7 Joogaharjutused venitades Your Body

Home » Review » Fitness » 7 Joogaharjutused venitades Your Body

7 Joogaharjutused venitades Your Body

Me kõik teame, ulatub on hea. Aga mida täpselt see teeb?

See lihtsustab teie lihasjäikus, leevendab pingeid kogu keha, ja aitab teil kasutada ilma kahju tekitamata keha.

Sarnane parim asi, eks? Siis kõik, mida pead tegema, on proovida neid 7 Parim jooga harjutusi venitades keha. Nad on kindlasti teha oma elu lihtsamaks.

Enne seda, olgem teada, kui tähtis on jooga venitus.

Jooga venitus

Jäikus on halb, kas keha või meeles. Ja miks on jooga parim viis venitada? See on, sest see lihtsustab jäikuse nii vaimu ja keha.

Venitamine jooga hõlmab liikuvaid keha samuti hingamine sügavalt. Hingamine aitab teil sügavamale oma lihaseid, muutes olete teadlik sellest, mida teie keha vajab.

Kui asjakohane venitamine, vaid teha oma treeningu parem tekitamata kahju. Koos muutes oma lihaseid paindlik, jooga hoiab neid aktiivsena ja tervena.

Nii terviklikku venitamine, jooga on õige valik. Leidub jooga venib allpool nimetatud. Proovige neid mõista headust venitades läbi jooga.

Jooga venib

1. Baddha Konasana (liblikas Poseerige)

Umbes Pose: Baddha Konasana või Butterfly Pose on istuva Asana, mis näeb välja nagu liblikas tiivaliigutus kui liikuma. Staatiline Baddha Konasana meenutab kingsepp tööl. See asana on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana. Praktikas tühja kõhuga hommikul. Hoidke poosi 1 kuni 5 minutit.

Mis Baddha Konasana Stretch?

Baddha Konasana ulatub oma sisemine reie groins ja põlved.

Eelised venitada

Kujutada stimuleerib teie munasarjad ja neerud. See vähendab menstruatsiooni ebamugavust ja on terapeutilise viljatuse. Kujutada lihtsustab sünnitust ja läheb lahti väsimus.

2. Bharadvajasana (Seer Poseerige)

Umbes Pose: Bharadvajasana või Seer poos on oma nime saanud Bharadvaj üks seas legendaarne seitsme nägijad. See on lihtne istuma väänata ja kesktasemel Hatha jooga Asana. Praktika Asana hommikul tühja kõhuga ja puhas kõht parimaid tulemusi. Hoidke see 30 kuni 60 sekundit.

Mis Bharadvajasana Stretch?

Bharadvajasana ulatub oma õlgadele, puusadele ja tagasi.

Eelised venitada

Bharadvajasana parandab seedimist ja eritumist. See stabiliseerib närvisüsteemi ja leevendab seljavalu ja kaelavalu. Twist rahustab meelt ja on terapeutiline karpaalkanali sündroom.

3. Janu Sirsasana (Head põlve Pose)

Umbes Pose: Janu Sirsasana või juhi põlve Pose on istuva Asana, mis nõuab oma peaga puudutada oma põlve. See on algajaile Ashtanga jooga Asana. Praktika Asana hommikul tühja kõhuga või õhtul pärast vahe 4 kuni 6 tundi oma viimast sööki. Hoidke see 30 kuni 60 sekundit.

Mis Janu Sirsasana Stretch?

Janu Sirsasana ulatub selg, hamstrings ja kõht.

Eelised venitada

Jaa Sirsasana stimuleerib neerude ja maksa. Kujutada vähendab peavalu ja ärevus ja on terapeutiline unetust. Samuti aitab teil kaotada kõht rasva.

4. Vasisthasana (Side Plank Pose)

Kuidas teha Vasisthasana ja mis on selle eelised

Umbes Pose: Vasisthasana või Side Plank poos on saanud nime kuulsa nägija Vasistha, kes kuulub Kamadhenu lehma, et antud mis tahes soovi. See on algajaile Hatha jooga Asana. Praktika Asana hommikul tühja kõhuga. Hoidke poosi 30 kuni 60 sekundit.

Mis Vasisthasana Stretch?

Vasisthasana ulatub käed, randmed ja jalad.

Eelised venitada

Vasisthasana parandab tasakaalu ja koordinatsiooni ja aitab ehitada tugev tuum. See on suurepärane võimalus parandada oma kontsentratsiooni ja jääda fokuseeritud.

5. Chakrasana (ratta Poseerige)

3. Chakrasana (ratta Poseerige)

Umbes Pose: Chakrasana või Ratta Pose on sügav tagasi venitada. See näeb välja nagu ratta eeldada, ja seega saab oma nime. See on algajaile Ashtanga jooga Asana. Praktika Chakrasana hommikul tühja kõhuga või õhtul pärast vahe 4 kuni 6 tundi oma viimast sööki. Hoidke seda 1 kuni 5 minutit.

Mis Chakrasana Stretch?

Chakrasana ulatub käed, rindkere ja tuharad.

Eelised venitada

Chakrasana on hea süda ja astma. See stimuleerib kilpnäärme ja ajuripats. Kujutada suurendab oma energia taset ja vähendab depressiooni.

6. Anjaneyasana (Crescent Poseerige)

Umbes Pose: Anjaneyasana või Crescent Pose välimus nagu poolkuu kui eeldada ja on ka põhimõtted, mis Issand Hanuman India mütoloogia on tavaliselt kujutatud. See on algajaile Vinyasa jooga Asana. Praktika Asana tühja kõhuga. Hoidke poosi 15 kuni 30 sekundit.

Mis Anjaneyasana Stretch?

Anjaneyasana ulatub oma nelipealihase, hip flexors ja tuharalihase.

Eelised venitada

Anjaneyasana stimuleerib keha alaossa. On terapeutilise neile, kes põevad ishias. See vabastab pinget puusad, avab oma õlgadele ja toniseerib keha.

7. Prasarita Padottanasana (Wide-jalaga edasi Bend Pose)

Umbes Pose: Prasarita Padottanasana või Wide Säärtega Edasi Bend Pose on edasi Bend, mis on hea tava rohkem arenenud muutused. Kujutada on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana. Praktika Prasarita Padottanasana hommikul tühja kõhuga. Hoidke see 30 kuni 60 sekundit.

Mis Prasarita Padottanasana Stretch?

Prasarita Padottanasana ulatub oma vasikaid, puusad ja alaselg.

Eelised venitada

Prasarita Padottanasana leevendab ärevust ja pinget kaelale ja õlgadele. See toonid oma kõhuõõne organeid ja leevendab kerge seljavalud. Kujutada avab oma puusad ja lõdvestab keha.

Ekspert Vastused Lugejad Küsimused

Kui tihti ma harjutada jooga venitusharjutusi?

Praktika iga päev jälgida tähelepanuväärne muutus liikuvus keha.

Kas jooga asanas piisavalt, et hoida mind sobi?

Ei, koos asanas, meditatsiooni hoiab teid täielikult mahtuma ja varvaste.

Mis on elu ilma hea venitada? See hoiab teid valmis ja valmis võtma midagi. Kiired oma sammu ja saada energiline jooga praktiseerimise läbi venib eespool. Nad hoiab teid mahub keha ja vaimu. Niisiis, alustada ja saada super duper paindlik.