7 Jogos pratimai Tempimo Your Body

Home » Review » Fitness » 7 Jogos pratimai Tempimo Your Body

7 Jogos pratimai Tempimo Your Body

Mes visi žinome, tempimo yra gera. Bet, kas tiksliai tai padaryti?

Tai palengvina savo sustingusius raumenis, mažina įtampą visoje savo kūno, ir padeda jums vykdyti nedarant žalos organizmui.

Skamba kaip geriausias dalykas, tiesa? Tada viskas, ką turite padaryti, tai pabandyti šiuos 7 geriausi jogos pratimus tempimo savo kūną. Jie yra įsitikinę, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis.

Prieš tai tegul sužinoti joga svarbą tempimui.

Joga tempimo

Standumas yra blogai, ar kūne ar proto. Ir kodėl taip yra joga geriausias būdas ruožas? Tai yra todėl, kad palengvina standumą tiek proto ir kūno.

Tempimo joga apima juda kūną, taip pat giliai kvėpuoti. Kvėpavimas padeda jums giliau į raumenis, tokiu būdu jums žinoti, ką jūsų kūnas turi.

Tai, su tinkama tempimo, bus tik jūsų treniruotes geriau nesukeliant jokios žalos. Kartu su priėmimo jūsų raumenys lankstus, joga saugo juos aktyviai ir sveikai.

Taigi, holistinis tempimas, joga yra teisingas pasirinkimas. Yra keletas žemiau paminėtos jogos ruožai. Išbandykite juos suprasti tempimas per jogos gerumą.

Joga driekiasi

1. Baddha Konasana (drugelis Pose)

Apie Pose: Baddha Konasana ar drugelis Pose yra sėdint asanos, kad atrodo kaip drugelis mojavimo sparnais, kai juda. Statinis Baddha Konasana primena darbe batsiuvys. Tai asanos yra pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Praktiškai ant tuščio skrandžio ryte. Laikykite nuo 1 iki 5 minučių kelti.

Ką Baddha Konasana Praplėtimas?

Baddha Konasana driekiasi savo vidinį šlaunų, groins ir kelius.

Privalumai ruožas

Poza skatina savo kiaušides ir inkstus. Jis mažina mėnesinių diskomfortą ir yra terapinis nevaisingumo. Poza palengvina gimdymo ir atsikrato nuovargio.

2. Bharadvajasana (mato gerai Pose)

Apie Pose: Bharadvajasana arba Aiškiaregys Pose yra pavadintas po Bharadvaj, vienas iš legendinių septynių aiškiaregių. Tai paprastas sėdi Tvist ir tarpinis lygis Hatha joga asanos. Praktikos ryte asan ant tuščio skrandžio ir švarių žarnyno geriausių rezultatų. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

Ką Bharadvajasana Praplėtimas?

Bharadvajasana driekiasi savo pečių, klubų ir nugaros.

Privalumai ruožas

Bharadvajasana gerina virškinimą ir šalinimą. Jis stabilizuoja nervų sistemą ir mažina apie nugaros ir kaklo skausmus. Twist ramina savo protą ir yra terapinis už riešo kanalo sindromas.

3. Janu Sirsasana (vadovas iki kelių Pose)

Apie Pose: Janu Sirsasana ar galva Kelio kelia tai sėdi asanos, kad reikia savo galva paliesti savo kelį. Tai pradedantysis lygis Aštanga jogos asanos. Praktikos ryte asan nevalgius arba vakare po 4 iki 6 valandų tarpas nuo paskutinio valgio. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

Ką Janu Sirsasana Praplėtimas?

Janu Sirsasana driekiasi savo stuburo, dvigalvis, ir pilvą.

Privalumai ruožas

Janu Sirsasana stimuliuoja inkstų ir kepenų. Poza sumažina galvos skausmą ir nerimą, ir yra terapinis nemiga. Ji taip pat padeda jums prarasti pilvo riebalų.

