7 Nejlepší Jóga pro zvětšení prsa

Home » Review » Beauty » 7 Nejlepší Jóga pro zvětšení prsa

7 Nejlepší Jóga pro zvětšení prsa

Mohl byste mi nevěřil, kdybych vám řekl, že jóga by mohla zvětšit prsa? Budete muset, protože to dělá! Jsem si jistý, že neměl tušení, že jóga může zvýšit svou velikost prsou.

Existuje mnoho produktů na trhu, jako jsou oleje, masti, přísavkami, chirurgie, atd, které vám pomohou získat plnější poprsí, ale to, co jóga může udělat nemohou.

Jóga vyniká mezi všemi z nich jako jediný prostředek pro zvýšení vaší velikost prsou přirozeně a bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Nyní, to je kombinace musíte to zkusit.

A my vám přesně říct, jak. Zůstat a čtěte dál.

Jak se jóga zvětšit prsa?

Věděli jste, že podle výzkumu téměř všechny ženy jsou si vědomi jejich velikost prsou? Nezní dobře, ne? No, díky bohu za józe nemusíte muset uchýlit k chemickým indukované metody zvětšení prsou, které způsobují škodlivé vedlejší účinky.

Určité Jóga vám pomůže zvýšit svou velikost prsou zvýšením tuku a žlázové tkáně v prsou. Několik jiný Jóga tón svaly, které podporují vaše prsa a učinit je silnější.

Stručně řečeno, cvičení jógy dělá vaše prsa pevnější, silnější a urostlý. Takže s běžnou praxí jógy ásan, můžete zvýšit velikost prsou po dobu.

Pojďme zjistit, které jóga ásany pomohou učinit.

Prsou Zvyšování Jóga

1. Gomukhasana (kráva Pose)

O aplikaci Pose- Gomukhasana nebo kráva Pose je asana, ve kterém vaše tělo se podobá tvář krávě. Je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno nebo večer na lačný žaludek a čistých střev. Držet pózu po dobu 30 až 60 sekund.

Benefits- Gomukhasana táhne vaše prsa dobře. Staví své prsní svaly a zlepšuje celkovou pružnost vašeho trupu. To také zvyšuje pružnost svých prsou.

2. Bhujangasana (Cobra Pose)

O The Pose- Bhujangasana nebo Cobra Pose je asana, který se podobá zvednutou kapotu hada. Je to povzbuzující backbend. Póza je začátečník úroveň Ashtanga jóga asana. Cvičit ráno nebo večer na lačný žaludek a čistých střev. Držet pózu za 15 až 30 sekund.

Benefits- Bhujangasana táhne vaše poprsí oblasti a posiluje své prsní svaly. To také tóny váš žaludek a firmy hýždě.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

O The Pose- Dhanurasana nebo Bow Pose je asana, která se podobá strunný luk. Je to skvělý zpět protahovací cvičení. Póza je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno nebo večer na lačný žaludek a čistých střev. Držet pózu za 15 až 30 sekund.

Benefits- Dhanurasana zvyšuje průtok krve do svého mateřského oblasti. To také posiluje prsa. Póze masáží štítné žlázy a posiluje vaše ramena.

4. Ustrasana (Camel Pose)

O The Pose- Ustrasana nebo Camel Pose je pojmenován tak, póza připomíná postoj velblouda. Póza je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno nebo večer na lačný žaludek a střeva čisté a držet pózu po dobu 30 až 60 sekund.

Benefits- Ustrasana protahuje svalové tkáně kolem prsou. Póze pomáhá při zvyšování průtoku krve do prsou. Pracuje na spodní části prsou zvyšující jejich zaoblení.

5. Vrikshasana (Tree Pose)

O The Pose- Vrikshasana nebo Tree Pose je asana, který se podobá jemné postoj stromu. Musíte mít oči otevřené v této pozici. Je začátečník úroveň Hatha jóga asana. Cvičit ráno nebo večer na lačný žaludek a čistých střev. Držet pózu po dobu jedné minuty na každé noze.

Benefits- Vrikshasana táhne tkáně na straně prsou pomoc při zvyšování jejich velikost. Póza zvyšuje pružnost svých prsních svalů. To zvyšuje sebevědomí a sebedůvěru.

Nyní se pojďme odpovědět na některé běžné dotazy o józe pro zvětšení prsů.

Znalecké odpovědi na čtenářské otázky

Jak často mohu cvičit jógu pro zvětšení prsou?

Cvičím jógu každý den, alespoň jednou denně a po dobu asi půl hodiny. Zvolna, zvyšuje praxi dvakrát denně a snaží se strávit více než půl hodiny v každé relaci.

Uvidím drastickou změnu v mém velikost prsou se cvičení jógy?

Výsledky cvičení prsa zvětšující Jóga se liší od člověka k člověku, a je třeba neustále kontrolovat čas od času. Buď trpělivý. Někdy, výsledky nejsou bezprostřední, ale jsou určitě přijde.

Způsob, jakým se díváte, je jedním ze svých nejzazších obavy. Je to tak? Prsa pro ženy jsou znamením ženskosti a sexuality. Populární kosmetické standardy líčí krásnou ženu jako někdo s plnými oblými ňadry. A malá prsa příliš jsou krásné v jejich vlastním způsobem. Ale pro ty, kteří touží velká prsa, nemusíte zkusit něco škodlivé pro dosažení těch když bezpečnou metodou jako je jóga vám může pomoci zvětšit prsa. Tak to zkuste a dostat se pohodlně ve své kůži.