8 יוגה קלה Poses כי ירפא מהר פיברומיאלגיה

Home » Review » Health » 8 יוגה קלה Poses כי ירפא מהר פיברומיאלגיה

8 יוגה קלה Poses כי ירפא מהר פיברומיאלגיה

יש כל כך הרבה חדשות ו חסרות תקדים של תסמונות בעולם. ומה שמדהים הוא שיש יוגה פתרון למרבית הבעיות. זה היה רק ​​לפני כמה ימים כי נתקלתי פיברומיאלגיה טווח. זה לא היה משהו ששמעתי עליו קודם. עם מחקר נוסף, גיליתי מה זה, וכיצד היוגה יכולה לעזור עם זה. התמודדות עם כאב, יום אחר יום, יכול להיות מעייף מאוד. אמנם אין תרופה, יש בהחלט מקווים להקלה על כאב. אבל קודם, נתן לנו להבין את הבעיה.

מהי פיברומיאלגיה?

פיברומיאלגיה היא מחלה כרונית אשר כרוך בכאב בלתי מוסבר במפרקים ואת השרירים. זה לא מחלה. זוהי תסמונת ויש לו אוסף של תסמינים המתרחשים יחד. אנשים רבים טועים פיברומיאלגיה עבור דלקת פרקים, בהתחשב כי הסימפטומים זהים. עם זאת, זה אינו סוג של דלקת פרקים.

ישנן נקודות רבות במכרז בגוף כאשר אחד סובל מתסמונת זו. נקודות אלה נקראות “נקודות הדק.” לחץ אור גם נוטה לגרום הרבה כאב כולה בנקודות אלה. ישנם 18 נקודות טריגר בסך הכל, ואפילו אם אחד חווה רגיש 11 של 18 נקודות, הם מאובחנים עם פיברומיאלגיה. נקודות נפוצות כוללות את הברכיים, מרפקים החיצוניים, העליון של הכתפיים, ירכיים, הגב של הראש, ואת הצוואר העליון.

לפעמים, אפילו כאב עמום עקבי בכל הגוף הוא סימפטום של תסמונת זו. תסמינים אחרים כוללים בעיות עם שינה, כאבי ראש, חרדה, דיכאון, עייפות.

הסיבה האמיתית פיברומיאלגיה אינה ידועה. עם זאת, סביר להניח כי טראומה גופנית, מתח, או שפעת יכולה להתלקח ההתקפה. הסימפטומים לקרות בגלל העצבים והמוח לפרש לא נכון או להגזים אותות כאב נורמלי. זה יכול להיות גם בגלל חוסר איזון הכימיקלים במוח.

איך עזר האם יוגה כדי להקל על פיברומיאלגיה?

האם טוב יוגה פיברומיאלגיה? יוגה היא טיפול מצוין, אם כי לא תרופה פיברומיאלגיה. מנהג זה ידוע כדי להרגיע את הנפש ולהפחית מתח, המהווה טריגר מפתח של תסמונת זו. יוגה גם משחררת את שרירים צפופים משחררת את המתח לכוד בתוכם. בעזרת תרגול, השרירים שלך הם בטוחים להיפתח קצת. יוגה היא גם אידיאלית גם כי זה יכול להיות מותאם לכל הצרכים של אדם.

8 אפקטיבי אסאנות ב- Y Oga להקלה פיברומיאלגיה

1. Tadasana

למרות Tadasana נראה פשוט, זה לוקח הרבה לשכלל יציבה בסיסית זו. אתה חייב להפוך את כל תשומת הלב שלך לקרקע את עצמך לתוך האדמה. חייבות להיות מתואם הכתפיים, עמוד השדרה, ואת הנשימה שלך. כאשר כל זה נעשה, אתה תרגיש את הגוף והנפש, להירגע דה-מתח. האיברים והשרירים שלך יהיו להירגע מדי.

