7 Najlepsze jogi Aby Zwalnia ból w klatce piersiowej

Home » Review » Health » 7 Najlepsze jogi Aby Zwalnia ból w klatce piersiowej

7 Najlepsze jogi Aby Zwalnia ból w klatce piersiowej

Czy często czujesz ucisk w swojej okolicy klatki piersiowej? Jeśli tak, to może to być dla prostych powodów, które mogą być łatwo stałych z kilku odcinków jogi.

Ale trzeba wiedzieć, te właściwe. I dlatego zebrała najlepsze jogi stwarza tutaj można rozciągać i otworzyć swoje mięśnie klatki piersiowej zapewniając im ukojenie.

Ból w klatce piersiowej nie musi oznaczać dolegliwości serca. Może to nastąpić z prostego powodu jak siedzieć skulony na krześle na długie godziny.

Jeśli nie ustalone w odpowiednim czasie, problem wzrośnie do dużego jednym powodując niepotrzebnych trudności. Przed tym może się zdarzyć, ustawić go z następującymi 7 stawia w jodze na ból w klatce piersiowej.

Przedtem Przekonajmy się przyczyny bólu w klatce piersiowej.

Co powoduje ból w klatce piersiowej?

Ból w klatce piersiowej jest spowodowany z powodu różnych przyczyn. Można go poczuć w dowolnym miejscu od szyi do górnej części brzucha. Ucisk w klatce piersiowej często występuje z powodu słabej postawy, ale może być również oznaką czegoś poważniejszego jak paniki lub zawału serca.

Jeśli czujesz ból w okolicy klatki piersiowej, może nie koniecznie być chorobą układu sercowo-naczyniowego. Czy to może być. Kiedy mięśnie serca nie otrzymuje wystarczającej ilości tlenu, daje podstawę do ciężkiej postaci bólu w klatce piersiowej o nazwie angina.

Inne bóle w klatce piersiowej związane są serca zawał serca, zapalenie osierdzia, zapalenie mięśnia sercowego, kardiomiopatia i rozwarstwienie aorty.

Ból w klatce piersiowej występuje ze względu na problemy żołądkowo-jelitowe też. Jeśli masz problemy z połykaniem, kamieni żółciowych, zapalenie pęcherzyka żółciowego lub trzustki, wtedy poczujesz ból w klatce piersiowej.

Nawet jeśli masz zapalenie płuc, astmy lub skrzepy krwi, prowadzi do bólu w klatce piersiowej. Ból w klatce piersiowej pojawia się również wtedy, gdy pacjent cierpi na złamania, który powoduje ucisk na nerwy. Uszkodzone żebra i ból mięśni od skrajnego wysiłku są również główne czynniki powodujące ból w klatce piersiowej.

Joga na klatkę piersiową

Musisz dostać się z lekarzem, aby ocenić każdą nagły ból w klatce piersiowej i czujesz się sprawdził na problemy z sercem. Jeśli to nie jest przypadek, to można łagodzić swoje mięśnie klatki piersiowej z jogą.

Joga pomaga w zmniejszaniu ucisk w klatce piersiowej przez otwór, rozszerzanie i rozciąganie klatki piersiowej. liczniki to skutki złej postawy, nadużywanie i naderwanie mięśni, poprzez ustalenie przyczyny problemu.

Joga poprawia zakres ruchu, rozciąga mięśnie piersiowe, poprawia elastyczność, która wszystkim pomoc w zwalczaniu bólu w klatce piersiowej.

Czasami nawet stres, niepokój i napięcie może powodować ból w klatce piersiowej, a ty dobrze wiesz, że joga jest najlepszym rozwiązaniem dla niego.

Praktykować uśmierzających ból w klatce piersiowej pozy wymienionych poniżej, aby zrozumieć, co mówię.

7 Najlepsze stawia w Joga dla Chest Pain Relief

1. Matsyasana (Ryby Pose)

O Pose- Matsyasana lub Ryby Pose nosi nazwę awatara Matsya Pana Wisznu. Jest to poziom początkujący Hatha joga asany. Ćwiczyć rano na czczo w celu uzyskania najlepszych wyników i przytrzymaj stanowią co najmniej 30 do 60 sekund, aby poczuć efekt pozie za.

Korzyści dla Chest- Matsyasana rozciąga mięśnie żeber. Rozciąga się także przód i tył szyi i poprawia postawę. Jest terapeutyczny zaokrąglonych ramionach i łagodzi podrażnienia.

