7 hämmastav Jooga Poosid bipolaarse häire

Home » Review » Health » 7 hämmastav Jooga Poosid bipolaarse häire

7 hämmastav Jooga Poosid bipolaarse häire

Tasakaal on hea. Tegelikult on suur. Küsige ükskõik bipolaarne patsient, ja nad tukkuma kokkuleppel. Ja miks see on nii? Kuna hoida oma meelt tasakaalustatud ei tule lihtsalt neile. Ainult alternatiivse paranemist ravi nagu jooga aitab neil toime tulla oma bipolaarse häire.

Bipolaarne patsientidel on silmakirjalik meeleolu ja on ettearvamatu. Nad kannatavad vahelduvad depressiooni ja entusiasmi. Umbes 51 miljonit inimest üle maailma kannatavad selle tingimuse, põhjustades nende finants-, sotsiaal- ja tööga seotud probleemid.

Peale regulaarse ravi bipolaarse häire, jooga on suurepärane võimalus ravida seisukorras. Jooga vähendab stressi, mis on suur vallandas äärmise emotsionaalse seisundi bipolaarse häire.

Jooga haldab teie bipolaarne häire ning tugevdades sa vaimselt ja füüsiliselt toime tulla. Õppigem, kuidas ta seda teeb allpool. Vaata.

Enne seda, olgem täiesti aru bipolaarne häire probleem.

Mis on bipolaarne häire?

Bipolaarne häire on vaimse tervise seisund, mis mõjutab aju, mis põhjustab äärmuslikku nihkeid meeleolu, energia ja aktiivsuse taset. See toimub peamiselt tingitud geneetika ja trauma nagu lapsepõlve kuritarvitamise ja pikaajalise stressi.

Meeleolu kõikumine vahemikus äärmise hüperaktiivsuse absoluutsele tuimust ja depressioon. Nad kas esineda alternatiivselt või peatumise pikaks ajaks Enne käigu teiste olekus.

Ergutatud perioodi nimetatakse “maniakaalne” ja tuim faasi “depressiivsed.” Ajal maniakaalne periood, inimene on liiga entusiastlik, väga põnevil ja ebanormaalselt energiline. Ta / Ta muutub rahutu ja leiab raske magada.

Kuna seisund halveneb, isik ebareaalsed mõtted, saab ettearvamatu ja impulsiivne ja nägemusi, kui see muutub halvimal.

Teine külg on see depressioon. Selles patsiendid on täiesti negatiivne väljavaade ellusuhtumist ja kannatavad ärevushäirete. Nad tunnevad igav, elutu ja enesetapu. Miski vaimustunult ja need ei tunne segunemine kedagi.

Vahendaja etapis on hüpomaaniale kus inimene on entusiastlik, kergestierutuv ja ei tööta voolu, muutes need väga produktiivne. Maniakaalne perioodi tavaliselt järgneb depressiivse seisundi ja vastupidi.

Nüüd oletame, mõista, kuidas jooga aitab bipolaarne häire.

Jooga ja bipolaarse häire

 Kui teil on bipolaarne häire, stress on peamine komponent, mis käivitab äärmise emotsionaalse seisundi. Peale selle on ärevus, mis ainult teeb asja hullemaks, kui olete maniakaalse või depressiivse etapis.

Kaotada stress ja ärevus muudab lihtsamaks bipolaarse patsiendi ja jooga on just selline.

Venitamine oma keha ja hoida seda tervena jooga on üks viis probleemiga tegelemiseks. Sünkroniseeritud hingamine samas saan sisse, viibib, ja saada välja poose rahustab keha samuti meeles.

Pranayama ja meditatsiooni tasakaalu ja koolitada teil paremini toime tulla meeleolumuutused. Jooga suurendab serotoniini ja gamma amino võihape taset ajus, mis aitab võidelda depressiooni .

Seega, jooga on kasulik lisaks hallata bipolaarne häire. See parandab oma üldist tervist ning võimaldab teil tegeleda bipolaarne häire parem.

Niisiis, miks me ei õppida jooga harjutusi, mis töötavad kõige paremini bipolaarse häire? Vaadake neid allpool.

7 Best poosi Jooga bipolaarse häire

Jooga pakub terapeutilise poose, et rahulik meel. Nad suunavad vaimu bipolaarse patsiendi ja channelise oma mõtted positiivses suunas.

1. Garudasana (Eagle Poseerige)

garudasana jooga bipolaarse häire

Umbes Pose: Garudasana või Eagle Pose on Asana nime mütoloogiline kuningas linnud, Garuda, kes on tuntud tõrjuma deemonid. See on algajaile Vinyasa jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga ja hoida poosi 15 kuni 30 sekundit.