2. Uttanasana

איך לעשות את Uttanasana 'ומה ובברכתו

יש לכופף קדימה בעמידה זו השפעות מרגיעות מדהימות על הגוף. זה פותח לי את אזור הגב כולו, בהתאם למידת הכאב ואת הגמישות של הגוף שלך. שינוי התנוחה תלוי כמה הגוף שלך יכול לדחוף. אם התנוחה הזאת נראית גם מאתגר, בהתחשב במצבה שלך, אתה יכול למקם את הידיים על הקיר, להשתמש בו בתור תמיכה.

3. וירבהדראסנה לי

הלוחם שאני מציב מחזק את השרירים כפי שהוא מרגיע את הנפש. זה בדיוק מה חולי פיברומיאלגיה צריכים. התנוחה הזאת מחזקת את שרירי הרגליים, הגב, הזרועות, מה שהופך אותו בתנוחה מעולה להתמודד עם תסמונת מסוג זה.

4. Viparita Karani

אסאנות זהו היפוך עדין. זהו ההפך בתנוחה הזקופה הרגילה שלנו, אשר נותנת את השרירים ברגליים את ההזדמנות כדי למתוח להירגע.

תזרים הדם ההפוך מפחית נפיחות ועייפות ברגליים. אם התנוחה נראית מאתגרת, אתה יכול להשתמש אבזר עבור תמיכה. התנוחה הזאת בהחלט תעזור להקל על אי הנוחות וכאב.

5. Balasana

התנוחה של Balasana או הילד זוהי תנוחה משקמת. הוא מאפשר לך להסתכל פנימה להשקיט את דעתך. האופי של התנוחה הוא כזה כי הגירוי חיצוני מתבטל. אתה, ובכך, להתמקד בנשימה שלך לבד. ניתן גם להפעיל מתיחה קלה על ידי עובד על עיגול הגב או מתיחת הכתפיים החוצה. זהו אחד של יוגה הטובה מציב עבור פיברומיאלגיה כפי שהוא בטוח כדי להקל על הכאב שלך.

6. Bhujangasana

Bhujangasana

תנוחת קוברה פותח גוף החזה הקדמי שלך כפי שהוא עושה אחורי חזק. שני תחומים אלה רגישים במיוחד עבור אלה הסובלים מפיברומיאלגיה. למרות התנוחה הזו היא מאוד מועילה הגורם, אתה חייב להקל לתוכו. מניחים את כפות הידיים ליד בית החזה שלך. ואז, לנשום עם המצח שלך על הקרקע. בהדרגה להרים, ולדחוף רק ככל הגוף שלך מאפשר לך.

7. בדהה קונאסאנה

בדהה קונאסאנה היא פותחן ירך מדהים. זה ידוע גם כדי לחזק את הברכיים ואת במפשעה. אבל להיות בטוח כדי להקל בהדרגה את התנוחה אם אתם סובלים מפיברומיאלגיה. בעזרת תרגול, אתה תהיה מסוגל לכופף ולפתוח את השרירים כי יש הרבה מתח כולו לכודים בתוך.

8. Shavasana

אסאנה זו עשויה להתבצע בסוף כל מפגש יוגה. זה יכול להיות גם go-to שלך יציבה בכל פעם שאתה צריך להשקיט את דעתך או להרגיע את הגוף שלך. אסאנה זו אינה כרוכה רק בשכיבה. זה מלמד אותך איך לבטל את הגירוי חיצוני, ומקבל המתנה שלך ולחיות את הרגע. זה מביא על שיקום מלא בגוף, ומאפשר הוא האיברים ואת השרירים להירגע לחלוטין.

עדיף לך להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח על יוגה אם יש לך פיברומיאלגיה. יוגה היא עדינה, אבל אתה חייב לאשר אם אתה יכול לתרגל את זה. כמו כן, הקפידו לעשות זאת תחת הדרכתו של מורה מיומן. והכי חשוב, תוך כדי להתאמן, אתה חייב להקשיב לגוף שלך, ולהפסיק כאשר הוא מבקש ממך להפסיק. כמו כן, אל תשכחו את הנשימה. המטרה שלך היא להדגיש דה ולמצוא הקלה מהכאב שלך.