2. Bhujangasana (Cobra Poza)

Jak zrobić Bhujangasana i jakie są jego zalety

O Pose- Bhujangasana lub pozie Cobra jest asana, który przypomina podniesiony kaptur kobry. Jest to backbend. Stanowią jest poziom początkujący Ashtanga yoga asany. Ćwiczyć rano na czczo i przytrzymaj stanowią od 15 do 30 sekund.

Korzyści dla Chest- Bhujangasana rozciąga mięśnie klatki piersiowej i ramion. Zwiększa elastyczność i poprawia nastrój. Stanowią poprawia krążenie krwi i tlenu.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

O Pose- Dhanurasana lub Bow Asana jest pozą, która przypomina strunowe łuk gotowy do strzału. Jest to poziom początkujący Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano na czczo w celu uzyskania najlepszych wyników i przytrzymaj stanowią od 15 do 30 sekund, w czasie praktyki.

Korzyści dla Chest- Dhanurasana masaże swojego serca i leczy astmę. Jest idealny dla łagodzi stres i zmęczenie. Stanowią otwiera klatkę piersiową, szyję i ramiona.

4. Bitilasana (krowy)

O Pose- Bitilasana lub Krowa Pose jest asana, który przypomina postawę krowy. Sanskryckiego słowa „Bitila” oznacza krowę. Bitilasana jest poziom początkujący Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano lub wieczorem na pusty żołądek i przytrzymaj stanowią od 10 do 15 sekund.

Korzyści dla Chest- Bitilasana poprawia postawę i równowagę. Wzmacnia szyi i rozciąga swoje plecy. Stanowią uspokaja umysł i łagodzi stres. To również zwiększa krążenie krwi w organizmie.

5. Ustrasana (Camel Poza)

O Pose- Ustrasana lub stwarzają Camel jest backbend który przypomina postawę wielbłąda. Sanskryckiego słowa „Ustra” oznacza wielbłąda. Jest to poziom początkujący Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano na czczo i przytrzymaj stanowią od 30 do 60 sekund.

Korzyści dla Chest- Ustrasana rozciąga i wzmacnia ramiona i plecy. To otwiera klatkę piersiową i poprawia oddychanie. Stanowią tonizuje szyję i ciągnie się do gardła.

6. Chakrasana (ko Poza)

O Pose- Chakrasana lub Wheel Pose jest asana, który wygląda jak koło. Jest to również ważny krok w akrobacji. Chakrasana jest poziom początkujący Ashtanga yoga asany. Ćwiczyć rano na czczo i przytrzymaj stanowią od 1 do 5 minut.

Korzyści dla Chest- pozie jest dobre dla serca i leczy astmę. Rozciąga się płuca i stymuluje tarczycę. Leczy depresję i łagodzi stres i napięcie w ciele.

7. Natarajasana (Taniec Poza)

O Pose- Natarajasana lub Tańca Pose jest asana, który przypomina taniec pozie Sziwy. Jest to pośredni poziom Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano lub wieczorem na pusty żołądek i przytrzymaj stanowią od 15 do 30 sekund, w czasie praktyki.

Korzyści dla Chest- Natarajasana rozciąga mięśnie szyi i umacnia swoją pierś. Poprawia elastyczność ciała, a także poprawia równowagę organizmu.

Teraz, że wiesz wszystko o jogi łagodzi ucisk w klatce piersiowej, niech odpowiedzieć na kilka pytań na temat wspólnych jogi i ból w klatce piersiowej.

Odpowiedzi eksperta Dla czytelników pytania

Ból w klatce piersiowej jest zagrażające życiu?

Ból w klatce piersiowej może być śmiertelne, jeśli jest to ciężkie i związane z sercem.

Czy muszę się skonsultować z lekarzem mój ćwiczyć jogi na ból w klatce piersiowej?

Absolutnie! Tylko ze zgody lekarza, radzimy spróbować jogi ułożenia w celu łagodzenia bólu w klatce piersiowej.

Ból w klatce piersiowej jest w różnym stopniu. To może być ostry lub tępy ból. To może być niewielki problem, który może być łatwo ustalony lub główną dolegliwością, że potrzebuje profesjonalnej pomocy. Dowiedzieć się, co to jest i podjąć odpowiednie działania. Jeśli przyczyną bólu w klatce piersiowej nie jest zagrażająca życiu, to joga stwarza wspomniano powyżej działają najlepiej. Dać im szansę.