7 sposobów, aby użyć kółka Jogi

Home » Review » Yoga Basic » 7 sposobów, aby użyć kółka Jogi

Jeśli kiedykolwiek zaszczycił wnętrze studio jogi, prawdopodobnie jesteś zaznajomiony z jogi rekwizyty, takie jak maty, paski i blokuje. Co może nie słyszał, choć jest koło joga. Ten względny nowicjusz w świecie praktyki jogi jest wąski, ale szeroki, cylinder wykonany z tworzywa sztucznego, drewna, lub kombinacji materiałów, które znajduje się około 12 cali. Ustawić w pozycji pionowej, to wykorzystane do pogłębienia odcinki w celu zwiększenia elastyczności, oferują bardziej wymagające praktyki równowaga, lub zapewnić wsparcie w trudnych pozycjach. I oczywiście, po opanowaniu jej wykorzystania, może zrobić dla niektórych dość niewiarygodnych zdjęć Instagram, too.

Sztuką jest zrozumienie, w jaki sposób włączyć do swojej praktyki koło jogi w bezpieczny i skuteczny sposób. Zamiast próby king tancerz stanowią stojąc jedną nogą na wierzchu chwiejne cylindra, należy zacząć od ułożenia, które uniemożliwiają Ci uziemione podczas testowania granic osobistej praktyki jogi. Twórcy projektu Joga koła Lab jogi oferują następujące pozy, które są odpowiednie dla większości beginner- do joginów pośredniego szczebla.

Koło-Assisted Pose dziecka


ułożenia dziecka jest klasyczny, spokojny pozą, która pomaga rozciągnąć bioder, ud i dolnej części pleców w łagodnym, przystępny sposób. Podczas korzystania z kołem podczas jogi ułożenia, osiągając swoje ramiona do przodu na górze podniesionej powierzchni za kołem, można również doświadczyć piękny odcinek poprzez ramionach i klatce piersiowej.

Uklęknij na podłodze z wielkim palce dotykając i usiądź na piętach. Oddzielić kolana więc są one w najmniejszym hip-odległości od siebie i umieścić tarczę jogi między kolanami. Ustaw swoje ręce na kierownicy. Wdech, a następnie podczas wydechu, pochylić tułów do przodu, wykorzystując swoje ręce toczyć kółka z dala od ciała, podczas gdy wydłużenie kręgosłupa. Nadal pochylając się do przodu, aż brzuch wygodnie leżał między udami ze swoimi ramionami wyciągniętymi prosto przed siebie. Niech twoja głowa i szyja odpocząć, dążąc do odpoczynku swoje czoło na matę jako klatki piersiowej i ramion doświadczyć głębszego odcinek. Przytrzymaj przez co najmniej trzech oddechów.

Leżący Łatwy Pose


Łatwy pozy to klasyczny, ze skrzyżowanymi nogami pozycja siedząca, który zachęca silny umysł i równomierny oddech. Pochylone wersja wykonywana przy pomocy koła jogi zawiera kontrolowaną backbend otwarcia klatki piersiowej, który pomaga rozładować napięcie między ramiona.

Siedzieć wysoki, bezpośrednio przed kierownicą jogi, tak że jest on ustawiony równolegle do kręgosłupa. Skrzyżować nogi w wygodnej pozycji, więc nogi i miednica czują uziemiony do podłogi. Połóż ręce na kolanach w pozycji dłonie-up i zamknij oczy. Weź głęboki wdech, a podczas wydechu, przedłużyć swój kręgosłup powoli w górę koła, wykorzystując go do obsługi backbend. Pozostawić w tył głowy do reszty na górze koła jogi. Siedzieć w tej pozycji oddychając głęboko przez co najmniej pięć oddechów, chociaż można zatrzymać się w pozie tak długo, jak czujesz się komfortowo.

