7 cvičení jógy pro protažení své tělo

Home » Review » Fitness » 7 cvičení jógy pro protažení své tělo

7 cvičení jógy pro protažení své tělo

Všichni víme, že protahování je dobrá. Ale co přesně to dělá?

Zmírňuje své ztuhlé svaly, uvolňuje napětí v celém těle, a pomůže vám cvičení, aniž by došlo k poškození organismu.

Zní to jako nejlepší věc, že ​​jo? Pak vše, co musíte udělat, je pokusit těchto 7 nejlepší cvičení jógy pro protažení těla. Jsou si jisti, aby váš život jednodušší.

Před tím, pojďme zjistit, že je důležité jógy pro protažení.

Jóga pro Protahování

Tuhost je špatná, ať už v těle nebo mysli. A proč je jóga nejlepší způsob, jak protáhnout? Je to proto, že usnadňuje tuhost jak v mysli a těla.

Protahování v józe zahrnuje pohybem těla, stejně jako zhluboka dýchala. Dýchání pomůže dostat hlouběji do svalů, díky čemuž si vědomi toho, co vaše tělo potřebuje.

Že s vhodným strečink, bude jen vaše tréninky lépe, aniž by to vyvolalo nějaké zranění. Spolu s tvorbou vaše svaly pružné, jóga udržuje jejich aktivní a zdravý.

Takže pro celostní strečink, jóga je tou pravou volbou. Tam jsou některé jóga úseky uvedené níže. Zkuste jim pochopit dobrotu protahování skrze jógu.

jóga Úseky

1. baddha Konasana (motýl Pose)

O póze: Baddha Konasana nebo Butterfly Pose je sedět asana, který vypadá jako motýl házení svá křídla, když v pohybu. Statický baddha Konasana podobá koláč při práci. Tento asana je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit na lačný žaludek ráno. Držet pózu za 1 až 5 minut.

Co znamená baddha Konasana Stretch?

Baddha Konasana táhne své vnitřní strany stehen, třísla a kolena.

Výhody Of The Stretch

Póza stimuluje vaše vaječníky a ledviny. Snižuje menstruační potíže a strava pro neplodnost. Póza usnadňuje porod a zbaví únavy.

2. Bharadvajasana (Seer Pose)

O póze: Bharadvajasana nebo Seer Pose je pojmenována po Bharadvaj, jedním z legendárních sedmi věštců. Jedná se o jednoduchý sedící twist a mezistupněm hathajógou asana. Cvičit ásany ráno na lačný žaludek a střeva čisté pro dosažení nejlepších výsledků. Držte jej po dobu 30 až 60 sekund.

Co znamená Bharadvajasana Stretch?

Bharadvajasana táhne vaše ramena, boky a záda.

Výhody Of The Stretch

Bharadvajasana zlepšuje trávení a vylučování. Stabilizuje nervový systém a zmírňuje bolesti zad a krční páteře. Twist zklidňuje mysl a strava pro syndrom karpálního tunelu.

3. Janu Sirsasana (Head na koleno Pose)

O póze: Janu Sirsasana nebo vedoucího na koleno Pose je usazena asana, který vyžaduje vaši hlavu dotknout koleno. Je začátečník úroveň Ashtanga jóga asana. Cvičit ásany ráno na lačný žaludek a večer po mezeře 4 až 6 hodin od posledního jídla. Držte jej po dobu 30 až 60 sekund.

Co znamená Janu Sirsasana Stretch?

Janu Sirsasana táhne páteř, hamstringy a břicho.

Výhody Of The Stretch

Janu Sirsasana stimuluje ledviny a játra. Póza snižuje bolesti hlavy a úzkost a terapeutické při nespavosti. To vám také pomůže ztratit břišní tuk.

4. Vasisthasana (boční prkno Pose)

Jak to udělat Vasisthasana a jaké jsou jeho výhody

O póze: Vasisthasana nebo Side Plank Pose je pojmenována po slavném proroka Vasiṣṭhou, který vlastnil Kamadhenu, krávu, který udělil jakékoliv přání. Je začátečník úroveň Hatha jóga asana. Cvičit ásany ráno na lačný žaludek. Držet pózu po dobu 30 až 60 sekund.

Co znamená Vasisthasana Stretch?

Vasisthasana táhne své paže, zápěstí a nohy.

Výhody Of The Stretch

Vasisthasana zlepšuje rovnováhu a koordinaci a pomáhá při budování silné jádro. Je to vynikající způsob, jak zlepšit svou koncentraci a zůstat soustředěný.

5. Chakrasana (kolo Pose)

3. Chakrasana (kolo Pose)

O póze: Chakrasana nebo kolo Pose je hluboko dozadu úsek. Vypadá to, že kolo, když předpokládal, a proto dostane jeho jméno. Je začátečník úroveň Ashtanga jóga asana. Praktikovat Chakrasana ráno na lačný žaludek a večer po odstupem 4 až 6 hodin od posledního jídla. Držte jej po dobu 1 až 5 minut.

Co znamená Chakrasana Stretch?

Chakrasana roztáhne ruce, hrudník, a hýždě.

Výhody Of The Stretch

Chakrasana je dobré pro srdce a astmatu. To stimuluje vaše štítné žlázy a hypofýzy. Póza zvyšuje vaše energetické hladiny a snižuje depresi.

6. Anjaneyasana (Crescent Pose)

O póze: Anjaneyasana nebo Crescent Pose vypadá jako srpek měsíce, kdy předpokládá, a je také postoj, ve kterém Lord Hanuman indické mytologie je obvykle zobrazen v Je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana.. Cvičit ásany na lačný žaludek. Držet pózu za 15 až 30 sekund.

Co znamená Anjaneyasana Stretch?

Anjaneyasana táhne své čtyřhlavý sval, hip flexors a velkého hýžďového svalu.

Výhody Of The Stretch

Anjaneyasana stimuluje vaše spodní části těla. Je strava pro ty, kteří trpí ischias. Uvolňuje napětí v bocích, otevírá ramena a tóny vaše tělo.

7. Prasarita Padottanasana (Wide Jednonohý předklonu Pose)

O póze: Prasarita Padottanasana nebo Wide-Legged předklonu Pose je předklon, že je dobré praxe pro pokročilejší inverze. Póza je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Praktikovat Prasarita Padottanasana ráno na lačný žaludek. Držte jej po dobu 30 až 60 sekund.

Co znamená Prasarita Padottanasana Stretch?

Prasarita Padottanasana táhne lýtka, boky a spodní části zad.

Výhody Of The Stretch

Prasarita Padottanasana zmírňuje úzkosti a napětí v oblasti krku a ramen. To tóny vaše břišní orgány a zmírňuje mírné bolesti zad. Póza otevře vaše boky a uvolní vaše tělo.

Znalecké Odpovědi pro čtenáře Otázky

Jak často mohu cvičit jógu protahovací cvičení?

Cvičit každý den pozorovat pozoruhodnou změnu v pohyblivosti těla.

Jsou jógové ásany dost, aby mě hodí?

No, spolu s ásany, praxe meditace vás udrží zcela fit a na vaše prsty.

Jaký je život bez dobrého úsek? To vás udrží připravená přijmout cokoli. Dostat rychle v kroku a stát energický tím, že cvičí jóga úseky uvedené výše. Budou vás vejde do mysli a těla. Takže, jak začít a stát se super duper flexibilní.