7 viisi Kasuta Jooga Wheel

Home » Review » Yoga Basic » 7 viisi Kasuta Jooga Wheel

Kui olete kunagi kaunistas sees jooga stuudio, oled ilmselt tuttav jooga rekvisiidid nagu matid, rihmad ja plokid. Mida sa ei pruugi olla kuulnud, kuigi on jooga ratast. See suhteline uustulnuk maailma jooga tavasid on kitsas, kuid lai, silinder on valmistatud plastikust, puidust või materjalide kombinatsioonist, mis on umbes 12 tolli läbimõõduga. Määra püsti, seda kasutatakse süvendamiseks venib suurendada paindlikkust, pakuvad keerukam tasakaalu praktika või toetada raske poose. Ja muidugi, kui olete õppinud selle kasutamist, siis võib teha päris uskumatu Instagram fotosid ka.

Trikk on mõista, kuidas lisada jooga ratta oma praktikas ohutu ja tõhus viis. Selle asemel üritab kuningas tantsija kujutavad seistes üks jalg peal ebakindel silinder, siis tuleb alustada poose, et hoida teid maandatud samas ületavad nad oma isikliku jooga praktika. Loojad Jooga Design Lab jooga ratta pakkuda järgmised poose, mis sobivad kõige beginner- et kesktaseme joogid.

Ratta-Assisted Child poosi


Lapse poosi on klassikaline, kosutava poosi, mis aitab venitada puusad, reied ja alaselja õrn, kättesaadaval viisil. Kui kasutate jooga ratta ajal poosi, jõudes käed ettepoole peal rooli Reljeefsed, teil esineb ka kena stretch läbi õlad ja rindkere.

Põlvili põrandal oma suur varbad puudutamata, ja istuda oma kontsad. Eraldage oma põlvi nii nad vähemalt hip-distantsile ja asetage jooga ratta vahel oma põlvi. Määra oma käed peal ratast. Hinga, siis kui sa hingata, lahja oma torso edasi, kasutades oma käsi rulli ratta kehast eemale, samas pikendades selg. Jätka ettepoole kaldub, kuni teie kõht puhkab mugavalt vahel reite oma kätega otse teie ees. Lase oma pea ja kaela puhata, mille eesmärk on puhata oma otsaesise oma matt oma rinnal ja õlgadel kogeda sügavamat venitada. Hoidke vähemalt kolm hingetõmmet.

Lamav Easy Pose


Lihtne poosi on klassikaline, ristatud istuvas asendis, mis julgustab tugev ja vaimu pidev hinge. Kallutatud versioon toimis abiga jooga ratta sisaldab kontrollitud rinnus avamise backbend mis aitab leevendada pingeid õlgade vahel.

Istu pikk, otse ees jooga rool, nii et see on joondatud paralleelselt selg. Rist oma jalad mugavas asendis, nii jalad ja vaagna tunnevad maandatud põrandale. Tee oma käed põlvi peopesad-ülemisse asendisse ja sulgege silmad. Hinga sügavalt hinge ja kui sa hingata, laiendada oma selg aeglaselt üle ülemise ratta kasutamist, et toetada oma backbend. Laske kuklas puhata peal jooga ratast. Istu selles asendis hingamine sügavalt vähemalt viis hingetõmmet, kuigi võite jääda poosi nii kaua kui te tunnete mugav.

Ratta-Assisted Fish Poseerige


Kala poos on suurepärane rind avamise backbend kujutada, mis ulatub rinna ja õla lihaseid. See ütles, mõned inimesed ei suuda säilitada standard kujutada oma, samas kui teised eelistavad sügavamat venitada. Jooga ratta pakub lahenduse mõlemas rühmas.

Istu põrandal, oma keha pikk, oma jalgu pikendada ees. Suuna oma varbad ja sisemiselt pööra oma puusad, tõrjudes oma sisemine reie koos. Asetage jooga ratta otse selja taha, joondatud ja paralleelselt selg, käed, hoides seda kergelt paigas. Võtke hinge, ja kui sa hingata, lahja tagasi, laiendades oma selg üle ülemise ratta, vabastades käed lubada ratast liigutada oma keha nagu te täidab backbend.

Tõstke oma puusad süvendada poosi, mis võimaldab ratast toetada ja massaaž selg vahel abaluude. Relax oma pea ja kaela, lahjad neid ratta vastu. Ava oma käed laiali, pannes neid olukorda, et tunneb end mugavalt ja julgustab tasakaalu. Hoidke vähemalt kolm hingetõmmetega enne ümberpööramist liikumise tulla istuvas asendis oma matt.

Kui poos on liiga raske tasakaalu, muuta kasutamise painutades põlvi ja asetades jalad põrandal, hip-distantsile.

Ratta-Assisted ülespoole avanevad Kaks Foot Töötajad Pose


Sest joogid töötavad poole rohkem arenenud backbends, nagu ratta kujutada, kuningas tuvi kujutavad või isegi ilma kõrvalise abita ülespoole avanevad kahe jala töötajad kujutavad, jooga ratta pakub olulist aidata. Kasutades ratast toetada oma backbend, sa oled võimeline liikuma seisukohti te ei tunne end mugavalt püüab ilma lisatud toetust mööda selg vahel või teie abaluude. See võimaldab teil luua usaldust ja jõudu tööpäeva lihasgruppe, mis lõpuks aitab teil tolline lähemale oma eesmärkidele.

