7 Nejlepší Jóga pomoci vyjít zlozvyků

Home » Review » Health » 7 Nejlepší Jóga pomoci vyjít zlozvyků

7 Best Yoga Poses To Help Break Bad Habits

Není jóga všechno o překonání špatné návyky? Jsem si jist, že máte seznam špatných návyků, které je třeba se zbavit. Když cvičíte jógu, jste vždy usiluje se jim vyhnout.

Řeknu vám, jak na to. Jóga je celostní přístup k řešení špatné návyky jako je kouření, pití, letargie, jíst nezdravé jídlo, atd. Je to skvělý způsob, jak zpomalit a priority.

Zatímco jóga obecně pomáhá držet stranou od špatných návyků, existují jisté pózy ve specifických že oživit motivující vlastnosti posílit a podpořit tě zahnat špatné návyky.

Jóga Zastavení zlozvyků

Víme, že jóga úseky, posiluje a tóny. Víme také, že je uklidňující a regenerační. Ale jak to pomůže při překonávání špatných návyků, které se staly obvyklé?

No, první krok k vymýcení něco hrozného, ​​je zpomalit a vzít v úvahu jeho účinky na vaší bytosti. Jóga pomáhá pozastavit a dělat rozumná rozhodnutí namísto bezhlavě jít o svůj den.

Když začnete se učit pózu z jógy, nemusíte nutně zvládnout na první cestách. Chce to čas a s obvyklou praxí v póze, dostanete dobré s ním. Tento proces vlaky použít stejný kousek od mat- snaží dokud se překonat svou závislost.

Jógy tlaky na prodloužené štěstí namísto okamžitého uspokojení. To vám pomůže uvědomit škodlivé účinky každodenních špatných návyků, které jinak vypadají, že vás dostat přes den. S jógou, stanete se k sobě upřímní a vyhnout se, co je špatné pro vás.

Jóga je odrazem své skutečné schopnosti. Ten pocit je posílení tlačí vás k lepšímu sebe a přitom se zbavit všech zbytečné negativity.

Pojďme se podívat na Jóga, které vám pomohou překonat špatné návyky, ne?

Jóga pro boj s zlozvyků

Tyto Jóga Níže uvedené aktivaci energetické centrum ve svém pupku udržet si uzemněný a rostoucí rozsah transformace. Cvičit jim každý den ráno po dobu nejméně 40 dnů pozorovat změny ve svém myšlení a chování.

1. Balasana (Child Pose)

O The Pose- Balasana nebo dítěte Pose je ásany, které se podobá fetální pozici dítěte. Je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno nebo večer na lačný žaludek a čistých střev. Držet pózu za 1 až 5 minut.

 Benefits- Balasana uvolňuje napětí v hrudníku, ramen a zad. To snižuje stres a úzkost. Bojuje závratě a normalizuje krevní oběh v celém těle.

2. Bhujangasana (Cobra Pose)

O The Pose- Bhujangasana nebo Cobra Pose je asana, který se podobá zvednutou kapotu hada. Je to povzbuzující backbend. Je začátečník úroveň Ashtanga jóga asana. Cvičit ráno nebo večer na lačný žaludek a čistých střev. Držet pózu za 15 až 30 sekund.

Benefits- Bhujangasana zlepšuje náladu a posiluje srdce. Uvolňuje stres a únavu. Póza zlepšuje flexibilitu a snižuje ztuhlost v dolní části zad.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

O The Pose- Dhanurasana nebo Bow Pose je asana, která se podobá strunný luk. Je to perfektní zpět strečink exercise.The póza je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno na lačný žaludek a držet pózu nejméně po dobu 15 až 30 sekund.

Benefits- Dhanurasana pomáhá překonávat letargii. Póza vás udržuje vyvážený, když jste unavení nebo hyperaktivní. To otevírá hrudníku, krku a ramen.

4. Ustrasana (Camel Pose)

O The Pose- Ustrasana nebo Camel Pose je asana, který se podobá velblouda. Je to backbend. Póza je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno na lačný žaludek a čistých střev. Držet pózu po dobu 30 až 60 sekund.

Benefits- Ustrasana léčí a vyrovnává vaše čakry. To zlepšuje celkové zdraví a pohodu. Póza otevírá přední část těla a zlepšuje držení těla.

5. Adho Mukha Svanasana (směrem dolů pes Pose)

O aplikaci Pose- Adho Mukha Svanasana nebo směrem dolů pes Pose je asana, který vypadá podobně jako pes předklonu. Póza je začátečník úroveň Ashtanga jóga asana. Cvičit ráno na lačný žaludek. Držet pózu za 1 až 5 minut.

Benefits- Adho Mukha Svanasana omlazuje a nabudí vás. Uklidňuje mozek a zmírňuje deprese. Léčí nespavost a únava. Póza je terapeutický na vysoký krevní tlak.

6. Vrikshasana (Tree Pose)

O The Pose- Vrikshasana nebo Tree Pose je ásany, které se podobá jemné a pevnější postoj stromu. Je začátečník úroveň Hatha jóga asana. Cvičit ráno na lačný žaludek. Držet pózu za 1 minutu na každé noze.

 Benefits- Vrikshasana zlepšuje vytrvalost a soustředění. Má klidnou vliv na vaše tělo. Póza uvolňuje centrální nervový systém a podporuje sebevědomí.

7. Natarajasana (tanečnice Pose)

O The Pose- Natarajasana nebo tanečník Pose je asana pojmenoval Nataraja, pán tance. To se podobá jeden z jeho taneční pohyby. Póza je mezistupněm Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno na lačný žaludek a držet pózu po dobu 15 až 30 sekund.

Benefits- Natarajasana je stres buster. To zvyšuje pružnost těla. To vám pomůže vycentrovat svou mysl a tělo. Póza zlepšuje držení těla, koncentraci a rovnováhu.

Nyní se pojďme odpovědět na některé běžné dotazy týkající se jógy a špatné návyky.

Znalecké odpovědi na čtenářské otázky

Jak často mohu cvičit jógu k překonání špatné návyky?

Cvičím jógu každý den v dopoledních hodinách nepřetržitě po dobu 40 dnů pozorovat změnu.

Musím držet dál od špatných návyků, když jsem začít jógy?

Ano, musíte vědomě vyhnout špatné praktiky, které poškozují vaše tělo i mysl, jakmile začnete jógy. Jak jste jít hlouběji do vašeho tréninku, jste pomalu ztrácí nutkání podlehnout špatné návyky.

All of us have bad habits. It is not right to live with them. You must make sure you recognize what they are doing to you and find a way to get rid of them. Yoga gives you that perfect push and confidence to combat your ingrained bad habits, and you must start now.