7 způsobů, jak použít Yoga Wheel

Home » Review » Yoga Basic » 7 způsobů, jak použít Yoga Wheel

Pokud jste někdy zdobil vnitřek cvičení jógy, jste pravděpodobně obeznámeni s jógy rekvizity, jako jsou rohože, pásky, a bloků. Co možná ještě neslyšeli, i když je jóga kola. Tato relativní nováček ve světě jógy postupů je úzká, ale široký, válec z plastu, dřeva, nebo z kombinace materiálů, které je zhruba 12 palců v průměru. Svislé polohy, to je používáno k prohloubení táhne ke zvýšení flexibility, nabízejí praxe náročnější bilance nebo poskytnout podporu obtížných pozicích. A samozřejmě, když jste zvládli jeho použití, to může udělat pro některé docela neuvěřitelné Instagram fotografií, taky.

Trik je pochopení toho, jak začlenit jógy kolo do své praxe v bezpečném a efektivním způsobem. Než abychom se snažili king tanečnice představují ve stoje s jednou nohou na top vratký válce, měli byste začít s pozicemi, které udržují jste uzemněný při testování hranice svého osobního cvičení jógy. Tvůrci Yoga Design Lab jógu kola nabízejí tyto pózy, které jsou vhodné pro většinu začátečníka až jogínů střední úrovně.

Wheel-Assisted Dětský Pose


póza dítěte je klasický, pohodové póza, která pomáhá protáhnout boky, stehna a dolní části zad v mírném, přístupným způsobem. Použijete-li jógy kolo během póze, dosahující ruce dopředu v horní části vyvýšené plochy otáčení kotouče, můžete také zažít pěkný úsek přes ramena a hrudník.

Klečet na podlaze se svým velkým prsty dotýkat, a sedět na patách. Oddělit kolena, takže jsou při nejmenším hip-vzdálenosti od sebe a položte jógy kolo mezi koleny. Nastavte si své ruce na volantu. Nadechněte se, pak se při výdechu, hubený trup vpřed, pomocí rukou se otáčením kolečka směrem od těla a zároveň prodloužení páteře. I nadále naklánět dopředu, až vaše břicho spočíval pohodlně mezi vaše stehna s rukama nataženýma přímo před vámi. Nechť vaše hlava a krk relaxovat s cílem odpočinout na čelo na podložce jako váš hrudník a ramena zažít hlubší úsek. Držet po dobu nejméně tří dechů.

Ležící Easy Pose


Easy póza je klasický, se zkříženýma nohama sedící poloze, která podporuje silnou mysl a stabilní dech. Sklopené verze provádí pomocí jógového kola zahrnuje řízenou hrudníku otevřením backbend, který pomáhá zmírnit napětí mezi ramena.

Sedět vysoká, nachází se přímo v přední části jógy kola, takže je to vyrovnány rovnoběžně s páteří. Překračovat nohy v pohodlné poloze, takže vaše nohy a pánev se cítí být uzemněn do podlahy. Položte ruce na kolena v poloze s dlaněmi nahoru a zavři oči. Zhluboka se nadechněte a při výdechu, rozšířit páteř pomalu přes vrchol kola, jeho použití pro podporu svého backbend. Povolit na zadní straně hlavy až k odpočinku na horní straně jógy kola. Sedět v této pozici zhluboka nejméně po dobu pěti dechů, když můžete zůstat v póze tak dlouho, jak budete cítit pohodlně.

Fish kolo-Assisted Pose


Ryby představují je výborný hrudník otevírající backbend představovat, která se táhne prsní a ramenní svaly. To znamená, že někteří lidé nejsou schopni udržet standard představují samy o sobě, zatímco jiní by raději hlubší úsek. Jógy kolo nabízí řešení pro obě skupiny.

Sedět na podlaze, trup vysoký, vaše nohy jsou vysunuty před vámi. Ukazovat prsty a vnitřně otáčet boky, mačkat vaše vnitřní stehna k sobě. Umístěte jógu kola přímo za zády, vyrovnané a rovnoběžně s vaší páteře, ruce se drží lehce v místě. Pak se nadechněte a při výdechu, opřít dozadu, prodloužení páteře přes vrchol kola, uvolňuje ruce, aby se kolo pohybovat se svým tělem, jak budete provádět backbend.

Zvedněte boky prohloubit pózy, takže kolo podporovat a masáž páteře mezi svými lopatkami. Relax vaši hlavu a krk a opřel se jim proti kolu. Otevři náruč, jejich umístěním do polohy, ve které se cítí pohodlně a podporuje rovnováhu. Držet po dobu nejméně tří dechů, než změníte směr pohybu přijít k vsedě na svém mat.

V případě, že póza je příliš obtížné vyvážit, upravovat výkon ohnutím kolena a umístění nohy na podlaze, hip-vzdálenosti.

Wheel-Assisted Nahoru straně Two-Foot Zaměstnanci Pose


Pro jogíni pracují směrem k pokročilejším backbends, jako je kolo představují, král holub klást, nebo dokonce bez pomoci vzhůru obrácené dvě stopy personál představovat, jóga kolo nabízí významnou pomoc. Pomocí kolečka na podporu svého backbend, že jste schopen se pohybovat do poloh možná nebudete cítit pohodlně se snaží, aniž by byla přidána podpora podél páteře nebo mezi svými lopatkami. To vám umožní vybudovat důvěru a sílu ve skupinách pracujících svalů, nakonec pomůže vám palce blíže k vašim cílům.

