7 Nejlepší Jóga k úlevě bolest na hrudi

Home » Review » Health » 7 Nejlepší Jóga k úlevě bolest na hrudi

7 Nejlepší Jóga k úlevě bolest na hrudi

Stává se vám často cítit tlak na hrudníku oblasti? Pokud ano, pak by to mohlo být pro jednoduché z důvodů, které lze snadno stanovena pomocí několika jógy úseků.

Ale musíte znát ty správné. A to je důvod, proč jsme se dát dohromady nejlepší jógy představuje tu, která může protáhnout a otevřít své svaly hrudníku poskytovat útěchu k nim.

Bolest na hrudi nemusí nutně znamenat onemocnění srdce. Mohlo by dojít z prostého důvodu jako sedět shrbená na židli na dlouhé hodiny.

Pokud tomu tak není stanovena na správný čas, bude problém vzroste na hlavní jeden způsobuje zbytečné problémy. Do té doby se může stát, nastavte jej pomocí následujících 7 představuje v józe pro bolesti na hrudi.

Před tím pojďme zjistit příčiny bolesti na hrudi.

Co způsobuje bolest na hrudi?

Bolest na hrudi je způsobena z různých důvodů. Cítíš to kdekoliv od krku do horní části břicha. těsnost hrudníku často dochází v důsledku špatné držení těla, ale může být také příznakem něčeho vážnějšího jako paniky nebo infarkt.

Pokud cítíte bolest v hrudníku, to nemusí nutně být kardiovaskulární choroby. Nebo by to mohlo být. Když se vaše srdeční svaly nemají dostatek kyslíku, to vyvolává těžkou formou bolesti na hrudi zvané angina pectoris.

Ostatní bolesti na hrudi srdce související jsou infarkt, perikarditida, myokarditida, kardiomyopatie a aortální pitva.

Bolest na hrudi dochází v důsledku gastrointestinální problémy taky. Pokud jste s polykáním problémy, žlučníkové kameny, zánět žlučníku nebo slinivky břišní, pak se budete cítit bolest na hrudi.

I když máte zápal plic, astma nebo krevních sraženin, to vede k hrudníku bolest. Bolest na hrudi také nastane, když trpíte zlomeninu, který způsobuje tlak na nervy. Poškozené žebra a bolavé svaly z extrémní námaze jsou také hlavními faktory, které způsobují bolest na hrudi.

Jóga pro hrudníku

Musíte se dostat lékař vyhodnotit náhlé bolesti na hrudi se cítíte a nechte zkontrolovat srdeční problémy. Pokud to není tento případ, pak si můžete uklidnit vaše svaly hrudníku s jógou.

Jóga pomáhá při snižování na hrudi otevřením, rozšiřování a roztahování hrudníku. To eliminuje účinky špatné držení těla, nadužívání a natažení svalů, stanovením příčinu problému.

Jóga zlepšuje rozsah pohybu, táhne své prsní svaly, zlepšuje flexibilitu, která veškerá pomoc při tlumení bolesti na hrudníku.

Někdy dokonce i stres, úzkost a napětí může způsobit bolest na hrudi, a vy dobře víte, že jóga je nejlepším řešením pro něj.

Praxe bolest na hrudi úlevy pózy níže uvedené pochopit, co mluvím.

7 Nejlepší představuje v józe pro úlevu od bolesti na hrudi

1. Matsyasana (Ryby Pose)

O The Pose- Matsyasana nebo Ryby Pose je pojmenován po Matsya avatar Lorda Vishnu. Je začátečník úroveň Hatha jóga asana. Cvičit ráno na lačný žaludek pro dosažení nejlepších výsledků a držet pózu po dobu nejméně 30 až 60 sekund, aby se cítit vliv póze je.

Přínosy pro Chest- Matsyasana táhne vaše žebra svaly. To také táhne na přední a zadní části krku a zlepšuje držení těla. Je strava pro zaoblený ramena a zmírňuje podráždění.