Ryby koło-Assisted Pose


Ryby stanowią to doskonała skrzynia otwarcie backbend stwarzają który rozciąga mięśnie piersiowe i ramion. Powiedział, że niektórzy ludzie nie są w stanie utrzymać standard stwarzają na własną rękę, a inni woleliby głębsze rozciąganie. Koło joga stanowi rozwiązanie dla obu grup.

Usiądź na podłodze, tułów wysoki, nogi rozszerzone przed sobą. Skieruj swoje palce i wewnętrznie obracać swoje biodra, ściskając swoje wewnętrzne ud razem. Umieścić koło jogi bezpośrednio za plecami, wyrównane i równolegle do kręgosłupa, ręce trzymając go lekko w miejscu. Weź wdech, a podczas wydechu, pochylić się do tyłu, rozciągając kręgosłup na wierzchu koła, uwalniając swoje ręce, aby umożliwić koła przenieść ze swoim ciałem, jak wykonać backbend.

Unieś biodra do pogłębienia pozy, dzięki czemu koło wspierać i masować kręgosłup między łopatkami. Rozluźnij głowy i szyi, opierając je na kole. Otwórzcie szeroko ramiona, umieszczając je w pozycji, która czuje i zachęca do równowagi. Przytrzymaj przez co najmniej trzech oddechów przed odwrócenie ruchu przyjść do pozycji siedzącej na swojej macie.

Jeżeli poza jest zbyt trudne do równowagi, modyfikować wykonywania przez zginanie kolana i umieszczając swoje stopy płasko na podłodze, hip-odległości od siebie.

Koło-Assisted skierowaną w górę Two-Foot Personel Pose


Dla joginów pracujących w kierunku bardziej zaawansowanych, takich jak wygięcia do tyłu koła stanowią, król gołąb stanowią, lub nawet bez pomocy personelu skierowaną ku górze dwóch stóp stwarzają, koło joga oferuje znaczącą pomoc. Za pomocą pokrętła do obsługi backbend, jesteś w stanie przejść do pozycji może nie czuć się komfortowo próbując bez dodaną obsługą wzdłuż kręgosłupa lub między łopatkami. To pozwala budować pewność siebie i siłę mięśni w grupach roboczych, ostatecznie pomaga cala bliżej do swoich celów.

Siedzieć wysoki, ugiętymi kolanami, stopy płasko na podłodze, na wprost koła tak, że joga to równolegle i dostosowane do kręgosłupa. Połóż ręce lekko w środku koła, aby trzymać go w miejscu. Na wdechu, do tyłu w stosunku do koła i uwolnić swoje ręce, a następnie podczas wydechu, naciśnij przez pietach i unieś biodra, osiągając swoje ramiona do góry i nad głową z łokcie zgięte, wskazując prosto za Tobą.

Kontynuuj rozciągające kręgosłup na wierzchu koła tak toczy się między łopatkami. Jak twoje ramiona dotrzeć do ziemi, spróbuj umieścić swoje przedramiona płasko na macie i chwycić kierownicę obiema rękami trzymać go w miejscu. Rozluźnij głowę i szyję na kole.

Angażować swoje wewnętrzne ud, aby zachować swoje kolana wyrównane z palcami. Utrzymać pozycję tutaj, lub jeśli jesteś wygodne, przedłużyć jedną nogę na raz do większego odcinka poprzez swoje quadów i zginaczy stawu biodrowego, upewniając się zachować swoje wewnętrzne ud i stóp prowadzących do zapobiegania swoje biodra i kolana z zewnątrz obraca. Przytrzymaj przez trzy do pięciu oddechów, a następnie powoli odwrócić ruch, aby zwolnić pozy.

Pół koła Assisted Pyramid Pose


Jeśli walka z ciasnych ścięgna, nie jesteś sam. Pozuje jak siedzącej przodu krotnie, piramida pozy i stoi do przodu krotnie są świetne sposoby, aby rozciągnąć ścięgna do poprawy mobilności, ale pół piramidy koło wspomagane stwarzają oferuje inną dostępną opcję.

