7 veidi, kā izmantot jogas Wheel

Home » Review » Yoga Basic » 7 veidi, kā izmantot jogas Wheel

Ja esat kādreiz rotā iekšpusi jogas studija, jūs, iespējams, iepazinies ar jogas aksesuārus, piemēram, paklāji, siksnas, un blokiem. Ko jūs, iespējams, nav dzirdējuši par, lai gan, ir joga ritenis. Šī relatīvā jaunpienācējs pasaules jogas praksi, ir šaurs, bet plaša, balons, kas izgatavots no plastmasas, koka vai materiālu kombinācijas, kas ir aptuveni 12 collas diametrā. Uzstādīt stāvus, tas ir izmantots, lai padziļinātu stiepjas, lai palielinātu elastīgumu, piedāvā grūtāks bilanci praksi, vai arī sniegt atbalstu sarežģītās pozās. Un, protams, pēc tam, kad esat apguvis to lietošanu, tas var padarīt par dažiem diezgan neticami Instagram fotogrāfijas, too.

Triks ir saprast, kā iekļaut jogas riteni savā praksē, drošā un efektīvā veidā. Nevis mēģinot king dejotājs rada stāvot ar vienu kāju uz augšējās ļodzīgs cilindru, jums vajadzētu sākt ar pozām, kas uztur jūs pamatota, bet testēšanas robežas jūsu personīgo jogas praksē. Veidotāji Joga Design Lab jogas riteņa piedāvājam šādus rada, ka ir piemērotas lielākajai daļai beginner- uz vidēja līmeņa jogu.

Riteņu-Assisted Bērna Pose


Bērna poza ir klasisks, mierīgu pozā, kas palīdz stiept gurniem, augšstilbiem un muguras maigu, pieejamā veidā. Kad jūs izmantojat jogas riteni pozā laikā, sasniedzot savas rokas uz priekšu, uz augšu no riteņa reljefu, jūs arī pieredze jauku stiept caur pleciem un krūtīm.

Mesties ceļos uz grīdas ar savu lielo pirkstiem pieskaroties, un sēdēt uz jūsu papēži. Atdaliet jūsu ceļgaliem, lai viņi vismaz hip attālumā viena no otras, un novietojiet jogas riteni starp jūsu ceļgaliem. Uzstādīt rokas virs riteņa. Ieelpot, tad kā jūs izelpot, liesās savu ķermeni uz priekšu, izmantojot savu roku, lai roll riteni prom no ķermeņa, bet pagarinot savu mugurkaulu. Turpiniet noliekties uz priekšu, kamēr jūsu vēders balstās ērti starp augšstilbu ar rokas izstiepj taisni tavā priekšā. Ļaujiet jūsu galvas un kakla atpūsties, cenšoties atpūsties jūsu pieres uz paklāja, kā jūsu krūtīm un pleciem piedzīvot dziļāku stiept. Turiet vismaz trīs breaths.

Atpūtas Easy Pose


Easy poza ir klasisks, sakrustotām kājām sēž pozīciju, kas veicina spēcīgu prātu un vienmērīgu elpu. Guļus versija veikts ar palīdzību no jogas riteņa ietver kontrolēto krūškurvja atvēršanas backbend, kas palīdz mazināt spriedzi starp pleciem.

Apsēdieties garš, tieši priekšā jogas riteņa, tāpēc, ka tā ir saskaņota paralēli jūsu mugurkaulā. Šķērsot kājas ērtā pozīcijā, lai jūsu kājas un iegurņa jūtas balstīta uz grīdas. Novietojiet rokas uz ceļiem ar plaukstām-up stāvoklī un aizvērt acis. Veikt dziļu elpu, un kā jūs izelpot, paplašināt savu mugurkaulu lēnām pār augšpusē riteņa, izmanto to, lai atbalstītu savu backbend. Atļaut atpakaļ jūsu galvas atrašanos uz augšu no jogas riteņa. Sēdēt šādā stāvoklī elpošana dziļi vismaz piecas breaths, lai gan jūs varat palikt pozā tik ilgi, cik jūs jūtaties ērti.

Riteņu-Assisted Zivju Pose


Zivis rada ir lielisks krūtīs atvēršana backbend rada, kas stiepjas krūšu un plecu muskuļus. Tas nozīmē, ka daži cilvēki nespēj uzturēt standartnovirze rada paši, bet citi labprātāk dziļāku stiept. Joga ritenis nodrošina risinājumu abām grupām.