Posadit vysoký, podřepu, chodidla na podlaze, přímo v přední části jógy kola, takže je rovnoběžná a v souladu s vaší páteře. Položte ruce zlehka na vnitřní straně kola, aby se udržela na místě. Na nádech, opřít proti kolu a uvolnit si ruce, pak při výdechu stiskněte přes paty a zvedněte boky, dosahuje ruce nahoru a přes hlavu s lokty ohnuté, směřují přímo za vámi.

I nadále rozšiřuje svou páteř přes vrchol kola tak, aby se valí mezi svými lopatkami. Jak se vaše paže dopadnou na zem, se snaží umístit své předloktí naplocho na podložce a uchopit volant oběma rukama, aby se udržela na místě. Relax vaši hlavu a krk na kole.

Zapojit své vnitřní strany stehen, aby se vaše kolena sladěna s prsty u nohou. Zastávat funkci zde, nebo jste-li pohodlné a rozšířit jednu nohu najednou pro větší úsek přes vaše čtyřkolky a kyčelních flexorů, být si jistý, aby se vaše vnitřní stehna a nohy se zabývají, aby se vaše boky a kolena z vnějšku otáčením. Podržte po dobu tří až pěti dechů a pomalu směr pohybu k uvolnění představovat.

Wheel-Assisted Half Pyramid Pose


Máte-li bojovat s pevnými hamstringy, nejste sami. Představuje jako sedící vpřed sklopné, pyramida představovat, a stojí dopředu složit vše jsou skvělé způsoby, jak protáhnout své hamstringy ke zlepšení mobility, ale polovina pyramida kolo asistované představovat nabízí další dostupné možnosti.

Klekněte si na jedno koleno na zemi s druhým kolenem ohnutým v úhlu 90 stupňů s nohou na zem, jako byste dělali sňatku. Udržujte svůj trup vysoký a umístěte jógy kolo pod stehna přední nohu tak, aby přední kola se dotýká vašeho tele. Zvedněte přední nohu, a zbytek na zadní straně lýtka proti kolu před válcováním kolo vpřed s rukama nad hlavou, aby vaše přední noha se rozkládá v plném rozsahu a kolo je podporovat vaše tele u kotníku.

Flex přední nohu a zhluboka nádech, jak si prodloužit svou páteř, pak při výdechu hubený dopředu z boků, dosahující ruce směrem k volantu, nebo vaše holeně, jak si udržet záda rovně. Trvat tři až pět hlubokých nádechů zde před opakováním dvakrát až třikrát. Opakujte na opačnou stranu.

Wheel-Assisted Lizard výpadem


Výpad pózy jsou vynikající pro protažení čtyřkolky a hip flexors, zatímco budování síly přes spodní části těla, a ještěrka výpad nabízí další výhody plynoucí z otevření boky. Kolo asistovaná ještěrka výpad se v ničem neliší, ale přidává bilance výzvu a hlubší úsek, jak si rozšířit svou zadní nohu v souladu s trupem.

Klečet na jednom koleni s ostatními kolena se ohýbala, nohu na zem, jako kdybyste se chystali navrhnout manželství. Zvedněte zadní nohu z podložku a umístěte jógy kolo pod nohou v kotníku pro podporu. Nadechněte se a zapojit své jádro. Při výdechu, štíhlé vpřed, umístění ruce na zem pod ramena na vnitřní straně vaší přední nohu. Nadechněte se a pevně přitlačte do kola s vaší zadní nohy a při výdechu, zvedněte zadní koleno z toho důvodu, rolovací kolečko pryč prodloužit zadní nohu.

Odtud, stiskněte pevně skrz dlaně, ukazovat prsty a pokusit se prodloužit páteř co nejvíce. Pokud je to žádoucí, aby vaše přední koleno k pádu ven k hlubšímu hip-otvírák. Před uvolněním a změnou stran zastávat funkci po dobu tří až pěti dechů.

Yoga Wheel Crow Pose


Pokud jste obeznámeni s vrána představovat, už vím, že to vyžaduje hodně rovnováhy a uvědomění si vlastního těla. Dobrou zprávou je, mechanici vrána představují na jógu kola jsou totožné s původním póze, ale špatná zpráva je, že tato verze vyžaduje ještě větší rovnováhu a kontrolu.

Umístěte jógy kolo na zem. Squat se za volant s nohama blízko u sebe, takže paty přijít ze země. Otevřete kolena široký ven po stranách místnosti. Nakloňte trup vpřed mezi kolena a uchopte po obou stranách jógy kola s rukama nad hlavou. Tip dál dopředu přes ruce a pokrčte kolena mírně tak, aby vaše holeně spočívat na zadní straně vašich nadloktí.

Odtud Nestlé vaše vnitřní stehna proti vaší trupu a pokusit se připojí kolena do podpaží, nebo alespoň pevně proti své horní části paží. Předklonit více přesouvá svou váhu, dokud jste schopni pomalu vzít váhu off nohy a zvedl do vzduchu za vámi. Pokud je to možné, rozšíří lokty.

Dýchat vytrvale udržuje své jádro v záběru a krk v neutrální poloze. Držet po dobu nejméně pěti dechů, nebo zachovat pózu tak dlouho, jak je to žádoucí.