7 ühise Algaja Jooga eksib (Ja kuidas neid vältida)

Home » Review » Fitness » 7 ühise Algaja Jooga eksib (Ja kuidas neid vältida)

Oluline juhend, kuidas käituda nagu olete käinud klassi enne

Oluline juhend, kuidas käituda nagu olete käinud klassi enne
Olen harjutanud jooga aastaid, kuid isegi mina tean, et jooga võib olla eriti heidutav Võhikud. Olles uue jooga klass on nagu sisestades uue mõõtme-julgelt minna sinna, kus ei ole joogi on kunagi läinud enne. Aga siin, kus sul õnne: Olen tulla juhendi, kuidas jooga klassi nagu sertifitseeritud joogi. Või pigem, kuidas mitte-vead, mida palju algajaid teha, et sa peaksid otsustavalt vältida. Mõelge sellele segu nimekirja lemmiklooma peeves ja ka üldine elu viiteid. Ja neile, kes teevad joogat regulaarselt-kindlasti andke teada, kui olen jäänud midagi kommenteerida!

Viga: Keeping kingad
ma olen isehakanud kinga sõltlane, nii et ma täiesti saada, et täiuslik paar sneaks ei tõmba kogu jõusaal vaadata koos … aga mis peatub ukse juures oma jooga klassi. Seal on range “ei kingi” reegel kõik joogatunnid. Sul on käed, jalad ja kogu keha sisse ja välja matt mingil hetkel kogu klassi, ja sa ei taha, et lohistada tänaval stuudiosse ja käega ta. Kui te muretsema ohutuse oma armastatud kingad, peidavad need oma jõusaal kotti ja parkima neid ära cubby (peaaegu kõik jooga stuudiod pakuvad seda ruumi).

Viga: Keeping Mobiiltelefon On
Pilt selline: Sa oled sügaval oma savasana kui tuttav helin hakkab mürtsumist. Hei, see juhtus parimad meist … aga isegi nii, shuffle häbi oma koti igaühe zen mull puruneb ümber on päris piinav. Säästa end piin ja muuta oma telefoni täiesti välja. Või veel parem, ei too see klass üldse!

Viga: lase kõik Hengata
joogas on täis kergitab, seistes edasi voldid, mõlemal, inversions-ma räägin ton liikumist. See võib tunduda kummaline, kuid kuid tihedam riided tegelikult jätta rohkem kujutlusvõimet kui kottis ones. Ongi, sest koos kottis riided, siis on parem võimalus neist libisemist või kukkumist või kaliibriga-põhimõtteliselt kutse kõik vaadata oma lühikesed püksid või alla oma särk millal minema allapoole Koer või Õnnelik Baby. Ja kuigi me teemal, ärge unustage õhuke kontroll, kas. Mõned jooga püksid võib olla natuke, ah, poolläbipaistev kui painutada üle nii salli “painutada üle” kontrollida enne maksate üle oma raha iga uue püksid.

Viga: Võrreldes ennast kõigile teistele
Sul ainult kunagi algaja kord, et nautida reisi noorte Jedi! See on lihtne kõndida jooga tuba ülekoormatud võimeid teisi enda ümber. Sul ainult saada ise hätta läbi võrdlus, aga kuna see viib sageli armukadedus-ja mis võivad sind lahendada tekitab, et sa ei ole valmis. Proovi klapp mündi nähes inspiratsiooni asemel. Sa võid õppida nii palju, jälgides teiste inimeste andeid. Trust, et kui te kohaldada ise ja näidata üles regulaarselt oma praktikas areneda.

Viga: Olles Tähelepanu Monger
Easy draama! Oluline on keskenduda oma hinge ja ühendada hetkel, kuid seda, mida saab vältida “vaata mind” show. Dramaatiline ohkab, valju exhales hingamine ja hingamine, mida saab kuulata 2 linnaosasid ära on üle parda. Minu õpetaja alati õpetanud, et teie hingamine peaks olema ainult piisavalt vali, et sa kuuled oma matt. Pea meeles jooga on isiklik praktika ja lihtsalt sellepärast, et sul on halb päev ja tunnen vajadust ohkama välja ei tähenda ülejäänud ruumi tahab jagada seda kogemust.

Viga: kaotada jälgida oma isiklik ruum
Paljud populaarsed joogatunnid pakkida oma õpilasi nagu sardiinid, mis võib tähendada, et teil võib olla matt matt koos teiste õpilastega. See tähendab, et peate oma ruumilise teadlikkust kui voolu läbi oma poose. Seal on suur tõenäosus, et sa maitsema või saada smacked, kuid saate vähendada nende võimalusi hoides oma liikumiste saarel oma matt. Ma olen suur fänn vaidlustamise ennast ja tõhustamise väljaspool oma mugavuse tsooni, kuid kui tegemist on algamas üles poosid, kui sa oled lähedalt kellelegi-olla läbimõeldud! Viimane asi, mida sa teha tahad on kukkuda peale keegi matt (või keha) ja põhjustada doominoefekti. Usu mind, ma olen näinud ja see ei ole selline ilus vaatepilt!

Viga: pakkimine Early
Savasana on viimane poosi jooga praktika, ja see hõlmab lamades selili umbes 5 minutit neelavad tava ja rahulik meel. See on keskne osa praktikas järgneb meditatsioon või sulgemise sõnu õpetaja hoiab sind õiges mõtteviisi ülejäänud päev. Ma saan aru, et inimesed ei saa alati ajaks jääma klassi, kuid palun, ärge otsustavad lahkuda keset igaühe puhata. On hull tegemise vaadata üliõpilane uudishimulikult rulli oma matt, koguda oma kraami (mis üldiselt insinuates kott ruffling ja võtmed jiggling) ainult-oodake,-slam ukse kinni oma väljapääs. Kas need 5 minutit tõesti teha ega murda oma ajakava ?! Julgen öelda olete vastamata ilus sõnum jooga sel hetkel. See kõik on täpselt nii, nagu see peaks olema, ei ole kiirustada ja sul on õigus, kus pead olema. Kui peate jätma klassi alguses, ütle õpetaja alguses klassi jaoks aega oma savasana loodud ukse ja jäta enne savasana, et mitte häirida klassi.