7 Najlepšie Jóga k úľave bolesť na hrudníku

Home » Review » Health » 7 Najlepšie Jóga k úľave bolesť na hrudníku

7 Najlepšie Jóga k úľave bolesť na hrudníku

Stáva sa vám často cítiť tlak na hrudníku oblasti? Ak áno, potom by to mohlo byť pre jednoduché z dôvodov, ktoré možno ľahko stanovená pomocou niekoľkých jogy úsekov.

Ale musíte poznať tie správne. A to je dôvod, prečo sme sa dať dohromady najlepšie jogy predstavuje tú, ktorá môže pretiahnuť a otvoriť svoje svaly hrudníka poskytovať útechu k nim.

Bolesť na hrudi nemusí nutne znamenať ochorenie srdca. Mohlo by dôjsť z prostého dôvodu ako sedieť zhrbená na stoličke na dlhé hodiny.

Ak tomu tak nie je stanovená na správny čas, bude problém vzrastie na hlavnú jeden spôsobuje zbytočné problémy. Dovtedy sa môže stať, nastavte ho pomocou nasledujúcich 7 predstavuje v joge pre bolesti na hrudi.

Pred tým poďme zistiť príčiny bolesti na hrudi.

Čo spôsobuje bolesť na hrudníku?

Bolesť na hrudi je spôsobená z rôznych dôvodov. Cítiš to kdekoľvek od krku do hornej časti brucha. tesnosť hrudníka často dochádza v dôsledku zlé držanie tela, ale môže byť tiež príznakom niečoho vážnejšieho ako paniky alebo infarkt.

Ak cítite bolesť v hrudníku, to nemusí nutne byť kardiovaskulárne choroby. Alebo by to mohlo byť. Keď sa vaše srdcové svaly nemajú dostatok kyslíka, to vyvoláva ťažkou formou bolesti na hrudi nazývanej angina pectoris.

Ostatné bolesti na hrudníku srdce súvisiace sú infarkt, perikarditída, myokarditída, kardiomyopatia a aortálnou pitva.

Bolesť na hrudníku dochádza v dôsledku gastrointestinálne problémy taky. Ak ste s prehĺtaním problémami, žlčníkové kamene, zápal žlčníka alebo pankreasu, potom sa budete cítiť bolesť na hrudníku.

Aj keď máte zápal pľúc, astma alebo krvných zrazenín, to vedie k hrudníku bolesť. Bolesť na hrudi tiež nastane, keď trpíte zlomeninu, ktorý spôsobuje tlak na nervy. Poškodené rebrá a boľavé svaly z extrémnej námahe sú tiež hlavnými faktormi, ktoré spôsobujú bolesť na hrudi.

Jóga pre hrudníka

Musíte sa dostať lekár vyhodnotiť náhlej bolesti na hrudi sa cítite a nechajte skontrolovať srdcové problémy. Ak to nie je tento prípad, potom si môžete upokojiť vaše svaly hrudníka s jogou.

Joga pomáha pri znižovaní na hrudi otvorením, rozširovanie a rozťahovanie hrudníka. To eliminuje účinky zlé držanie tela, nadužívanie a natiahnutie svalov, stanovením príčinu problému.

Jóga zlepšuje rozsah pohybu, ťahá svoje prsné svaly, zlepšuje flexibilitu, ktorá všetka pomoc pri tlmení bolesti na hrudníku.

Niekedy dokonca aj stres, úzkosť a napätie môže spôsobiť bolesť na hrudníku, a vy dobre viete, že joga je najlepším riešením pre neho.

Prax bolesť na hrudníku úľavy pózy nižšie uvedené pochopiť, čo hovorím.

7 Najlepšie predstavuje v joge pre úľavu od bolesti na hrudníku

1. Matsyasana (Ryby Pose)

O The Pose- Matsyasana alebo Ryby Pose je pomenovaný po Matsya avatar Lorda Vishnu. Je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok pre dosiahnutie najlepších výsledkov a držať pózu po dobu najmenej 30 až 60 sekúnd, aby sa cítiť vplyv póze je.

Prínosy pre Chest- Matsyasana ťahá vaše rebrá svaly. To tiež tiahne na prednej a zadnej časti krku a zlepšuje držanie tela. Je strava pre zaoblený ramená a zmierňuje podráždenie.

