8 Оскарження Пози Йоги, яка допоможе вам Детокс ваш розум і тіло

Home » Review » Health » 8 Оскарження Пози Йоги, яка допоможе вам Детокс ваш розум і тіло

8 Оскарження Пози Йоги, яка допоможе вам Детокс ваш розум і тіло

З огляду на наші стресові, нездоровий спосіб життя, це так легко бути продані на що-небудь, що міченої детоксикацію. І безумовно, наші уми і тіла потребують детоксикації, враховуючи травму і пошкодження ми їх до кінця. Існує глибоко вкорінене зв’язок між йогою і детоксикацію. Так давайте перейдемо до більш докладної інформації.

Яка Детоксикація робота?

Наші тіла мають три основні системи, які мають вирішальне значення для ліквідації відходів. Вони є кровоносної системи, лімфатичної системи, і травної системи. Кровоносна система відповідає за насосні і фільтрацію крові по всьому тілу, і при цьому, вона доставляє кисень до органів і збирає відходи з кліток. Травної системи і печінки портальної системи, як відомо, для обробки їжі, яку ми їмо, і в той час як вони роблять це, вони відокремлюють відходи від поживних речовин, які отримують циркулюють через кров і в печінці, тим самим усуваючи те, що організм не потребує відкладаючи , Лімфатична система збирає внутрішньоклітинні рідини з організму і транспортує їх в лімфатичні вузли, знімаючи все, що шкідливо перед лімфатичної рідини повертається в кровотік.

Системи, безумовно, надійні і робити чудеса самі по собі. Але, щоб допомогти організму в ногу з вимогами, а також допомогти здоров’ю підтримки в стресовій спосіб життя, наша природна система детоксикації потрібен помічник. Йога є ідеальним помічником.

Йога для Detox –  Як це працює?

Найбільш активні форми вправ стимулюють все три системи елімінації, допомагаючи організму детоксикації та самоочищення. Але йога методично фокусується на розтягування і стиснення кожної частини тіла, і, отже, більш відповідним. Це сприяє кращому видаленню відходів.

Коли рутина йоги зроблено добре, кожна частина тіла витягується, штовхали, і скручені, і це виключає вуглекислий газ, молочну кислоту та лімфатичної рідини з глибини, де інші форми тренувань не вдається досягти.

Yogic дихання також грає важливу роль в стимулюванні детоксикації. Через погану сидяче положення і надмірного стресу, наші легені не функціонують на повну потужність. Це означає, що ми не в змозі прийняти до стільки ж кисню, як ми в ідеалі повинні або видалити стільки вуглекислого газу, наскільки це можливо.

Дихання, що ми робимо, поряд з вправами йоги, допомагає видалити вуглекислий газ і стимулює органи, особливо ті, що беруть участь в травленні. З часом і практикою, дихання також допоможе у вирішенні рух діафрагми вільно.

Йога не тільки полегшує фізичну детоксикацію, але він допомагає в психічної детоксикації, а також. Ми всі жертви страху, стресу і депресії. Практикуючи йога очищає ці токсичні думки. Ваш розум вчить звертати увагу від хаосу. Ви навчені, щоб бути в даний момент.

При регулярній практиці йоги, ви будете в змозі усунути як матеріальні, так і нематеріальні токсини, які утримують вас від почуття і будучи в кращому.

8 Асани, щоб допомогти вам Detox і відпочити

1. Garudasana (Eagle поза)

Garudasana або Eagle Поза є неймовірно потужним асана. Це дає ікри, щиколотки, коліна, стегна, стегна, верхня частина спини, плечі хороший стрейч. При натисканні стегна щільно разом, кровообіг посилюється, і це допомагає позбутися від токсинів в лімфу та кров.

2. Адо Муха Svanasana (зверненої вниз собаки Поза)

Adho Муха Svanasana або Низхідна Собака Stretch є асана, де ваше серце знаходиться вище голови. Існує зворотна гравітація, що відбувається, коли ви зробите це, і це допомагає в правильній циркуляції лімфи і крові. Живота також тоноване і стимулювали, і, отже, травлення поліпшується.

3. Ardha Matsyendrasana (Half Spinal Twist Поза)

Twist дивовижні детоксикації агентів, а Ardha Matsyendrasana є ідеальним твіст. Він стимулює травлення і допомагає видалити домішки з організму. Нирки, печінка і живіт стиснуті і стимулюється. Як ви відпустіть завихрення, кров входить в ці органи.

4. Viparita Карань (ноги вгору стіни поза)

Ця асана також називається ноги на стіні. Це покращує циркуляцію лімфи і крові в ногах і ногах. Живота отримує свіжу порцію крові теж, що покращує травлення. Нервова система також заспокоївся, так що напруга зменшується і психічне детокс індукується.

5. Pincha Mayurasana (павине перо Pose)

Ця асана є складним, і якщо вам вдасться потрапити в цю асану, ваші статеві органи і сексуальне функціонування посилюються і тому ваше функціонування травного. Ця асана допомагає інтенсивно фізичної, а також психічного Детокс.

6. Саламбо сарвангасани (плечі)

4. Саламбо Сарвангасана (стійка на плечах)

Ця асана інверсія, де плече несе вага тіла. Це допомагає стекти накопичення лімфатичної рідини у верхній частині тіла і ніг. Це дивовижна асана на практику в кінці заняття йогою так, що всі токсини, які вивільняються скидаються в серці, так що він може бути очищений і киснем.

7. Саламбо Sirsasana (Підтримувані пози)

5. Саламбо Sirsasana (Глава Стенд)

Стійки на голові неймовірні для підвищення і поліпшення функціонування серцево-судинної системи. Вони знижують навантаження на серце. Ця асана допомагає тим, хто в депресії, а також допомагає позбутися від алергії. Це збільшує травний вогонь і тепло тіла, а також. Ця асана також покращує роботу шишкоподібної залози і гіпофіза. Багато що, як Сарвангасани, ця асана також допомагає витягти токсини з усього організму, що призводить до успішної ліквідації відходів.

8. Chakrasana (Urdva Dhanurasana)

Chakrasana є одним з кращих поз йоги для детоксикації та практикується в самому кінці сесії йоги. Це груди ножа і допомагає реліз затори і застій в організмі. Ця асана також допомагає активізувати обмін речовин. Він відкриває легкі і допомагає поліпшити дихання. Він також стимулює органи черевної порожнини, тим самим, покращуючи травлення.

Це все про  йогу для детоксикації! Детоксикація системи має важливе значення, і йога робить це як раз до речі. Ви віддаватися цій прекрасній практикою в надії виробити і тонізувати. Але без вашої свідомості, ваш розум і тіло ретельно очищені.