Apsēdieties uz grīdas, jūsu rumpja garš, jūsu kājas pagarināts priekšā jums. Norādiet jūsu pirkstiem un iekšēji pagriezt gurnus, sasprindzinot savus iekšējos augšstilbu kopā. Novietojiet jogas riteni tieši aiz muguras ir saskaņoti un vienlaicīgi ar savu mugurkaulu, rokas turot to viegli vietā. Veikt elpu, un kā jūs izelpot, liesās atpakaļ, paplašinot savu mugurkaulu virs augšējā riteņa, atbrīvojot rokas ļaut riteni, lai pārvietotos ar savu ķermeni, kā jūs veikt backbend.

Paceliet gurnus padziļināt pozā, ļaujot riteni, lai atbalstītu un masāža jūsu mugurkaulā starp jūsu lāpstiņām. Relax savu galvu un kaklu, atspiedies tos pret riteni. Atveriet savas rokas plata, ievietojot tos stāvoklī, kas jūtas ērti un veicina līdzsvaru. Turiet vismaz trīs ieelpas pirms atpakaļgaitas kustību nākt sēdus uz jūsu paklāja.

Ja poza ir pārāk grūti līdzsvarot, mainīt, jo tiek saliekuma jūsu ceļgaliem un novietojot kājas dzīvoklis uz grīdas, gūžas attālumā viens no otra.

Riteņu-Assisted augšu vērstu Divu pēdu Personāls Pose


Par jogu strādā uz vairāk uzlabotas izlocīšanos uz aizmuguri, piemēram, ritenis rada, karalis baložu rada vai pat patstāvīgi augšup vērstu divu pēdu darbinieki rada, joga ritenis piedāvā ievērojamu palīdzību. Izmantojot riteni, lai atbalstītu savu backbend, jūs varat pārvietot uz pozīciju jūs nevarēsiet justies komfortabli mēģina bez pievienotās atbalsta gar mugurkaula vai starp jūsu lāpstiņām. Tas ļauj jums, lai veidotu uzticēšanos un spēku darba muskuļu grupas, galu galā palīdzot collu tuvāk saviem mērķiem.

Apsēdieties garš, ceļi saliekti, pēdas uz grīdas, tieši priekšā jogas riteņa, lai tā ir paralēli un saskaņoti ar savu mugurkaulu. Novietojiet rokas viegli iekšpusē riteņa turēt to vietā. Uz ieelpot, liesās atpakaļ pret riteni un atbrīvot rokas, tad kā jūs izelpot, nospiediet pa papēžiem un paceliet gurnus, sasniedzot savas rokas uz augšu un virs galvas ar savu elkoņiem smilga, norādot taisni aiz jums.

Turpināt paplašināt savu mugurkaulu virs augšējā riteņa, lai tā ripo starp jūsu lāpstiņām. Kā jūsu rokas sasniedz zemi, mēģiniet novietot apakšdelmus dzīvoklis uz paklāja un satvert riteni ar abām rokām turēt to vietā. Relax savu galvu un kaklu uz riteņa.

Iesaistīties jūsu iekšējā augšstilbiem, lai saglabātu jūsu ceļgaliem pielāgotas jūsu pirkstiem. Turiet pozīciju šeit, vai, ja jūs esat apmierināts, pagarināt vienu kāju laikā par lielāku stiept caur kvadracikliem un gūžas saliecēja, pārliecinieties, lai saglabātu jūsu iekšējā augšstilbiem un kājām iesaistītas, lai novērstu jūsu gurniem un ceļgaliem no ārēji pagriežot. Turiet par trīs līdz piecas ieelpas, tad lēnām mainīt kustību, lai atbrīvotu pozā.

Riteņu-Assisted Half piramīda Pose


Ja jūs kaujas ar saspringto hamstrings, jūs neesat viens. Pozas patīk sēž uz priekšu reizes, piramīda rada, un stāvot uz priekšu reizes visi lieliski veidi, kā stiept savu hamstrings, lai uzlabotu mobilitāti, bet riteņu palīdzību pusi piramīda radīt piedāvā citu pieejamu iespēju.