2. Bhujangasana (Cobra Pose)

Ako to urobiť Bhujangasana a aké sú jeho výhody

O The Pose- Bhujangasana alebo Cobra Pose je Asano, ktorý sa podobá zdvihnutou kapotu kobry. Je to backbend. Póza je začiatočník úroveň ashtanga jóga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a držať pózu po dobu 15 až 30 sekúnd.

Prínosy pre Chest- Bhujangasana tiahne svaly hrudníka a ramien. To zvyšuje flexibilitu a zlepšuje náladu. Póza zlepšuje krvný a kyslíka obeh.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

O The Pose- Dhanurasana alebo Bow Asan je póza, ktorá sa podobá strunový luk pripravení strieľať. Je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok pre dosiahnutie najlepších výsledkov a držať pózu za 15 až 30 sekúnd, počas tréningu.

Prínosy pre Chest- Dhanurasana masáže srdca a lieči astmu. To je ideálny pre uvoľnenie stresu a únavy. Póza otvára hrudníka, krku a ramien.

4. Bitilasana (krava Pose)

O The Pose- Bitilasana alebo krava Pose je ásany, ktoré sa podobá postoj kravy. Sanskrit slovo, Bitila ‘znamená krava. Bitilasana je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno alebo večer na lačný žalúdok a držať pózu po dobu 10 až 15 sekúnd.

Prínosy pre Chest- Bitilasana zlepšuje držanie tela a rovnováhu. Posilňuje svoj krk a tiahne chrbát. Póza upokojuje myseľ a zbavuje stresu. To tiež zvyšuje krvný obeh v tele.

5. Ustrasana (Camel Pose)

O The Pose- Ustrasana alebo Camel Pose je backbend, ktorý sa podobá postoj ťavy. Sanskrit slovo, ústř ‘znamená ťavy. Je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd.

Prínosy pre Chest- Ustrasana tiahne a posilňuje vaše ramená a chrbát. Otvára hrudník a zlepšuje dýchanie. Póza tóny krk a tiahne do krku.

6. Chakrasana (kolo Pose)

O The Pose- Chakrasana alebo bicykel Pose je Asano, ktorá vyzerá ako kolesá. Je to tiež dôležitý krok v akrobacii. Chakrasana je začiatočník úroveň ashtanga jóga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a držať pózu po dobu 1 až 5 minút.

Prínosy pre Chest- póza je dobré pre vaše srdce a vylieči astma. To sa tiahne vaše pľúca a stimuluje štítnu žľazu. Lieči depresiu a zmierňuje stres a napätie v tele.

7. Natarajasana (Dance Pose)

O The Pose- Natarajasana alebo tanečné pozícia je Asan, ktorý sa podobá tancu predstavovať Lorda Shiva. Je medzistupňom Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno alebo večer na lačný žalúdok a držať pózu za 15 až 30 sekúnd, počas tréningu.

Prínosy pre Chest- Natarajasana ťahá vaše krčné svaly a posilňuje svoju hruď. To zlepšuje pružnosť tela a tiež zlepšuje rovnováhu vášho tela.

Teraz, keď viete všetko o Jóga úľavu na hrudi, poďme odpovedať na niektoré bežné otázky týkajúce sa jogy a bolesť na hrudníku.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Je na hrudi život ohrozujúce bolesť?

Bolesť na hrudníku môže byť smrteľná, ak je ťažká a má vzťah k srdcu.

Musím sa poradiť s lekárom mi cvičiť Jóga pre bolesti na hrudníku?

Rozhodne! Iba so súhlasom vášho lekára, odporúčame vyskúšať jogu predstavujú k úľave od bolesti na hrudi.

Bolesť na hrudi je v rôznej miere. Mohlo by to byť ostrá alebo tupá bolesť. Mohlo by to byť menší problém, ktorý možno ľahko stanovená, alebo hlavné ochorenie, ktoré potrebuje odbornú pomoc. Zistiť, aké to je a prijať príslušné opatrenia. Ak je príčinou bolesti na hrudníku, nie je život ohrozujúce, potom Jóga vyššie zmienené prácu čo najlepšie. Dať im vyskúšať.