7 Jóga, které mohou chránit vaše vlasy

Home » Review » Beauty » 7 Jóga, které mohou chránit vaše vlasy

7 Jóga, které mohou chránit vaše vlasy

Co vidíte, když se podíváte do zrcadla? -Li nudné a bez života vlasy zírá na vás, je čas jednat. Mnohé studie dokazují, že vaše vlasy jsou odrazem celkové zdraví – dává vám více důvodů, aby ji udrželi v dobré kondici. Abychom vám pomohli s tím, zde jsou 7 jóga ásany, které jsou určitě výstřel vlasy zdraví zesilovače. Přečtěte si o to vědět víc.

Ale nejprve, pojďme se dozvědět o vlivu Jóga je na vaše vlasy.

Jak se jóga chránit vaše vlasy?

Jak všichni víme, jóga dělá divy na našem těle. Budete překvapeni, vědět, že to může změnit své vlasy od jednotvárný k nádherný takovým způsobem, že i high-end salóny nemůže dělat. Kromě toho, že to zlepšuje trávení a snižuje úzkost, které jsou hlavními faktory, které přispívají k vlasy degenerace.

Některé jóga ásany, ve zvláštních, zázraky pro vaše vlasy jako postavení v čele se zlepšuje prokrvení pokožky hlavy, povzbuzující vlasové folikuly. Podívejme se na ně teď.

7 Nejlepší představuje v Jóga pro ochranu vlasů

1. Adho Mukha Svanasana (pes tváří dolů Pose)

Adho Mukha Svanasana – Zní to trochu těžké, ne? No, dělá pózu není tak složité, jak vyslovovat jeho jméno. Ásana se nazývá dolů směřující Dog Pose, protože se podobá psa předklonu. Tento začátečník úroveň Ashtanga Yoga Asana musí být praktikována ráno na lačný žaludek. Držet pózu po dobu asi 1-3 minut.

Výhody: Adho Mukha Svanasana zlepšuje krevní oběh, což čerstvou krev proudit do hlavy. Komprimuje břišní svaly a zlepšuje trávení. To se táhne krk a páteř, a tím uvolňuje stres. Ásana také uvolňuje mysl a uklidňuje ji.

2. uttanasana (Stálý předklonu Pose)

Uttanasana, nazývaný také Stálý předklonu Pose, omlazuje tělo a zvedne náladu. Tato střední úrovně Hatha jóga představovat potřeby se bude konat po dobu nejméně 15-30 sekund. Cvičit ráno, když máte prázdný žaludek, nebo pokud to není možné, přejít na večer, ale pouze po mezera 4-6 hodin od posledního jídla.

Výhody: uttanasana přidává nával energie do buněk ve vaší hlavě. Pomáhá uklidnit vaše bzučivý mysl a udržuje štípání bolesti hlavy a bezesných nocí v šachu. Trávicího ústrojí jsou masírována dobře, což řeší problémy zácpa.

3. Ustrasana (Camel Pose)

Ustrasana, také volal Camel Pose, je záklon póza, která otevírá svou srdeční čakru. Držte tuto základní úroveň Vinyasa představují po dobu 30-60 sekund. Cvičit ásany v dopoledních hodinách na lačno pro dosažení nejlepších výsledků, jak vaše tělo nese energii z trávené potravy, což vám umožní lepší výkon.

Výhody: Ustrasana zlepšuje trávení a vylučování. Otevírá hrudník, zmírňuje stres pasti. Léčí a vyrovnává své čakry, zlepšuje držení těla a posiluje tělo. Upravuje menstruační cyklus a pomáhá uvolnit napětí ve vaječnících.

4. Vajrasana (Thunderbolt Pose)

Vajrasana, také volal Thunderbolt Pose, má jiný název, – Diamond Pose – která pochází z víry, že pranayama provedeno Vajrasana pozici dělá lidské tělo tak silný jako diamant. Vajrasana je jedním z mála póz, které je prospěšné, když udělal po jídle. Tento začátečník úroveň Vinyasa styl jógy asana je třeba udělat po dobu 5-10 minut při teplotě nejméně.

