7 Najlepsze jogi Aby pomóc przełamać złe nawyki

Home » Review » Health » 7 Najlepsze jogi Aby pomóc przełamać złe nawyki

7 Najlepsze jogi Aby pomóc przełamać złe nawyki

Nie jest joga o przezwyciężenie złych nawyków? Jestem pewien, że masz listę złych nawyków, które trzeba pozbyć. Kiedy praktykujesz jogę, jesteś zawsze działa w kierunku ich unikania.

Powiem ci jak to zrobić. Joga jest holistyczne podejście do rozwiązania problemu złych nawyków, takich jak palenie, picie, letarg, jedzenie niezdrowej żywności, itd. Jest to doskonały sposób, aby zwolnić i priorytety.

Chociaż joga w ogóle, pomaga trzymać z dala od złych nawyków, istnieją pewne pozy w specyficznych cech, które ożywić motywującymi do wzmocnienia i wsparcia, aby odeprzeć złych nawyków.

Joga nałogowców

Wiemy, że odcinki jogi, wzmacnia i odcienie. Wiemy również, że jest uspokojenie i regenerujący. Ale jak to pomóc w przezwyciężeniu złych nawyków, które stały się nawykiem?

Cóż, pierwszy krok w kierunku likwidacji nic strasznego zwolnić i zwrócić uwagę na jego wpływ na twojej istoty. Joga pomaga Ci wstrzymać i dokonać sensownych decyzji zamiast bezmyślnie idzie o swoim dniu.

Jak zacząć uczyć jogi ułożenia, nie koniecznie opanować w pierwszej podróży. To wymaga czasu i ze stałą praktyką pozie, masz dobre z nim. Proces ten trenuje na zastosowanie takie same u mat- próbuje aż przezwyciężyć swoje uzależnienie.

Joga na naprężenia długotrwałego szczęścia zamiast natychmiastowej gratyfikacji. To pomaga zrozumieć złe skutki codziennych nawyków, które wydają się inaczej Ci przez cały dzień. Dzięki jodze, stajesz uczciwym wobec siebie i unikać tego, co jest złe dla ciebie.

Joga odzwierciedla swoje prawdziwe możliwości. Uczucie jest umożliwienie popychanie Ci lepiej siebie i w procesie pozbyć się wszystkich niepotrzebnych negatywnych.

Rzućmy okiem na jogi, które pomagają przezwyciężyć złe nawyki, dobrze?

Jogi na celu zwalczanie złych nawyków

Pozy joga wymienione poniżej aktywować centrum energię w pępku utrzymanie jest uziemione i zwiększenie zakresu transformacji. Ćwiczyć je codziennie rano przez okres co najmniej 40 dni, aby obserwować zmiany w myśleniu i zachowaniu.

1. Balasana (Child Pose)

O Pose- Balasana lub dziecko Pose jest asana, który przypomina pozycję płodu niemowlęcia. Jest to poziom początkujący Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano lub wieczorem na pusty żołądek i czystych wnętrzności. Trzymając stanowią 1 do 5 minut.

 Benefits- Balasana uwalnia napięcia w klatce piersiowej, ramionach i plecach. To zmniejsza stres i niepokój. Zwalcza zawroty głowy i normalizuje krążenie krwi w całym organizmie.

2. Bhujangasana (Cobra Poza)

O Pose- Bhujangasana lub pozie Cobra jest asana, który przypomina podniesiony kaptur węża. Jest to energetyzujący backbend. Jest to poziom początkujący Ashtanga yoga asany. Ćwiczyć rano lub wieczorem na pusty żołądek i czystych wnętrzności. Trzymając stanowią od 15 do 30 sekund.

Benefits- Bhujangasana poprawia nastrój i wzmacnia serce. To uwalnia stres i zmęczenie. Stanowią poprawia elastyczność i zmniejsza sztywność w dolnej części pleców.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

O Pose- Dhanurasana lub Bow Pose jest asana, który przypomina strunowym łuk. Jest to idealne powrotem rozciąganie exercise.The pozy to poziom początkujący Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano na czczo i przytrzymaj stanowią co najmniej 15 do 30 sekund.

Benefits- Dhanurasana pomaga w przezwyciężaniu letarg. Stanowią trzyma zrównoważony, gdy jesteś zmęczony lub nadpobudliwe. To otwiera klatkę piersiową, szyję i ramiona.

4. Ustrasana (Camel Poza)

O Pose- Ustrasana lub stwarzają Camel jest asana, który przypomina wielbłąda. Jest to backbend. Stanowią jest poziom początkujący Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano na czczo i czystych wnętrzności. Trzymając pozę przez 30 do 60 sekund.

Benefits- Ustrasana leczy i równoważy swoje czakry. Poprawia ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Stanowią otwiera się z przodu ciała i poprawia postawę.

5. Adho mukha Svanasana (dół psów Poza)

O Pose- Adho Mukha Svanasana lub w dół Dog Pose jest asana, który wygląda podobnie jak pies pochylony do przodu. Stanowią jest poziom początkujący Ashtanga yoga asany. Ćwiczyć rano na czczo. Trzymając stanowią 1 do 5 minut.

Benefits- Adho Mukha Svanasana odmładza i pobudza was. To uspokaja mózg i łagodzi depresję. Leczy bezsenność i zmęczenie. Stanowią jest terapeutycznych dla wysokie ciśnienie krwi.

6. vrikshasana (drzewo stanowią)

O Pose- vrikshasana lub pozie drzewo jest asana, który przypomina delikatny i solidną postawę drzewa. Jest to poziom początkujący Hatha joga asany. Ćwiczyć rano na czczo. Trzymając pozę przez 1 minutę na każdej nodze.

 Benefits- vrikshasana poprawia wytrzymałość i koncentrację. Ma spokojną wpływ na organizm. Stanowią odpręża centralny układ nerwowy i promuje swoją pewność siebie.

7. Natarajasana (Ballerina Poza)

O Pose- Natarajasana lub tancerz stanowią asana jest nazwany Nataraja, Pan tańca. To przypomina jeden z jego ruchów tanecznych. Stanowią jest pośredni poziom Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano na czczo i przytrzymaj stanowią od 15 do 30 sekund.

Benefits- Natarajasana jest buster stres. To zwiększa elastyczność ciała. To pomaga wyśrodkować ciało i umysł. Stanowią poprawia swoją postawę, koncentracji i równowagi.

A teraz odpowiedzieć na pewne wspólne pytania dotyczące jogi i złych nawyków.

Odpowiedzi eksperta Dla czytelników pytania

Jak często ćwiczę jogę, aby przezwyciężyć złe nawyki?

Praktyka jogi codziennie rano nieprzerwanie przez 40 dni, aby obserwować zmiany.

Mogę trzymać z dala od złych nawyków raz rozpocząć praktykę jogi?

Tak, należy świadomie unikać złych praktyk, które naruszają swoje ciało i umysł po rozpoczęciu praktyki jogi. Jak przejść dalej do treningu, powoli tracą ochotę poddać się złych nawyków.

Każdy z nas ma złe nawyki. To nie jest prawo do życia z nimi. Musisz upewnić się, że można rozpoznać, co robią dla Ciebie i znaleźć sposób, aby się ich pozbyć. Joga daje to doskonały Push i zaufanie do walki swoje zakorzenione złe nawyki, i trzeba zacząć już teraz.