4. Vasisthasana (Side Lentos Pose)

Kaip tai padaryti Vasisthasana ir kas yra Jo privalumai

Apie Pose: Vasisthasana arba šone Lentos Pose yra pavadintas garsaus matančios Vasistha, kuris priklauso surabhė, karvę, suteikusią jokio noro. Tai pradedantysis lygis Hatha joga asanos. Praktikos ryte asan ant tuščio skrandžio. Laikykite nuo 30 iki 60 sekundžių kelti.

Ką Vasisthasana Praplėtimas?

Vasisthasana driekiasi savo rankų, riešų, ir kojas.

Privalumai ruožas

Vasisthasana gerina pusiausvyrą ir koordinavimą ir padeda sukurti tvirtą pagrindą. Tai puikus būdas pagerinti savo koncentraciją ir likti sutelktas.

5. Chakrasana (Ratų Pose)

3. Chakrasana (Ratų Pose)

Apie Pose: Chakrasana arba dviračio Pose yra giliai atgal ruožas. Atrodo, rato, kai daroma prielaida, taigi gauna jo pavadinimą. Tai pradedantysis lygis Aštanga jogos asanos. Praktikos Chakrasana ryte ant tuščio skrandžio ar vakare po 4 iki 6 valandų tarpas nuo paskutinio valgio. Laikykite jį nuo 1 iki 5 minučių.

Ką Chakrasana Praplėtimas?

Chakrasana driekiasi savo rankas, krūtinės ir užpakalis.

Privalumai ruožas

Chakrasana yra gera širdies ir astma. Jis stimuliuoja skydliaukės ir hipofizės liaukas. Poza padidina energijos lygį ir mažina depresiją.

6. Anjaneyasana (pusmėnulio Pose)

Apie Pose: Anjaneyasana arba pusmėnulio poza atrodo kaip pusmėnulis, kai daroma prielaida, ir taip pat yra pozicija, kurioje Viešpats Hanumanas Indijos mitologijoje paprastai vaizduojama Tai pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos.. Praktikos asan ant tuščio skrandžio. Laikykite nuo 15 iki 30 sekundžių kelti.

Ką Anjaneyasana Praplėtimas?

Anjaneyasana driekiasi savo keturgalvio, Hip-lenkiamieji ir didįjį sėdmens.

Privalumai ruožas

Anjaneyasana skatina savo apatinę kūno. Tai gydomoji tiems, kurie kenčia nuo išialgija. Jis išskiria įtampą klubų, atveria pečius ir tonizuoja kūną.

7. Prasarita Padottanasana (Platus kojomis į priekį Bend Pose)

Apie Pose: Prasarita Padottanasana arba Platus kojomis į priekį Bend Pose yra į priekį lenkimo tai yra gera praktika daugiau pažangių inversija. Poza yra pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Praktikos Prasarita Padottanasana ryte ant tuščio skrandžio. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

Ką Prasarita Padottanasana Praplėtimas?

Prasarita Padottanasana driekiasi savo veršiukus, klubų, ir apatinę nugaros dalį.

Privalumai ruožas

Prasarita Padottanasana mažina nerimą ir įtampą kaklo ir pečių. Jis tonizuoja savo pilvo organus ir mažina lengvas nugaros skausmų. Poza atidaro savo klubus ir atpalaiduoja savo kūną.

Ekspertų atsakymai skaitytojams Klausimų

Kaip dažnai man praktikuoti jogą tempimo pratimai?

Praktikos kasdien stebėti nepaprastą pokyčius savo kūno mobilumą.

Ar jogos asanos pakankamai, kad man tinka?

Ne, kartu su asanas, meditacijos praktika jus visiškai tinka ir jūsų pirštai.

Kas gyvenimą be geros ruožas? Jis saugo jus pasirengę ir pasiruošę imtis nieko. Gauk greitai savo žingsnį ir tapti energingi praktikuojančių minėtus jogos ruožai. Jie jus tilptų protą ir kūną. Taigi, pradėti ir tapti Super Duper lanksti.