Výhody: S běžnou praxí, Vajrasana odstraňuje zácpu. Přináší stabilitu mysli, snižuje obezitu a zmírňuje stres v zádech. Póza také léčí žaludeční potíže, zlepšuje krevní oběh, posiluje svaly.

5. Sarvangasana (Všechny končetiny Pose)

Sarvangasana, také volal All Limb Pose, je královnou všech ásan. Je to silný asana, který vám pomůže zmírnit do více různých variant. Toto rameno stojan funguje nejlépe, když se provádí ráno na lačný žaludek. Podrž to pokročilá úroveň Hatha jóga představovat nejméně 30-60 sekund.

Výhody: Sarvangasana léčí mírné deprese. Uklidňuje mysl a zbavuje stresu a také se táhne krk a ramena. To regularizes váš metabolismus a udržuje únava na uzdě. To asana vás udrží aktivní a bezbolestná.

6. Pawanmuktasana (větru Uvolnění Pose)

Pawanmuktasana, také volal Wind Uvolnění Pose, je jedním z těch póz, které lze snadno provést začátečníky. To asana dělá divy, pokud je to v dopoledních hodinách, protože to vymaže všechny zažívací plynů z žaludku a tvoří vynikající základnu pro další cvičení. Tato základní úroveň vinyasa jóga představovat potřeby se bude konat po dobu 30-60 sekund.

Výhody: Pawanmuktasana zlepšuje trávení a posiluje břišní svaly. To také masáže vnitřních orgánů a střev. Póza uvolňuje napětí ve své dolní části zad, zlepšuje krevní oběh, aby orgány a snižuje břišní tuk.

7. Sirsasana (stoj na hlavě Pose)

Sirasana, také volal stoj na hlavě Pose, je králem všech ásan. Zkuste to pouze tehdy, když vaše tělo je připraven ji přijmout. To asana potřebuje alespoň 10-12 hodin mezeru mezi posledním jídlem a cvičení. Takže dopoledne je ideální čas dělat ásany. Tato pokročilá úroveň vinyasa jóga představuje se mohou konat kdekoli mezi 1-5 minuty nebo i méně jak na vaše pohodlí.

Výhody: Sirasana okamžitě zklidní mysl a zbavuje stresu. To zvyšuje vaši zaostření a krevní tok do pokožky hlavy, vyvíjí sílu ve svých hlavních svalů a vyživuje mozek. Ásana léčí štítnou žlázu a odstraňuje letargie.

Zkuste tyto představuje v józe pro ochranu vlasů a zůstat zdravý. Nyní se pojďme odpovědět na některé často kladené dotazy týkající se péče o vlasy a jóga.

Znalecké odpovědi na čtenářské otázky

Jak často mohu šamponem vlasy?

Šamponem si vlasy jednou za dva dny, nebo v závislosti na sběr ropy na pokožce hlavy. Vyhnout mytí vlasů každý den.

Kolik vypadávání vlasů je normální?

V daném okamžiku, musíte vrhnout 10 procent vašich vlasů. Ztratí pár pramenů každý den je normální, ale když se zvyšuje, je třeba věnovat pozornost.

Jak často mohu cvičit jógu?

Cvičím jógu každý den, pokud je to možné, po dobu 20 minut až hodinu. V opačném případě, a to i 2-3 krát týdně bude dělat.

Zdravé vlasy a důvěra jdou ruku v ruce. A pokud to trvá několik Jóga se tam dostat, určitě byste měli vyzkoušet je. Bojovat proti škodlivé účinky stresu, vlasové přípravky a zdravotní problémy na vlasy s trochou ohýbání a natahování. Šťastná cvičení!