7 Najlepsze jogi aby powiększyć Piersi

Home » Review » Beauty » 7 Najlepsze jogi aby powiększyć Piersi

7 Najlepsze jogi aby powiększyć Piersi

Byłoby mi uwierzyć, gdybym ci powiedział, że joga mogli powiększyć swoje piersi? Trzeba, bo to robi! Jestem pewien, że nie masz bladego pojęcia, że ​​joga może zwiększyć rozmiar piersi.

Istnieje wiele produktów na rynku, takich jak oleje, maści, przyssawek, chirurgii, itp, które pomogą Ci uzyskać pełniejszy biust ale co joga może zrobić nie mogą.

Joga wyróżnia się wśród nich wszystkich, jak tylko środki, aby zwiększyć rozmiar piersi naturalnie i bez żadnych działań niepożądanych. Teraz, że to połączenie trzeba spróbować.

I będziemy dokładnie wiedzieli, w jaki sposób. Ruszać i czytaj dalej.

Jak działa Joga powiększyć piersi?

Czy wiesz, że według badań prawie wszystkie kobiety są świadome ich rozmiaru piersi? Nie brzmi dobrze, prawda? Dobrze, dziękuję Bogu za jodze nie trzeba uciekać się do metod chemicznych wywołanego powiększenie piersi, które powodują szkodliwe efekty uboczne.

Pewne jogi pomóc zwiększyć rozmiar piersi poprzez zwiększenie zawartości tłuszczu i tkanki gruczołowej w piersi. Kilka innych joga stwarza dźwięk mięśnie, które wspierają swoje piersi i sprawiają im silniejsza.

Krótko mówiąc, ćwiczenia jogi sprawia, że ​​Twoje piersi jędrne, mocniejsze i bardziej kształtne. Tak więc, z regularną praktyką asan jogi, można zwiększyć rozmiar swoich piersi w okresie.

Przekonajmy się, jakie asany jogi pomogą Ci zrobić.

Piersi Zwiększenie jogi

1. Gomukhasana (krowy)

O Pose- Gomukhasana lub Krowa Pose jest asana, w którym organizm przypomina twarz krowiego. Jest to poziom początkujący Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano lub wieczorem na pusty żołądek i czystych wnętrzności. Trzymając pozę przez 30 do 60 sekund.

Benefits- Gomukhasana ciągnie dobrze swoje piersi. Buduje mięśnie piersi i poprawia ogólną elastyczność tułowia. To również zwiększa elastyczność piersi.

2. Bhujangasana (Cobra Poza)

O Pose- Bhujangasana lub pozie Cobra jest asana, który przypomina podniesiony kaptur węża. Jest to energetyzujący backbend. Stanowią jest poziom początkujący Ashtanga yoga asany. Ćwiczyć rano lub wieczorem na pusty żołądek i czystych wnętrzności. Trzymając stanowią od 15 do 30 sekund.

Benefits- Bhujangasana rozciąga się obszar biustu oraz wzmacnia mięśnie piersi. Uelastycznia również żołądek i ujędrnia pośladki.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

O Pose- Dhanurasana lub Bow Pose jest asana, który przypomina strunowym łuk. Jest to świetne ćwiczenie rozciągające plecy. Stanowią jest poziom początkujący Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano lub wieczorem na pusty żołądek i czystych wnętrzności. Trzymając stanowią od 15 do 30 sekund.

Benefits- Dhanurasana zwiększa przepływ krwi do obszaru piersi. Wzmacnia również piersi. Stanowią masaże swoje tarczycy i umacnia swoje ramiona.

4. Ustrasana (Camel Poza)

O Pose- Ustrasana lub Camel Pose jest nazwany tak jak pozą przypomina postawę wielbłąda. Stanowią jest poziom początkujący Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano lub wieczorem na pusty żołądek i czystych wnętrzności i przytrzymaj stanowią od 30 do 60 sekund.

Benefits- Ustrasana rozciąga tkanki mięśniowe wokół piersi. Stanowią pomocy w zwiększaniu przepływu krwi do piersi. To działa na dolnej części piersi zwiększenie ich okrągłości.

5. vrikshasana (Drzewo Pose)

O Pose- vrikshasana lub pozie drzewo jest asana, który przypomina łagodną postawę drzewa. Trzeba mieć oczy otwarte w tej pozie. Jest to poziom początkujący Hatha joga asany. Ćwiczyć rano lub wieczorem na pusty żołądek i czystych wnętrzności. Trzymając pozę na minutę na każdej nodze.

Benefits- vrikshasana rozciąga tkanki po stronie piersi pomagać w zwiększeniu ich rozmiaru. Stanowią zwiększa elastyczność mięśni piersiowych. To zwiększa poczucie własnej wartości i pewności siebie.

A teraz odpowiedzieć na pewne wspólne zapytania o jodze dla powiększania piersi.

Odpowiedzi eksperta Dla czytelników pytania

Jak często ćwiczę jogę na powiększenie piersi?

Praktyka jogi codziennie co najmniej raz dziennie, przez około pół godziny. Powoli zwiększać praktykę dwa razy dziennie i staram się spędzić więcej niż pół godziny w każdej sesji.

Będę zobaczyć drastyczne zmiany w moim rozmiarze piersi z praktyką jogi?

Wyniki ćwiczenia piersi powiększającą jogi różnią się od osoby do osoby i trzeba zaglądać od czasu do czasu. Bądź cierpliwy. Zdarza się, że wyniki nie są natychmiastowe, ale na pewno przyjdzie.

Sposób, w jaki wygląd jest jednym z twoich najdalszych obaw. czyż nie? Piersi kobiet są oznaką kobiecości i seksualności. Popularne standardy urody przedstawiają piękną kobietę jako kogoś z pełnymi zaokrąglone piersi. I małe piersi też są piękne na swój sposób. Ale dla tych, pragnąc duże piersi, nie trzeba spróbować czegoś szkodliwego dla osiągnięcia tych kiedy bezpieczną metodą jak joga może pomóc powiększyć swoje piersi. Więc spróbować i dostać się komfortowo w swojej skórze.