7 İyi Yoga Kötü Alışkanlıklar kırın yardım etmek Doğurmaz

Home » Review » Health » 7 İyi Yoga Kötü Alışkanlıklar kırın yardım etmek Doğurmaz

7 İyi Yoga Kötü Alışkanlıklar kırın yardım etmek Doğurmaz

Tüm kötü alışkanlıkları aşmak konusunda yoga değil mi? Ben size kurtulmak gerekir kötü alışkanlıkları bir listesi var eminim. Eğer yoga zaman, kaçınılmaz bunları önleme yolunda çalışıyoruz.

Nasıl olduğunu söyleyeyim. Yoga, yavaşlatmak ve öncelik mükemmel bir yoldur, vb sağlıksız yemek yeme, sigara, alkol, uyuşukluk gibi kötü alışkanlıklar mücadele yönelik bütüncül bir yaklaşımdır.

Yoga, genel olarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak yardımcı olur, güçlendirmek ve kötü alışkanlıklar defetmek için sizi desteklemek için nitelikleri motive canlandırmak özgü bazı pozlar vardır.

Yoga Kötü Alışkanlıklar durmak

Biz yoga uzanıyor, güçlendirir ve sesleri biliyoruz. Biz de sakinleştirici ve restoratif olduğunu biliyoruz. Ama nasıl alışılmış hale gelmiştir kötü alışkanlıklar aşılmasında yardımcı oluyor?

Eh, korkunç bir şey yok edilmesi için ilk adım yavaşlatmak ve varlık üzerindeki etkilerini dikkate almak etmektir. Yoga durdurabilir ve yerine sersemce gününün nasıl gitmeyi mantıklı kararlar yardımcı olur.

Eğer bir yoga poz öğrenmeye başlarken, mutlaka ilk seferde usta yok. Bu zaman alır ve poz tutarlı uygulama ile, onunla iyi olsun. Bu işlem size bağımlılığı aşmak kadar çalışıyor Mat- kapalı aynı uygulamak için eğitiyor.

uzamış mutluluk yerine anlık haz üzerinde yoga gerilmeleri. Bu aksi gün boyunca sizin gibi gündelik kötü alışkanlıkları kötü etkilerini gerçekleştirmek yardımcı olur. yoga sayesinde, Kendine karşı dürüst olmak ve sizin için kötü ne kaçının.

Yoga gerçek yeteneklerini yansıtır. duygu kendini geliştirmek ve bu süreçte tüm gereksiz olumsuzluk kurtulmak için bastırıyor güçlendiricidir.

Diyelim ki kötü alışkanlıkları üstesinden gelmeye yardımcı Yoga, olur bir göz atalım?

Yoga Kötü Alışkanlıklar Mücadele için Doğurmaz

Aşağıda belirtilen yoga pozlar göbek enerji merkezini cezalı tutmak ve dönüşüm alanını genişleterek etkinleştirin. düşünme ve davranış değişiklikleri gözlemlemek için en az 40 gün süreyle sabah her gün bunları uygulayın.

1. Balasana (Çocuk poz)

Pose- Hakkında Balasana veya Çocuk Pose bir bebeğin cenin konumuna benzer bir asana olduğunu. Bu bir başlangıç seviyesi Vinyasa yoga asana olduğunu. Aç karnına ve temiz bağırsakları sabah veya akşam bunu uygulayın. 1 ila 5 dakika boyunca poz tutun.

 Faydaları- Balasana göğüs, omuzlar ve sırt gerginliğini serbest bırakır. Bu stres ve endişeyi azaltır. Bu baş dönmesi savaşır ve vücutta kan akışını normale.

2. Bhujangasana (Cobra poz)

Pose- Hakkında Bhujangasana veya Cobra Pose yılan kaldırdı kaput benzeyen bir asana olduğunu. Bu enerji verici köprü. Bu bir başlangıç seviyesi Ashtanga Yoga asana olduğunu. Aç karnına ve temiz bağırsakları sabah veya akşam bunu uygulayın. 15 ila 30 saniye boyunca poz tutun.

Faydaları- Bhujangasana ruh halinizi iyileştirir ve kalbini canlandırır. Bu stres ve yorgunluk serbest bırakır. Poz Esnekliğinizi artırır ve alt sırt sertliği azaltır.

