų, atkreipti jūsų pirštai ir pabandyti pailginti savo stuburą, kiek įmanoma. Jei pageidaujate, kad jūsų priekinio kelio kristi į išorę gilesnio hip-atidarytuvas. prieš įvedant ir perjungimo pusių palaikykite trijų iki penkių įkvėpimų poziciją.

Joga Ratų Varnų Pose


Jei esate susipažinę su varna kelti, jūs jau žinote, ji reikalauja pusiausvyros ir kūno supratimo daug. Geros naujienos yra tai, kad šio varna mechanika kelti ant jogos rato yra identiškas originalaus kelia, bet bloga žinia yra ta, kad ši versija reikalauja dar daugiau pusiausvyros ir kontrolės.

Padėkite jogos ratą ant žemės. Atsitūpti už vairo, o jūsų kojos arti vienas kito, todėl savo kulniukai ateiti nuo žemės. Atidarykite savo kelio pločio dėmesį į kambario pusių. Liesos savo liemenį į priekį nuo savo kelio ir suvokti iš abiejų jogos rato pusė su jūsų rankose. Patarimas toliau į priekį per savo rankas ir sulenkti alkūnes šiek tiek, kad jūsų blauzdos pailsėti nuo jūsų žastą nugaros.

Iš čia Nestle savo vidinį šlaunų prieš savo liemens ir pabandyti uždėti savo kelius prie pažastų, arba bent jau tvirtai prieš savo žastą. Pasilenkti į priekį daugiau, perkeliant savo svorį, kol jūs lėtai imtis svorio išjungti savo kojų, kėlimo juos į orą už jus. Jei įmanoma, išplėsti savo alkūnes.

Kvėpuokite tolygiai, išlaikyti savo branduolį užsiima ir savo kaklą neutralioje padėtyje. Laikykite mažiausiai penkerius įkvėpimų, ar išlaikyti pozą taip ilgai, kaip pageidaujama.