7 Geriausi Joga kelia atleisti krūtinės skausmas

Home » Review » Health » 7 Geriausi Joga kelia atleisti krūtinės skausmas

7 Geriausi Joga kelia atleisti krūtinės skausmas

Ar dažnai jaučiasi veržimas savo krūtinės srityje? Jei taip, tai gali būti dėl paprastų priežasčių, kurios gali būti nustatytos lengvai su keliais jogos ruožų.

Bet jūs turite žinoti, tiks. Ir štai kodėl mes kartu sudėjus geriausią joga kelia, kad čia gali išsitempti ir atverti savo krūtinės raumenys teikia paguodą joms.

Krūtinės skausmas nebūtinai reiškia širdies liga. Tai gali atsitikti dėl paprastos priežasties, kaip posėdžio sulenktas ant ilgas valandas kėdės.

Jei nėra nustatyta tinkamu laiku, problema išaugs iki viena iš pagrindinių sukelia nereikalingų sunkumų. Prieš tai gali atsitikti, nustatykite jį su šiomis 7 kelia joga krūtinės skausmo.

Prieš tai tegul sužinoti krūtinės skausmo priežastis.

Kas sukelia krūtinės skausmą,?

Krūtinės skausmas atsiranda dėl įvairių priežasčių. Jūs galite pajusti, kad niekur nuo savo kaklo viršutinės pilvo. Krūtinės spaudimas dažnai atsiranda dėl prastos laikysenos, bet taip pat gali būti kažkas daugiau rimta kaip panikos arba širdies priepuolis ženklas.

Jei manote, kad yra skausmas jūsų krūtinės srityje, tai nebūtinai gali būti širdies ir kraujagyslių ligos. Arba tai gali būti. Kai jūsų širdies raumenys negauna pakankamai deguonies, jis atsiranda sunkus formos krūtinės skausmas, vadinamas krūtinės angina.

Kitos širdies susijusių krūtinės skausmas yra širdies priepuolis, perikarditas, miokarditas, kardiomiopatija ir aortos atsisluoksniavimas.

Krūtinės skausmas atsiranda dėl virškinimo problemų taip pat. Jei turite rijimo problemų, tulžies akmenys, uždegimą tulžies pūslės ar kasos, tada pajusite skausmą krūtinėje.

Net jei turite pneumonija, astma ar kraujo krešulių, tai veda prie krūtinės skausmas. Krūtinės skausmas taip pat atsiranda, kai jūs kenčia nuo lūžio, kuris sukelia spaudimą nervai. Pažeisti šonkauliai ir gerklės raumenys nuo ekstremalių krūvio taip pat yra pagrindiniai veiksniai, sukeliantys krūtinės skausmas.

Joga krūtinės

Jūs turite gauti gydytojas įvertinti bet kokį staigų krūtinės skausmą, kurį jaučia ir gauti tikrinami dėl širdies problemų. Jei tai ne tas atvejis, tada jūs galite nuraminti savo krūtinės raumenis su joga.

Joga padeda sumažinti krūtinės spaudimas iki atidarymo, plečiasi ir tempimo krūtinės. Tai skaitikliai prastos laikysenos, per daug, ir deformacijų poveikį raumenų, nustatant problemos priežastį.

Joga pagerina judesių amplitudė, driekiasi savo krūtinės raumenis, gerina lankstumą, kuris visa pagalba likvidavo savo krūtinės skausmas.

Kartais, net stresas, nerimas ir įtampa gali sukelti krūtinės skausmą, ir jūs gerai žinote, kad joga yra geriausias sprendimas už jį.

Praktikos krūtinės skausmą malšinančių toliau nurodytus suprasti, ką aš kalbu apie pozas.

7 Geriausi keliamą Joga krūtinės skausmui malšinti

1. Matsyasana (Žuvis Pose)

Apie Pose- Matsyasana ar Žuvis Pose yra pavadintas po Matsya avatarą Viešpaties Višnu. Tai pradedantysis lygis Hatha joga asanos. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio geriausių rezultatų ir palaikykite kelti bent 30 iki 60 sekundžių, kad pajausti kelti savo poveikį.

Nauda Chest- Matsyasana driekiasi savo šonkaulių raumenis. Ji taip pat driekiasi priekyje ir gale ant kaklo ir pagerina laikyseną. Ji yra terapinis už užapvalintais-pečių ir mažina dirginimą.