Uklęknąć na jedno kolano na ziemi z drugiej zgięte kolana pod kątem 90 stopni z płaską stopę na ziemi, jakbyś dokonywania oświadczyny. Trzymaj tułów wysoki i umieścić tarczę jogi pod biodro przedniej nodze tak przednie koła dotyka łydki. Podnieś przednią nogę, a reszta z tyłu łydki przed kierownicą przed toczenia koła przód z rękami więc przednia noga wystaje całkowicie i koło wspiera swoje cielę blisko kostki.

Flex przednią nogę i weź głęboki wdech, jak wydłużyć kręgosłup, a następnie podczas wydechu pochylić się do przodu od bioder, osiągając swoje ramiona w kierunku koła lub goleniach, jak zachować wyprostowane plecy. Potrwać od trzech do pięciu głębokich oddechów tu wcześniej powtarzając dwa do trzech razy. Powtórzyć po przeciwnej stronie.

Koło-Assisted Lizard Lunge


pozy lonży są doskonałe na rozciąganie quady i zginaczy stawu biodrowego podczas budowania siły poprzez dolnej części ciała, a lonży jaszczurka oferuje dodatkowe korzyści z otwarcia biodra. Koło wspomagane jaszczurka lonży nie jest inaczej, ale to dodaje wyzwanie równowagi i głębsze rozciąganie jak rozszerzyć swoją tylną nogę w linii z tułowiem.

Uklęknij na jednym kolanie z drugą zgięte kolana, twoja stopa płasko na ziemi, jakbyś był zamiar zaproponować małżeństwo. Podnieś tylną nogę z maty i umieścić tarczę jogi pod stopą w kostki o wsparcie. Wdech i angażują swój rdzeń. Podczas wydechu, pochylić się do przodu, kładąc dłonie na ziemi pod ramiona do wewnątrz przedniej stopy. Wdech i mocno docisnąć do koła z tylnej nogi, a podczas wydechu, podnieś tylne kolano z ziemi, z dala toczenia koła rozszerzyć swoją tylną nogę.

Stąd, należy ją wcisnąć w twoich dłoniach, skieruj swoje palce i spróbować wydłużyć kręgosłup jak najwięcej. W razie potrzeby, umożliwić przednie kolana na zewnątrz spadnie do głębszego hip-otwieracz. Utrzymać pozycję przez trzy do pięciu oddechów przed zwolnieniem i przełączanie stron.

Joga Koło Crow Pose


Jeśli jesteś zaznajomiony z wrona stanowią, że już wiem, że to wymaga dużo równowagi i świadomości ciała. Dobrą wiadomością jest to, mechanika kruka ułożenia na kole jogi są identyczne do oryginalnego ułożenia, ale najgorsze jest to, że ta wersja wymaga jeszcze większej równowagi i kontroli.

Umieścić koło jogi płasko na ziemi. Przykucnij za kierownicą z nogi blisko siebie, dzięki czemu twoje obcasy schodzą na ziemię. Otwórzcie swoje kolana szeroko na boki pomieszczenia. Pochylić tułów do przodu między kolanami i uchwycić obu stronach koła jogi z rąk. Wskazówka dalej do przodu nad swoimi rękami i ugnij łokcie lekko dzięki czemu golenie spocząć na plecach swoich ramionach.

Stąd Nestle swoje wewnętrzne ud przeciwko tułowia i staramy się umieścić swoje kolana do pachy, albo przynajmniej mocno swoich ramionach. Bardziej pochylić się do przodu, przenosząc ciężar ciała, aż będziesz w stanie podjąć powoli odciążyć nogi, unosząc je w powietrze za Ciebie. Jeśli to możliwe, przedłużyć łokcie.

Oddychaj równomiernie, zachowując swój rdzeń zaangażowany i szyi w pozycji neutralnej. Przytrzymać przez co najmniej pięć oddechów, albo utrzymać pozę tak długo, jak to pożądane.