8 Easy Пози Йоги, яка буде вилікувати фибромиалгии Швидко

Home » Review » Health » 8 Easy Пози Йоги, яка буде вилікувати фибромиалгии Швидко

8 Easy Пози Йоги, яка буде вилікувати фибромиалгии Швидко

Є так багато нових і нечувані синдромів в світі. І що дивно, що йога має рішення для більшості завдань. Тільки днями я наткнувся на термін фибромиалгии. Це було не те, що я чув раніше. З великою кількістю досліджень, я дізнався, що це таке, і як йога може допомогти з цим. Боротьба з болем, день в день, може бути надзвичайно втомлює. Хоча немає ніякого лікування, то, безумовно, сподіваюся, для полегшення болю. Але спочатку, давайте зрозуміти проблему.

Що таке фибромиалгии?

Фіброміалгія є хронічним захворюванням, яке тягне за собою незрозумілу біль в суглобах і м’язах. Це не хвороба. Це синдром і має набір симптомів, що відбуваються разом. Багато людей помилково фибромиалгии артриту, беручи до уваги, що симптоми однакові. Проте, це не є типом артриту.

Є багато больових точок в організмі, коли один страждає від цього синдрому. Ці точки називаються «тригерні точки.» Навіть легке тиск має тенденцію викликати цілі багато болю в цих точках. Є 18 тригерних точок в цілому, і навіть якщо один відчуває хворобливість в 11 з 18 пунктів, вони з діагнозом фибромиалгии. Деякі загальні моменти включають коліна, зовнішні лікті, верхню частину плечей, стегон, задню частину голови і верхню частину шиї.

Іноді, навіть послідовна тупий біль по всьому тілу є симптомом цього синдрому. Інші симптоми включають в себе проблеми зі сном, головні болі, тривоги, депресії і втоми.

Справжня причина фибромиалгии невідома. Однак, цілком ймовірно, що фізична травма, стрес, або грип може спалахнути атаку. Симптоми трапляються тому, що нерви і мозок перекрутити або сверхреакцію на звичайні больові сигнали. Це також може бути через дисбаланс в хімічних речовин в головному мозку.

Яка Йога допоможе зняти Fibromyalgia?

Чи є йога хороша для фибромиалгии? Йога є чудовим методом лікування, хоча і не ліки від фибромиалгии. Ця практика відома, щоб заспокоїти розум і зменшити стрес, який є ключовим тригером цього синдрому. Йога також розпушує затерплі м’язи і відпускає напруга в пастці всередині них. З практикою, ваші м’язи впевнені, щоб відкрити трохи. Йога також є ідеальним і тому, що вона може бути адаптована до потреб кожної людини.

8 Ефективні Асани В Y Ога фибромиалгии Relief

1. Tadasana

Хоча Tadasana здається простим, це займає багато, щоб удосконалити цю основну позу. Ви повинні звернути всю свою увагу на землю себе в землю. Ваші плечі, хребет, і дихання повинні бути вирівняні. Коли все це буде зроблено, ви будете відчувати ваше тіло і розум, заспокоїтися і зняти стрес. Ваші органи і м’язи розслабляться теж.

2. Uttanasana

Як це зробити Uttanasana і які його переваги

Це стоїть нахил вперед має неймовірний заспокійливий ефект на організм. Вона відкриває всю задню область, в залежності від ступеня болю і гнучкості вашого тіла. Змініть позу в залежності від того, наскільки ваше тіло може штовхнути. Якщо ця поза здається занадто складною, враховуючи ваш стан, ви можете розмістити свої руки на стіні, використовуючи її в якості опори.

3. Virabhadrasana I

Воїн я Поза зміцнює м’язи, як це заспокоює розум. Це саме те, що потрібно пацієнтам фибромиалгии. Ця поза зміцнює м’язи ніг, спини і руки, що робить його чудову позу для боротьби з синдромом такого роду.

4. Віпаріта Карань

Ця асана є м’якою інверсією. Це протилежно наше звичайного вертикального положення, що дає м’язі ногам можливості розтягнути і розслабитися.

Зворотний потік крові, зменшує набряки і втому в ногах. Якщо поза здається складною, ви могли б використовувати опору для підтримки. Ця поза, безумовно, допоможе зменшити дискомфорт і біль.

5. Balasana

Поза Balasana або дитина є відновної позою. Вона дозволяє заглянути всередину і заспокоїти свій розум. Характер пози такий, що стимул зовні усувається. Ви, таким чином, зосередитися на своєму диханні в спокої. Ви також можете активувати м’яку розтяжку, працюючи на округлення спини або розтягуючи плечі з. Це одна з кращих поз йоги для фибромиалгии, як він упевнений, щоб полегшити ваш біль.

6. бхунджангасана

бхунджангасана

Поза кобри відкриває переднє тіло і груди, як це робить назад сильне. Обидві ці області вкрай чутливі для людей, які страждають від фибромиалгии. Хоча ця поза є надзвичайно корисною для справи, ви повинні полегшити в нього. Помістіть долоні біля грудей. Потім, дихають лоб на землі. Поступово підійміть і притисніть тільки стільки, скільки ваше тіло дозволяє.

7. Баддха Конасана

Баддха Конасана неймовірний хіп ніж. Відомо також, щоб зміцнити коліна і паху. Але будьте впевнені, щоб полегшити поступово в позу, якщо ви страждаєте від фибромиалгии. З практикою, ви будете мати можливість згинати і відкрити ваші м’язи, які мають багато стресу в пастці.

8. Шавасани

Ця асана може бути зроблена в кінці кожної сесії йоги. Це також може бути ваш йти, щоб постава кожен раз, коли вам потрібно, щоб заспокоїти свій розум і розслабити тіло. Ця асана не тягне за собою тільки лежачи. Вона вчить, як скасувати з стимулу ззовні, і прийняти ваш подарунок і жити в даний момент. Це призводить до повного відновлення в організмі, що дозволяє як органи і м’язи, щоб повністю розслабитися.

Найкраще проконсультуватися зі своїм лікарем, перш ніж приймати на йогу, якщо у вас є фибромиалгии. Йога ніжна, але ви повинні підтвердити, що ви можете практикувати його. Крім того, переконайтеся, що робити це під керівництвом кваліфікованого вчителя. Найголовніше, в той час як ви практикуєте, ви повинні слухати своє тіло, і зупиняється, коли він просить вас зупинитися. Крім того, не забувайте дихати. Ваша мета полягає в тому, щоб зняти стрес і знайти полегшення від болю.