2. Bhujangasana (Kobra Pose)

Kaip tai padaryti Bhujangasana ir kas yra Jo privalumai

Apie Pose- Bhujangasana arba Cobra Pose yra asanos, panašus į iškeltą gaubtu kobra. Tai backbend. Poza yra pradedantysis lygis Aštanga jogos asanos. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio ir palaikykite kelti nuo 15 iki 30 sekundžių.

Nauda Chest- Bhujangasana driekiasi savo krūtinės ir pečių raumenis. Tai padidina jūsų lankstumą ir pagerina nuotaiką. Poza pagerina kraujo ir deguonies apytaką.

3. Dhanurasana (lankas Pose)

Apie Pose- Dhanurasana arba Bow Asanos yra poza, panašus styginis lankas pasiruošę šaudyti. Tai pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio geriausių rezultatų ir palaikykite 15 iki 30 sekundžių pozą praktikos metu.

Nauda Chest- Dhanurasana masažai širdimi ir gydo astmą. Jis puikiai tinka malšinančių stresą ir nuovargį. Poza atveria savo krūtinės, kaklo ir pečių.

4. Bitilasana (karvė Pose)

Apie Pose- Bitilasana arba karvė kelia tai asanos, panašus į karvės poziciją. Sanskrito žodis “Bitila” reiškia karvę. Bitilasana yra pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Praktikos ją ryte arba vakare ant tuščio skrandžio ir palaikykite kelti nuo 10 iki 15 sekundžių.

Nauda Chest- Bitilasana pagerina laikyseną ir pusiausvyrą. Jis stiprina savo kaklo ir driekiasi nugarą. Poza ramina savo protą ir mažina stresą. Ji taip pat padidina kraujo apytaką organizme.

5. Ustrasana (kupranugario Pose)

Apie Pose- Ustrasana arba Camel Pose yra backbend, panašus į kupranugario poziciją. Sanskrito žodis “Ustra” reiškia kupranugarį. Tai pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio ir palaikykite kelti nuo 30 iki 60 sekundžių.

Nauda Chest- Ustrasana driekiasi ir stiprina savo pečių ir nugaros. Jis atveria savo skrynią ir pagerina kvėpavimą. Poza tonizuoja jūsų kaklo ir driekiasi gerklę.

6. Chakrasana (Ratų Pose)

Apie Pose- Chakrasana ar ratas kelia tai asanos, kad atrodo kaip ratas. Jis taip pat yra svarbus žingsnis akrobatika. Chakrasana yra pradedantysis lygis Aštanga jogos asanos. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio ir palaikykite kelti nuo 1 iki 5 minučių.

Nauda Chest- The kelti yra geras savo širdies ir gydo astmą. Ji driekiasi savo plaučius ir stimuliuoja skydliaukę. Jis gydo depresiją ir mažina stresą ir įtampą kūne.

7. Natarajasana (Šokių Pose)

Apie Pose- Natarajasana ar šokio kelia tai asanos, panašus į šokius kelia Viešpaties Šivos. Tai yra tarpinis lygis Vinyasa jogos asanos. Praktikos ją ryte arba vakare ant tuščio skrandžio ir palaikykite 15 iki 30 sekundžių pozą praktikos metu.

Nauda Chest- Natarajasana driekiasi kaklo raumenis ir stiprina savo krūtinės. Jis pagerina savo kūno lankstumą ir pagerina organizmo pusiausvyrą.

Dabar, kad žinote viską apie jogos kelia malšinančių krūtinėje, tegul atsakyti į kai kuriuos bendruosius klausimus apie joga ir krūtinės skausmas.

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Ar krūtinės skausmas gyvybei?

Krūtinės skausmas gali būti mirtini, jei jis yra sunkus ir susijęs su širdies.

Ar man reikia pasikonsultuoti mano gydytoją praktikuoti jogos pozas už krūtinės skausmas?

Absoliučiai! Tik su gydytojo patvirtinimo, mes rekomenduojame jums pabandyti jogos kelia atleisti nuo krūtinės skausmo.

Krūtinės skausmas yra nevienodai. Tai gali būti aštrus arba bukas skausmas. Tai gali būti nedidelė problema, kuri gali būti lengvai nustatoma arba pagrindinė liga, kuri turi profesionalios pagalbos. Išsiaiškinti, kokios tai yra ir imtis atitinkamų veiksmų. Jei jūsų krūtinės skausmo priežastis nėra pavojingas gyvybei, tada joga kelia minėta geriausiai veikia. Suteikti jiems pabandyti.