7 Joga vingrinājumi Stiepšanās Your Body

Home » Review » Fitness » 7 Joga vingrinājumi Stiepšanās Your Body

7 Joga vingrinājumi Stiepšanās Your Body

Mēs visi zinām, stiepšanās ir labs. Bet, ko tieši tas dara?

Tas atvieglo jūsu stīvs muskuļus, mazina spriedzi visā organismā, un palīdz jums izmantot nenodarot kaitējumu ķermeņa.

Izklausās labākā lieta, vai ne? Tad viss, kas jums jādara, ir izmēģināt šos 7 labākos jogas vingrinājumi stiepjas savu ķermeni. Viņi ir pārliecināti, lai padarītu jūsu dzīvi vieglāku.

Pirms tam, pieņemsim uzzināt, cik svarīgi ir jogas stiepšanās.

Joga Stiepšanās

Stīvums ir slikti, vai nu ķermeņa vai prāta. Un kāpēc ir joga labākais veids, kā stiept? Tas ir tāpēc, ka tas atvieglo stīvumu gan prātu un ķermeni.

Stiepšanās jogas ietver pārvietojas ķermeni, kā arī elpot dziļi. Elpošana palīdz jums dziļāk jūsu muskuļiem, tādējādi padarot jūs apzināties to, ko jūsu ķermeņa vajadzībām.

Tas, ar atbilstošu stiepjas, būs tikai padarīt jūsu treniņiem labāk neradot nekādu kaitējumu. Kopā ar padarot jūsu muskuļi elastīgi, joga tur viņiem aktīvi un veselīgi.

Tā, holistiska stiepjas, joga ir pareizā izvēle. Ir daži zemāk minētie jogas plešas. Mēģiniet tos saprast labestību stiepjas cauri joga.

joga Stiepjas

1. Baddha Konasana (Butterfly Pose)

Par pozā: Baddha Konasana vai Butterfly Pose ir sēžot asana, kas izskatās kā tauriņš flapping savus spārnus, kad kustībā. Statiskā Baddha Konasana līdzinās kurpnieks darbā. Šī asana ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Praksē tas tukšā dūšā no rīta. Turiet pozu 1 līdz 5 minūtēm.

Kāda Baddha Konasana Stretch?

Baddha Konasana stiepjas jūsu iekšējā augšstilbiem, groins un ceļgaliem.

Priekšrocības stiept

Poza stimulē olnīcām un nieres. Tas samazina menstruālo diskomfortu un ir terapeitisks par neauglību. Poza atvieglo dzemdības un izpaužas atbrīvoties no noguruma.

2. Bharadvajasana (Seer Pose)

Par pozā: Bharadvajasana vai gaišreģi Pose nodēvēta Bharadvaj, viens no leģendārās septiņiem gaišreģi. Tas ir vienkārši sēž vērpjot un vidēja līmeņa Hatha joga asana. Praktizēt asanu no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu labākos rezultātus. Turiet to 30 līdz 60 sekundes.

Ko Vai Bharadvajasana Stretch?

Bharadvajasana stiepjas jūsu pleciem, gurniem, un atpakaļ.

Priekšrocības stiept

Bharadvajasana uzlabo gremošanu un izdalīšanos. Tas stabilizē nervu sistēmu un mazina muguras sāpēm un kakla sāpes. Vērpjot nomierina prātu un ir terapeitisks par karpālā kanāla sindroms.

3. Janu Sirsasana (vadītāja ceļgaliem Pose)

Par pozā: Janu Sirsasana vai vadītāja ceļgaliem rada ir sēž asana, kas prasa savu galvu pieskarties savu celi. Tas ir iesācējs līmeņa Ashtanga joga asana. Praktizēt asanu no rīta tukšā dūšā vai vakarā pēc plaisa no 4 līdz 6 stundām no pēdējās ēdienreizes. Turiet to 30 līdz 60 sekundes.

Kāda Janu Sirsasana Stretch?

Janu Sirsasana stiepjas jūsu mugurkaula, hamstrings, un vēderu.

Priekšrocības stiept

Janu Sirsasana stimulē nieres un aknas. Poza mazina galvassāpes un nemieru, un ir terapeitisks bezmiegs. Tas arī palīdz jums zaudēt vēdera tauku.