2. Bhujangasana (Cobra Pose)

Jak to udělat Bhujangasana a jaké jsou jeho výhody

O The Pose- Bhujangasana nebo Cobra Pose je asana, který se podobá zvednutou kapotu kobry. Je to backbend. Póza je začátečník úroveň Ashtanga jóga asana. Cvičit ráno na lačný žaludek a držet pózu po dobu 15 až 30 sekund.

Přínosy pro Chest- Bhujangasana táhne svaly hrudníku a ramen. To zvyšuje flexibilitu a zlepšuje náladu. Póza zlepšuje krevní a kyslíku oběh.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

O The Pose- Dhanurasana nebo Bow Asana je póza, která se podobá strunný luk připraveni střílet. Je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno na lačný žaludek pro dosažení nejlepších výsledků a držet pózu za 15 až 30 sekund, během tréninku.

Přínosy pro Chest- Dhanurasana masáže srdce a léčí astma. To je ideální pro uvolnění stresu a únavy. Póza otevírá hrudníku, krku a ramen.

4. Bitilasana (kráva Pose)

O The Pose- Bitilasana nebo kráva Pose je ásany, které se podobá postoj krávy. Sanskrit slovo ‚Bitila‘ rozumí kráva. Bitilasana je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno nebo večer na lačný žaludek a držet pózu po dobu 10 až 15 sekund.

Přínosy pro Chest- Bitilasana zlepšuje držení těla a rovnováhu. Posiluje svůj krk a táhne záda. Póza uklidňuje mysl a zbavuje stresu. To také zvyšuje krevní oběh v těle.

5. Ustrasana (Camel Pose)

O The Pose- Ustrasana nebo Camel Pose je backbend, který se podobá postoj velblouda. Sanskrit slovo ‚Ustra‘ se rozumí velblouda. Je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno na lačný žaludek a držet pózu po dobu 30 až 60 sekund.

Přínosy pro Chest- Ustrasana táhne a posiluje vaše ramena a záda. Otevírá hrudník a zlepšuje dýchání. Póza tóny krk a táhne do krku.

6. Chakrasana (kolo Pose)

O The Pose- Chakrasana nebo kolo Pose je asana, která vypadá jako kola. Je to také důležitý krok v akrobacii. Chakrasana je začátečník úroveň Ashtanga jóga asana. Cvičit ráno na lačný žaludek a držet pózu po dobu 1 až 5 minut.

Přínosy pro Chest- póza je dobré pro vaše srdce a vyléčí astma. To se táhne vaše plíce a stimuluje štítnou žlázu. Léčí depresi a zmírňuje stres a napětí v těle.

7. Natarajasana (Dance Pose)

O The Pose- Natarajasana nebo taneční pozice je Asana, který se podobá tanci představovat Lorda Shiva. Je mezistupněm Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno nebo večer na lačný žaludek a držet pózu za 15 až 30 sekund, během tréninku.

Přínosy pro Chest- Natarajasana táhne vaše krční svaly a posiluje svou hruď. To zlepšuje pružnost těla a také zlepšuje rovnováhu vašeho těla.

Nyní, když víte všechno o Jóga úlevu na hrudi, pojďme odpovědět na některé běžné dotazy týkající se jógy a bolest na hrudi.

Znalecké odpovědi na čtenářské otázky

Je na hrudi život ohrožující bolest?

Bolest na hrudi může být smrtelná, pokud je těžká a má vztah k srdci.

Musím se poradit s lékařem mi cvičit Jóga pro bolesti na hrudi?

Absolutně! Pouze se souhlasem vašeho lékaře, doporučujeme vyzkoušet jógu představují k úlevě od bolesti na hrudi.

Bolest na hrudi je v různé míře. Mohlo by to být ostrá nebo tupá bolest. Mohlo by to být menší problém, který lze snadno stanovena, nebo hlavní onemocnění, které potřebuje odbornou pomoc. Zjistit, jaké to je a přijmout příslušná opatření. Je-li příčinou bolesti na hrudi, není život ohrožující, pak Jóga výše zmíněné práci co nejlépe. Dát jim vyzkoušet.