Eelised: Garudasana parandab oma mõttes tasakaal ja venitab oma vasikaid ja õlad. See lõdvendab jalad ja puusad, muutes need paindlikumaks. Kujutada ka parandab oma kontsentratsioon.

2. Upavistha Konasana (Istuv lainurk Pose)

Umbes Pose: Upavistha Konasana või istuva lainurk Pose on Asana, mis annab hea tava teiste sarnaste lainurk istuvate ja seisvate kujutab. See on kesktasemel Hatha jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga. Hoidke poosi 30 kuni 60 sekundit.

Eelised: Upavistha Konasana rahustab oma aju ja aitab teil saada rahulik. See ulatub oma jalgade, käte ja lülisamba ja avab oma puusad. Samuti stimuleerib oma kõhuõõne organeid.

3. Dandasana (personal Pose)

Umbes Pose: Dandasana või Töötajad Pose on soojenemise tekitada. See on algajaile jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga või õhtul pärast vahe 4 kuni 6 tundi oma viimast sööki. Hoidke poosi 15 kuni 30 sekundit.

Eelised: Dandasana rahustab ajurakke. See parandab viimist oma keha ja parandab keha teadlikkust. Dandasana pikendab ja tugevdab oma selgroo.

4. Paschimottanasana (Istuv Edasi Bend)

Umbes Pose: Paschimottanasana või Istuvad edasi Bend on Asana, mis annab keha intensiivne venitada. On algajaile Hatha jooga Asana. Praktikas hommikul või õhtul tühja kõhuga. Hoidke poosi 30 kuni 60 sekundit.

Eelised: Paschimottanasana on stressimaandajaks. See hoiab ärevus, viha ja ärrituvus on lahe. Kujutada reguleerib vererõhku ja venitab alaselja ja hamstrings.

5. Ardha Pincha Mayurasana (Dolphin Poseerige)

Umbes Pose: Ardha Pincha Mayurasana või Dolphin Pose on Asana, mis näeb välja nagu tagurpidi “V” ja on sarnane Adho Mukha Svanasana. See on algajaile Ashtanga jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga. Hoidke poosi 30 kuni 60 sekundit.

Eelised: Dolphin Pose leevendab kerge depressiooni ja peavalu ja ka venib oma õlgadele. See on kasulik unetus ja terapeutilised väsimus.

6. Setu Bandhasana (Bridge Pose)

Umbes Pose: setu Bandhasana või Bridge Pose on Asana, mis näeb välja sarnane silla ja seega nimeks nii. See on algajaile Vinyasa jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga ja puhas südame. Hoidke poosi 30 kuni 60 sekundit.

Eelised: setu Bandhasana toonid põhilisi lihaseid ja avab oma õlgadele. Kujutada tugevdab oma käed ja jalad ja on terapeutiline kõrge vererõhu ja stressi.

7. Salamba Sirsasana (päällään)

Umbes Pose: Salamba Sirsasana või päällään on täielik inversioon keha. Seda nimetatakse kuninga kõigi jooga asanas. Asana on kõrgtasemel Vinyasa jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga ja hoida poosi 1 kuni 5 minutit.

Eelised: Salamba Sirsasana tugevdab oma selg ja kael ja võimaldab terve verevoolu ajju rakke. Ta kohtleb depressiooni ja suurendab selgust silmas pidades.

Ettevaatust võetavate

Kuigi harjutamiseks jooga töötab hästi enamiku kes põevad bipolaarse häire, on mõned inimesed, kes kannatavad kõrvaltoimeid nagu agitatsioon, hingeldus ja muutub kriitiliseks nende tavade võimeid.

Hoolitse praktiseerida joogat keskkonnas, kus on mugav ja vastuvõetav.

Jooga ei ole ravi oma bipolaarse häire. Jätkake ravi bipolaarse häire koos harjutamiseks jooga.

 Nüüd oletame, vastata mõnele levinud päringutele jooga bipolaarne häire.

Ekspert vastused lugejate küsimustele

Kas bipolaarne häire ravitav jooga?

Jooga võib ravida bipolaarne häire, kuid ei ole tingimata ravida.

Kui tihti ma praktikas jooga, kas mul on bipolaarne häire?

Tee jooga praktika osa teie igapäevaelust.

Bipolaarne häire tarbib teile ja nende ümber. See võib võtta elu välja teid, mõnikord sõna otseses mõttes. Tee natuke lihtne ja kontrollitav, üritades eespool kujutab. Mine seda teha oma elu paremaks.