4. Vasisthasana (Side Plank Pose)

Kā to darīt Vasisthasana un kādas ir tās priekšrocības

Par pozā: Vasisthasana vai Side Plank Pose ir nosaukts pēc slavenā vērotājs Vasistha, kurš pieder Kamadhenu, govi, kas piešķīrusi nekādas vēlēšanās. Tas ir iesācējs līmeņa Hatha joga asana. Praktizēt asanu no rīta tukšā dūšā. Turiet pozēt 30 līdz 60 sekundes.

Ko Vai Vasisthasana Stretch?

Vasisthasana stiepjas rokas, plaukstas un kājas.

Priekšrocības stiept

Vasisthasana uzlabo līdzsvaru un koordināciju un palīdz veidot spēcīgu kodols. Tas ir lielisks veids, kā uzlabot savu koncentrāciju un uzturēšanās koncentrējās.

5. Chakrasana (Wheel Pose)

3. Chakrasana (Wheel Pose)

Par pozā: Chakrasana vai Wheel Pose ir dziļa atpakaļ stiept. Tas izskatās kā ritenis, kad pieņemts, un līdz ar to iegūst savu nosaukumu. Tas ir iesācējs līmeņa Ashtanga joga asana. Prakse Chakrasana no rīta tukšā dūšā vai vakarā pēc tam, kad atšķirības no 4 līdz 6 stundām no pēdējās ēdienreizes. Turiet to 1 līdz 5 minūtēm.

Ko Vai Chakrasana Stretch?

Chakrasana stiepjas rokas, krūšu un sēžamvietas.

Priekšrocības stiept

Chakrasana ir laba sirds un astmas. Tas stimulē jūsu vairogdziedzera un hipofīzes. Poza palielina jūsu enerģijas līmeni un samazinās depresiju.

6. Anjaneyasana (Crescent Pose)

Par pozā: Anjaneyasana vai Crescent Pose izskatās pusmēness mēness, kad pieņemts, un tas ir arī nostādne, kurā Lord Hanuman Indijas mitoloģijas parasti atainojums Tā ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana.. Praktizēt asanu tukšā dūšā. Turiet pozēt 15 līdz 30 sekundēm.

Ko Vai Anjaneyasana Stretch?

Anjaneyasana stiepjas savu četrgalvu, gūžas saliecēja un gūžas maximus.

Priekšrocības stiept

Anjaneyasana stimulē jūsu zemāks ķermeņa. Tas ir terapeitisks tiem, kas cieš no išiass. Tas izdala spriedzi gurniem, atver jūsu pleciem, un tonizē ķermeni.

7. Prasarita Padottanasana (Wide-kāju uz priekšu Bend Pose)

Par pozā: Prasarita Padottanasana vai Wide-kāju Forward Bend poza ir uz priekšu, saliekt, kas ir laba prakse, lai vairāk uzlabotas inversiju. Poza ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Prakse Prasarita Padottanasana no rīta tukšā dūšā. Turiet to 30 līdz 60 sekundes.

Kāda Prasarita Padottanasana Stretch?

Prasarita Padottanasana stiepjas jūsu teļiem, gūžas un muguras lejasdaļas.

Priekšrocības stiept

Prasarita Padottanasana mazina nemieru un spriedzi kakla un pleciem. Tā tonizē vēdera orgānu un mazina vieglas muguras sāpes. Poza atver savu gūžas un atslābina jūsu ķermeni.

Ekspertu atbildes lasītājiem Jautājumi

Cik bieži es varu nodarboties ar jogu stiepšanās vingrinājumi?

Praksē katru dienu novērot ievērojamu izmaiņas mobilitātei jūsu organismā.

Vai jogas asanas pietiekami, lai saglabātu mani fit?

Nē, kopā ar asanas, meditācijas praksi saglabās jums pilnībā piemērots un uz jūsu pirkstiem.

Kas ir dzīve bez laba stiept? Tas pasargā sagatavoti un gatavi uzņemties kaut ko. Iegūt ātri jūsu soli un kļūt enerģisks praktizējot iepriekš minētās jogas posmos. Viņi saglabās jums fit prātu un ķermeni. Tātad, lai sāktu un kļūt super duper elastīga.