Istu pikk, oma põlved kõverdatud, jalad põrandal, otse ees jooga ratta nii, et see on paralleelne ja joondatud selg. Tee oma käed kergelt sees ratast hoidke seda kinni. Sisse hingata, lahja tagasi ratta vastu ja vabastada oma käed, siis kui sa hingata, vajutage läbi oma kontsad ja tõstke puusad, jõudes käed üles ja üle pea põlved painutatud, juhtides otse taha.

Jätka ulatub selg üle ülemise ratta nii see rullides vahel abaluude. Nagu käed maani ulatuda proovige paigaldada käsivarred korter matil ja haarata ratta mõlema käega hoidke seda kinni. Relax oma pea ja kaela ratta.

Osaleda oma sisemine reie hoida oma põlvi joondatud oma varbad. Hoidke positsiooni siin, või kui te olete nõus, laiendada ühe jala korraga suurema venitada läbi oma ATVde ja hip flexors, olles kindel, et hoida oma sisemine reie ja jalad tegeleb, et takistada oma puusad ja põlved väliselt pöörleva. Hoidke kolm kuni viis hingetõmmet, siis aeglaselt tagurpidi liikumise vabastamiseks poosi.

Ratta-Assisted Half Pyramid Pose


Kui te lahing koos pingul Hamstrings, sa ei ole üksi. Poosid nagu istuma edasi korda püramiidi kujutada, ja seisab edasi korda on kõik suuri võimalusi venitada oma hamstrings liikuvuse parandamiseks, kuid ratta abistab pool püramiidi kujutavad pakub teise kättesaadav võimalus.

Põlvitavad ühele põlvele kohapeal teiste põlve painutatud 90-kraadise nurga all jalaga korter kohapeal, kui sa tegid abieluettepaneku. Hoidke oma torso pikk ja asetage jooga ratta puusa alla oma esijala nii ees ratas on puudutades oma vasika. Tõstke oma esijala ja puhata tagasi oma vasika ratta vastu enne rullimist ratast edasi kätega nii oma esijala ulatub täielikult ja ratas on toetada oma vasika lähedal oma pahkluu.

Flex oma ees suu ja sügavalt hingata, kui pikendab selg, siis kui sa hingata lahja edasi puusad, jõudes käed poole ratta või säärtel kui hoida selg sirge. Võtke 3-5 sügavat hingetõmmetega siin enne korrates kaks kuni kolm korda. Korrake vastasküljel.

Ratta-Assisted Lizard Lunge


Lunge poose on suurepärased venitades ATVde ja hip flexors trumpe tugevus läbi alakeha ja sisalik väljaaste pakub lisakasu avades puusad. Ratta abistab sisalik väljaaste ei erine, kuid see lisab tasakaalu väljakutse ja sügavama venitada kui laiendada selg jalg kooskõlas oma keha.

Põlvitavad ühele põlvele oma teiste põlve painutatud, oma suu korter kohapeal, kui sa olid umbes ettepaneku abielu. Tõstke oma tagasi jalgsi matt ja pange jooga ratta all oma suu oma pahkluu toetuse. Hinga ja tegeleda oma tuum. Nagu te hingata, lahja ettepoole, pannes oma käed all maas õlad sees oma ees jala. Hinga ja vajutage kindlalt ratta tagasi jala, ja kui sa hingata, tõstke tagasi põlve maast, rullimine ratas ära laiendada selg jalg.

Siit vajutage kindlalt läbi peopesade, punkt varvaste ja proovige pikendab selg nii palju kui võimalik. Soovi korral võimaldab teie ees põlve langeb väljapoole sügavamat hip-avaja. Hoidke positsiooni 3-5 hingetõmmet enne vallandav ja minnes poolele.

Jooga Wheel Crow Pose


Kui te olete juba tuttav vares kujutada, sa juba tead seda nõuab palju tasakaalu ja keha teadlikkust. Hea uudis on see, mehaanika vares poseerinud jooga ratta on identsed algse poosi, kuid halb uudis on see, et see versioon nõuab veelgi tasakaalu ja kontrolli.

Asetage jooga ratta korter kohapeal. Kummarduge autoroolis jalad lähestikku, võimaldades oma kontsad tulla maapinda. Ava oma põlvi laia välja pool tuba. Lean oma keha ettepoole vahel oma põlvi ja haarata mõlemal pool jooga ratta käega. Nõuanne kaugemal edasi üle oma käed ja painutada oma põlved veidi nii säärtel puhata tagaküljel õlavarre.

Siit Nestle oma sisemine reie vastu rindkeret ja proovida kinnitada oma põlvi oma kaenlaaluste või vähemalt kindlalt vastu oma õlavarred. Lean edasi rohkem, suunates oma kaalu kuni olete võimeline aeglaselt võtta raskust jalgadele, tõstes neid õhku sinu taga. Kui võimalik, küünarnukkide.

Hingake pidevalt, hoides oma põhilisi tegelenud ja oma kaela neutraalasendis. Hoidke vähemalt viis hingetõmmet või säilitada poosi nii kaua kui soovitud.