7 Najlepšie Jóga pomôcť vyjsť zlozvykov

Home » Review » Health » 7 Najlepšie Jóga pomôcť vyjsť zlozvykov

7 Najlepšie Jóga pomôcť vyjsť zlozvykov

Nie je jóga všetko o prekonanie zlé návyky? Som si istý, že máte zoznam zlých návykov, ktoré je potrebné sa zbaviť. Keď cvičíte jogu, ste vždy usiluje sa im vyhnúť.

Poviem vám, ako na to. Jóga je celostný prístup k riešeniu zlé návyky ako je fajčenie, pitie, letargia, jesť nezdravé jedlo, atď. Je to skvelý spôsob, ako spomaliť a priority.

Kým joga všeobecne pomáha držať stranou od zlých návykov, existujú isté pózy v špecifických že oživiť motivujúce vlastnosti posilniť a podporiť ťa zahnať zlé návyky.

Jóga Zastavenie zlozvykov

Vieme, že jóga úseky, posilňuje a tóny. Vieme tiež, že je upokojujúce a regeneračné. Ale ako to pomôže pri prekonávaní zlých návykov, ktoré sa stali obvyklé?

No, prvý krok k odstráneniu niečo hrozné, je spomaliť a vziať do úvahy jeho účinky na vašej bytosti. Joga pomáha pozastaviť a robiť rozumné rozhodnutia namiesto bezhlavo ísť o svoj deň.

Keď začnete sa učiť pózu z jogy, nemusíte nutne zvládnuť na prvý cestách. Chce to čas a s obvyklou praxou v póze, dostanete dobré s ním. Tento proces vlaky použiť rovnaký kúsok od mat- snaží kým sa prekonať svoju závislosť.

Jogy tlaky na predĺžené šťastie namiesto okamžitého uspokojenia. To vám pomôže uvedomiť škodlivé účinky každodenných zlých návykov, ktoré inak vyzerajú, že vás dostať cez deň. S jogou, stanete sa k sebe úprimní a vyhnúť sa, čo je zlé pre vás.

Jóga je odrazom svoje skutočné schopnosti. Ten pocit je posilnenie tlačí vás k lepšiemu seba a pritom sa zbaviť všetkých zbytočné negativity.

Poďme sa pozrieť na Jóga, ktoré vám pomôžu prekonať zlé návyky, nie?

Jóga pre boj s zlozvykov

Tieto Jóga Nižšie uvedené aktiváciu energetické centrum vo svojom pupka udržať si uzemnený a rastúce rozsah transformácie. Cvičiť im každý deň ráno po dobu najmenej 40 dní pozorovať zmeny vo svojom myslení a správaní.

1. Balasana (Child Pose)

O The Pose- Balasana alebo dieťaťa Pose je ásany, ktoré sa podobá fetálny pozíciu dieťaťa. Je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno alebo večer na lačný žalúdok a čistých čriev. Držať pózu za 1 až 5 minút.

 Benefits- Balasana uvoľňuje napätie v hrudníku, ramien a chrbta. To znižuje stres a úzkosť. Bojuje závraty a normalizuje krvný obeh v celom tele.

2. Bhujangasana (Cobra Pose)

O The Pose- Bhujangasana alebo Cobra Pose je Asano, ktorý sa podobá zdvihnutou kapotu hada. Je to povzbudzujúce backbend. Je začiatočník úroveň ashtanga jóga Asano. Cvičiť ráno alebo večer na lačný žalúdok a čistých čriev. Držať pózu za 15 až 30 sekúnd.

Benefits- Bhujangasana zlepšuje náladu a posilňuje srdce. Uvoľňuje stres a únavu. Póza zlepšuje flexibilitu a znižuje stuhnutosť v dolnej časti chrbta.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

O The Pose- Dhanurasana alebo Bow Pose je Asano, ktorá sa podobá strunový luk. Je to perfektný späť strečing exercise.The póza je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a držať pózu najmenej po dobu 15 až 30 sekúnd.

Benefits- Dhanurasana pomáha prekonávať letargiu. Póza vás udržuje vyvážený, keď ste unavení alebo hyperaktívne. To otvára hrudníka, krku a ramien.

4. Ustrasana (Camel Pose)

O The Pose- Ustrasana alebo Camel Pose je Asano, ktorý sa podobá ťavy. Je to backbend. Póza je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a čistých čriev. Držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd.

Benefits- Ustrasana lieči a vyrovnáva vaše čakry. To zlepšuje celkové zdravie a pohodu. Póza otvára prednú časť tela a zlepšuje držanie tela.

5. Adho Mukha Svanasana (smerom dole pes Pose)

O aplikácii Pose- Adho Mukha Svanasana alebo smerom nadol pes Pose je Asano, ktorý vyzerá podobne ako pes predklone. Póza je začiatočník úroveň ashtanga jóga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok. Držať pózu za 1 až 5 minút.

Benefits- Adho Mukha Svanasana omladzuje a nabudí vás. Upokojuje mozog a zmierňuje depresie. Lieči nespavosť a únava. Póza je terapeutický na vysoký krvný tlak.

6. Vrikshasana (Tree Pose)

O The Pose- Vrikshasana alebo Tree Pose je ásany, ktoré sa podobá jemné a pevnejšie postoj stromu. Je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok. Držať pózu za 1 minútu na každej nohe.

 Benefits- Vrikshasana zlepšuje vytrvalosť a sústredenie. Má pokojnú vplyv na vaše telo. Póza uvoľňuje centrálny nervový systém a podporuje sebavedomie.

7. Natarajasana (tanečnice Pose)

O The Pose- Natarajasana alebo tanečník Pose je Asano pomenoval Nataraja, pán tanca. To sa podobá jeden z jeho tanečné pohyby. Póza je medzistupňom Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a držať pózu po dobu 15 až 30 sekúnd.

Benefits- Natarajasana je stres buster. To zvyšuje pružnosť tela. To vám pomôže vycentrovať svoju myseľ a telo. Póza zlepšuje držanie tela, koncentráciu a rovnováhu.

Teraz sa poďme odpovedať na niektoré bežné otázky týkajúce sa jogy a zlé návyky.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Ako často môžem cvičiť jogu na prekonanie zlé návyky?

Cvičím jogu každý deň v dopoludňajších hodinách nepretržite po dobu 40 dní pozorovať zmenu.

Musím držať ďalej od zlých návykov, keď som začať jogy?

Áno, musíte vedome vyhnúť zlé praktiky, ktoré poškodzujú vaše telo i myseľ, akonáhle začnete jogy. Ako ste ísť hlbšie do vášho tréningu, ste pomaly stráca nutkanie podľahnúť zlé návyky.

Každý z nás má zlé návyky. Nie je správne, aby s nimi žiť. Musíte sa uistiť, keď spoznáte, čo robia pre vás a nájsť spôsob, ako sa ich zbaviť. Jóga vám dáva tento dokonalý tlak a dôvera v boji proti svojej zakorenené zlozvyky, a musíte začať už teraz.