7 Ortak Acemi Yoga (Ve nasıl önlenebileceği) Başarısız

Home » Review » Fitness » 7 Ortak Acemi Yoga (Ve nasıl önlenebileceği) Başarısız

senin gibi nasıl hareket için önemli bir kılavuz önce sınıfa oldum

senin gibi nasıl hareket için önemli bir kılavuz önce sınıfa oldum
Yıllardır yoga oldum, ama ben bile yoga deneyimsiz kullanıcılar için özellikle zor olabilir biliyorum. Bir yoga sınıfında yeni olmak yeni bir boyut-hayır olmayan yogi hiç gitmediği yerlere cesurca gitmek girme gibidir. şanslısınız Ama nerede burada: Ben sertifikalı yogi gibi yoga kursuna işlemek için nasıl bir rehber ile geldim. Ya da, daha doğrusu, nasıl DEĞİL to-yeni başlayanlar çoğu da kararlılıkla kaçınmalıdır olun hatalar. Bu karışıklık pet peeves ve ayrıca genel yaşam işaretçiler listesini düşünün. Ve yoga yapmak olanlarınız için düzenli olarak kesinlikle yorumlarında şey kaçırmıştım varsa bana bildirin!

Hata: On Your Shoes tutulması
I kendi kendine itiraf ayakkabı bağımlısıyım, bu yüzden tamamen Sneaks mükemmel çifti bir bütün spor salonu birlikte bakmak indirebiliriz olsun … ama bu Yoga sınıfın kapısında durur. Tüm yoga derslerine sıkı ‘hayır ayakkabılar’ kural vardır. Üzerinde ve sınıf boyunca bir noktada mat ellerini, ayaklarını ve tüm vücuda sahip olacak ve sen stüdyoya sokak sürüklemek ve bunun etrafında rulo istemiyoruz. Şu sıralar sevgili ayakkabı güvenliğinden endişe ederse, spor çanta içinde bunları saklamak ve cubby (hemen hemen tüm yoga stüdyoları bu alan sunuyor) bunları gizlenebilen.

Hata: Açık Cep Telefonu tutulması
Resmi şudur: tanıdık bir zil sesi Blaring başladığında Sen savasana derin konum. Hey, bize iyi oldu … ama buna rağmen, çevrenizdeki herkesin zen kabarcık patlamaları olarak torbaya utanç shuffle oldukça ızdıraplı olduğunu. Kendinize ızdırap kaydedin ve tamamen kapalı telefonunuzu açın. Ya da daha iyisi, hiç sınıfa getirmek yok!

Hata: Tüm asın It Out Letting
bir yoga sınıfı Inversiyonlar-ben hareketinin bir ton konuşurken, kıvrımlar ileri duran katlanmış dolu birleştiği yerdedir. Bu sezgilere aykırı gelebilir, ama sıkı giysi aslında bol olanlardan daha hayal gücüne fazla bırakın. Sarkık giysileri ile, bunları kayma ya, sen Aşağı Köpek veya Mutlu Bebek gitmek herkes şort bakmak için ya da gömlek her zaman aşağı davetiye düşen veya gapping-temelde daha iyi bir şansı olmasıdır. Biz konu açılmışken Ve ya, sırf çeki unutma. Bazı yoga pantolonları sen Eğil-yüzden herhangi bir yeni pantolon için para üzerinde kabuk önce kontrol ‘eğil’ öneriyoruz biraz ah, saydam olabilir.

Hata: Else Herkes Kendinizi karşılaştırılması
Sen sadece bir kere bir acemi olabilir, bu yüzden yolculuk genç Jedi edersiniz! Çevrenizdeki başkalarının yetenekleri ile boğulmuş bir yoga odasına yürümek kolaydır. Sık sık yol açar, çünkü sadece, ama, karşılaştırma yoluyla bir belanın içerisinde alırsınız kıskançlık üstelik bu sizin için hazır olmadığını pozlar mücadele yapabilir. Yerine ilham görerek yazı tura çalışın. Sen başkalarının yeteneklerini gözlemleyerek çok öğrenebilirsiniz. Kendini uygulamak ve göstermek eğer düzenli uygulama gelişmek olacağı Güven.

Hata: Bir Dikkat Monger olmak
dram ile kolay! Bu sizin nefes odaklanmak ve anı bağlanın ama ‘bak bana’ gösterisini engellemek için elinizden geleni yapmak önemlidir. Dramatik iç çeker, nefes ve 2 şehir blok ötede duyulabilir nefes yüksek sesle nefes verir denize olduğunu. Öğretmenim her zaman paspasınızın üzerinde duymak için nefes sadece yeterince yüksek olması gerektiğini öğretmiştir. Yoga kişisel uygulamadır unutmayın ve kötü bir gün geçiriyorsun sırf ve oda geri kalanı o deneyimi paylaşmak istiyor anlamına gelmez dışarı iç çekme ihtiyacı hisseder.

Hata: Kişisel Uzay Takip kaybetmek
Birçok popüler yoga dersleri diğer öğrencilerle mat etmek mat olabilir anlamına gelebilir gibi sardalye, kendi öğrencilerini paketi olacak. Bu, pozlar akışı yanı size mekansal farkındalık kadar gerektiği anlamına gelir. Orada tokat veya smacked alırsınız güçlü bir olasılık, ama paspasınızın adasında içinde hareketlerini tutarak bu şansını azaltabilir. Ben kendinizi zor ve konfor bölgesi dışında adım için büyük bir hayranıyım, ama bu pozlar içine tekme gelince, bir kişiye yakın kesimlerde iseniz düşünceli başka-be! Yapmak istediğiniz son şey başkasının mat (veya gövdenin) üzerine devrilip bir domino etkisi neden olduğunu. Güven bana, ben gördüm ve böyle hoş bir manzara değil!

Hata: Erken Yukarı Ambalaj
Savasana bir yoga uygulaması son poz olduğunu ve pratik emme ve zihin sakin yaklaşık 5 dakika sırt üstü yatarken içerir. Bu meditasyon ya da günün geri kalanından sağ zihniyet içinde tutmak için öğretmenden kelimeleri kapatarak ardından uygulamanın kilit bir parçasıdır. İnsanların hep sınıfın süresince kalamaz anlıyorum, ama herkesin geri kalan ortasında terk etmeye karar yok LÜTFEN ediniz. Bu delirtici bir öğrenci nosily onların mat sıvayıp izlemektir, yalnızca-beklemek dışarı yolda kapıyı o-slam için (genellikle torba ruffling ve anahtarlar jiggling ima) eşyalarını toplamak. Bu 5 dakika gerçekten yapmak veya programınıza kırmak edecek misiniz ?! Ben cesaret bu noktada yoga güzel mesajı kaçırdığınızı söylemek. Yani her şey olması gerektiği gibi, orada hiç acele ve olması gereken yere haklısın tam olarak budur. Erken sınıfı terk gerekiyorsa, sınıfın başında öğretmen söylemek kapının yanında kurulan kendi savasana, zaman yapmak ve sınıf rahatsız etmeyecek şekilde savasana önce ayrılmak.