Mesties ceļos uz viena ceļa uz zemes ar otru celi saliekta 90 grādu leņķī ar kāju dzīvoklis uz zemes, it kā jūs padarīt laulības priekšlikumu. Saglabājiet savu ķermeni garš un novietojiet jogas riteni zem ciskas jūsu priekšā kāju, tāpēc priekšējā riteņa pieskaras jūsu mazuli. Paceliet jūsu priekšā kāju, un atpūsties atpakaļ jūsu mazuli pret riteņa pirms ritošā riteni uz priekšu ar rokām, lai jūsu priekšā kāju paplašina pilnībā un ritenis ir atbalsta jūsu mazuli pie savu potīti.

Flex jūsu priekšā kāju un veikt dziļu ieelpojiet, kā jūs pagarināt savu mugurkaulu, tad kā jūs izelpot noliekties uz priekšu, no gurniem, sasniedzot savas rokas pret riteņa vai jūsu apakšstilbus, kā jums saglabāt jūsu atpakaļ taisni. Veikt trīs līdz piecus dziļi breaths šeit pirms atkārtojot divas līdz trīs reizes. Atkārtojiet to pretējā pusē.

Riteņu-Assisted Lizard izklupiens


Izklupiens pozas ir lieliskas stiepjas kvadrociklu un gūžas saliecēja kamēr ēku izturību caur apakšējo ķermeņa, un ķirzaka rāviens piedāvā papildu labums no atvēršanas gurniem. Ritenis-palīdz Lizard rāviens nav atšķirīgs, bet tā piebilst līdzsvaru izaicinājumu un dziļāku stiept kā jūs paplašināt jūsu atpakaļ kāju saskaņā ar savu ķermeni.

Mesties ceļos uz viena ceļa ar citiem jūsu ceļgala smilga, savu kāju dzīvoklis uz zemes, it kā tu būtu par ierosināt laulības. Paceliet aizmugurējo kāju no paklāja un novietojiet jogas riteni zem jūsu kājām jūsu potītes atbalstu. Ieelpot un iesaistīties jūsu kodols. Kā jūs izelpot, liesās priekšu, novietojot rokas uz zemes zem jūsu pleciem, lai iekšpusē jūsu priekšā kāju. Ieelpot un stingri piespiediet uz riteņa ar savu muguras kājām, un kā jūs izelpot, paceliet aizmugurējo celi no zemes, ritošā riteni prom, lai paplašinātu savas muguras kāju.

No šejienes, nospiediet stingri caur plaukstās, norādīt savu kāju un mēģināt pagarināt savu mugurkaulu, cik vien iespējams. Ja vēlaties, lai jūsu priekšā ceļa samazināsies āru dziļāku hip nazis. Turiet pozīciju trīs līdz piecas breaths pirms atbrīvojot un pārslēgšanās pusēs.

Joga Wheel Crow Pose


Ja jūs esat iepazinušies ar vārna radīt, jūs jau zināt, tas prasa daudz līdzsvaru un ķermeņa izpratni. Labā ziņa ir tā, mehānika taisnā rada uz jogas riteņa ir identiski sākotnējam pozā, bet sliktā ziņa ir tā, ka šis variants prasa vēl lielāku līdzsvaru un kontroli.

Novietojiet jogas riteni dzīvoklis uz zemes. Tupēt uz leju aiz riteņa ar kājām cieši kopā, kas ļauj jūsu papēži nākt pie zemes. Atveriet jūsu ceļgaliem plata, lai malām telpā. Lean savu ķermeni uz priekšu starp jūsu ceļgaliem un apgūt vai nu pusē jogas riteņa ar rokām. Padoms tālāk uz priekšu pa rokām un saliekt jūsu līkumiem nedaudz, lai jūsu apakšstilbiem atpūsties uz aizmuguri augšdelmiem.

No šeit, Nestle jūsu iekšējā augšstilbiem pret savu ķermeni un mēģināt piestiprināt jūsu ceļgaliem padusēm, vai vismaz stingri pret augšdelmiem. Noliekties uz priekšu vairāk, novirzot savu svaru, kamēr jūs varat lēnām ņemt svaru pie jūsu kājām, paceļot tos gaisā aiz jums. Ja iespējams, paplašināt jūsu līkumiem.

Elpojiet vienmērīgi, saglabājot savu kodols nodarbojas un savu kaklu neitrālā stāvoklī. Turiet vismaz piecas breaths, vai saglabāt pozēt tik ilgi, cik nepieciešams.