3. Dhanurasana (yay) poz

Pose- Hakkında Dhanurasana veya Bow Pose telli bir yay benzeyen bir asana olduğunu. Bu exercise.The poz germe mükemmel sırt acemi seviyesi Vinyasa yoga asana olmasıdır. Aç karnına sabah onu Pratik ve en az 15-30 saniye boyunca poz tutun.

Faydaları- Dhanurasana letarji aşılmasında yardımcı olur. Yorgunken veya hiperaktif olduğunda poz Dengeledin tutar. Bu sizin göğüs, boyun ve omuz açıyor.

4. Ustrasana (Deve poz)

Pose- Hakkında Ustrasana veya Deve Pose bir deve benzeyen bir asana olduğunu. Bu bir köprü. Poz bir acemi seviyesi Vinyasa yoga asana olduğunu. Aç karnına ve temiz bağırsakları sabah onu uygulayın. 30 ila 60 saniye boyunca poz tutun.

Faydaları- Ustrasana iyileşir ve çakralarınızı dengeler. Bu sizin genel sağlık ve refahını artırır. Poz vücudunuzun ön açılır ve duruş geliştirir.

5. Adho Mukha Svanasana (Aşağı köpek poz)

Pose- Hakkında Adho Mukha Svanasana veya Aşağı Köpek poz öne eğilmiş köpeğe benzeyen bir asana olduğunu. Poz bir acemi seviyesi Ashtanga Yoga asana olduğunu. Aç karnına sabah ta uygulayın. 1 ila 5 dakika boyunca poz tutun.

Faydaları- Adho Mukha Svanasana gençleştirir ve seni enerji verir. Beynini yatıştırır ve depresyonu hafifletir. Bu uykusuzluk ve yorgunluk tedavi eder. Poz yüksek tansiyon tedavi edici.

6. Vrikshasana (Ağaç) poz

Pose- Hakkında Vrikshasana veya Ağaç Pose bir ağacın yumuşak ve sağlam duruşu benzeyen bir asana olduğunu. Bu bir başlangıç seviyesi Hatha yoga asana olduğunu. Aç karnına sabah ta uygulayın. Her bacak üzerinde 1 dakika boyunca poz tutun.

 Faydaları- Vrikshasana Dayanma gücünü ve konsantrasyonu artırır. Bu sizin vücut üzerinde sakin bir etkiye sahiptir. Poz merkezi sinir sistemini rahatlatır ve kendine güven teşvik eder.

7. Natarajasana (Dansçı poz)

Pose- Hakkında Natarajasana veya Dancer Pose Nataraja, dans efendisi adını Asana olduğunu. Onun dans hareketleri biridir benzer. Poz orta düzeyde Vinyasa yoga asana olduğunu. Aç karnına sabah onu Pratik ve 15 ila 30 saniye boyunca poz tutun.

Faydaları- Natarajasana stres buster olduğunu. Vücudun esnekliğini artırır. Bu sizin zihin ve beden ortalamak yardımcı olur. Poz tavrın, konsantrasyon ve denge geliştirir.

Şimdi, yoga ve kötü alışkanlıkları üzerinde bazı ortak sorularına yanıt verelim.

Okuyucuların Soruları İçin Uzman Cevapları

Ne kadar sıklıkla kötü alışkanlıklar aşmak için yoga mı?

Pratik Yoga sabah her gün sürekli olarak 40 gün bir değişiklik gözlemlemek için.

Ben yoga başladıktan sonra ben kötü alışkanlıklardan uzak kalmak mı?

Evet, bilinçli yoga pratiği başladıktan sonra beden ve zihin zarar kötü uygulamalarını önlemek gerekir. Eğer egzersiz yapmayı ileri gidip olarak, yavaş yavaş kötü alışkanlıkları yenik dürtü kaybederler.

Hepimiz kötü alışkanlıkları var. Onlarla yaşamak doğru değil. Sen onlar sana ne yaptığını tanımak ve onlardan kurtulmak için bir yol bulmak emin olmalısınız. Yoga mükemmel itme ve güven sizin kökleşmiş kötü alışkanlıkları mücadele etmek ve şimdi başlamak gerektiğini size verir.