8 Easy Jooga Poosid See ravib Fibromüalgia kiiresti

Home » Review » Health » 8 Easy Jooga Poosid See ravib Fibromüalgia kiiresti

8 Easy Jooga Poosid See ravib Fibromüalgia kiiresti

Seal on nii palju uusi ja ennekuulmatu sündroomid maailmas. Ja mis on hämmastav on see, et jooga on lahendus kõige rohkem probleeme. Alles mõni päev, et ma leidsin mõiste fibromüalgia. See ei olnud midagi, mida ma kuulnud enne. Enam teadusuuringute, sain teada, mis see on ja kuidas jooga võiks aidata seda. Tegelemine valu, päev ja päev läbi, võib olla väga väsitav. Kuigi ei ole ravi, on kindlasti loota valu. Aga kõigepealt andke meile mõista probleemi.

Mis on fibromüalgia?

Fibromüalgia on krooniline haigus, mis toob kaasa seletamatu valu liigestes ja lihastes. See ei ole haigus. See on sündroom ja on kogumise esinevaid koos. Paljud inimesed viga fibromüalgia artriidi, arvestades, et sümptomid on samad. Kuid see ei ole tüüpi artriit.

On palju valupunktide kehas kui üks kannatab selle sündroomi. Need punktid on nn “vallandada punkte.” Isegi kerge surve kipub põhjustada palju valu nendes kohtades. On 18 vallandada punkte kokku, ja isegi siis, kui üks kogeb hellus 11 18 punkti, nad on diagnoositud fibromüalgia. Mõned ühised punktide hulka põlved, välimise põlved, ülaosas õlad, puusad, taga pea ja kaela ülaosa.

Mõnikord isegi järjepidev tuim valu kogu keha on sümptom see sündroom. Teised sümptomid on probleeme magada, peavalu, ärevus, depressioon ja väsimus.

Tegelik põhjus fibromüalgia on teadmata. Siiski on tõenäoline, et füüsilise trauma, stressi või gripp võib ägeneda rünnak. Sümptomid juhtuda, sest närvid ja aju valesti või liiga tõsiselt võtma normaalset valu signaale. See võib ka olla, sest tasakaalustamata kemikaalide aju.

Kuidas Jooga Abi leevendada fibromüalgia?

Kas jooga hea fibromüalgia? Jooga on suurepärane ravi, kuigi ei ravi fibromüalgia. See tava on tuntud rahulik meel ja vähendada stressi, mis on peamine vallandada selle sündroomi. Jooga lõdvendab kramplik lihased ja vabastab pinget lõksus sees. Mis praktikas oma lihaseid kindlasti avada veidi. Jooga on ideaalne ka, sest see saab kohandada iga inimese vajadustele.

8 Tõhus Asanas In Y oga Suhe Fibromüalgia Relief

1. Tadasana

Kuigi Tadasana tundub lihtne, see võtab palju täiuslik seda fundamentaalset poos. Sa pead muuta kõik teie tähelepanu kohapeal ise maasse. Õlad, selg ja hinge tuleb ühtlustada. Kui kõik see on tehtud, siis on tunne, oma keha ja vaimu, rahune maha ja de-stress. Teie organite ja lihased lõõgastuda liiga.

2. Uttanasana

Kuidas teha Uttanasana ja mis on selle eelised

See seisab edasi Bend on uskumatu rahustav mõju organismile. See avab kogu selja piirkonnas, sõltuvalt valu ja paindlikkust keha. Muuda poosi sõltuvalt sellest, kui palju keha saab suruda. Kui see poosi tundub liiga keeruline, arvestades Teie seisundi, võid panna oma käed seina, kasutades seda toetust.

3. Virabhadrasana I

Warrior I Pose tugevdab lihaseid, sest see rahustab meelt. See on just see, fibromüalgia patsientidel vaja. See poosi tugevdab lihaseid jalad, selg ja käed, mistõttu on suurepärane poosi lahendada sündroom selline.

4. Viparita karani

See asana on õrnalt keerates. See on vastupidine meie tavaline püstises asendis, mis annab lihaseid jalad võimaluse venitada ja lõõgastuda.

Vastupidine verevoolu vähendab turse ja väsimus jalgadesse. Kui poosi tundub keeruline, siis võiks kasutada toestatakse toetust. See poosi aitab kindlasti leevendada ebamugavustunnet ja valu.

5. Balasana

Balasana või Lapse Pose on taastava poosi. See võimaldab teil vaadata seestpoolt ja vaikne meelt. Milline on poosi on selline, et stiimul väljaspool on kõrvaldatud. Sa seeläbi keskenduda oma hinge üksi. Saate aktiveerida ka kerge venitus töötades ümardamise selg või venitades oma õlgadele välja. See on üks parimaid jooga tekitab fibromüalgia, sest see on kindel, et leevendada oma valu.

6. Bhujangasana

Bhujangasana

Cobra Pose avab oma kere ja rindkere, kui ta teeb tugevalt tagasi. Mõlemad alad on äärmiselt tundlik neile fibromüalgia. Kuigi see poos on väga kasulik põhjus, peate kergendada sinna. Tee oma peopesad kõrval oma rinnale. Siis hingata oma otsaesist kohapeal. Järk-järgult tõsta, ja push ainult nii palju kui keha lubab sul.

7. Baddha Konasana

Baddha Konasana on uskumatu hip avaja. Samuti on teada, et tugevdada põlved ja kubemes. Aga kindlasti kergendada järk-järgult sisse poosi, kui te kannatavad fibromüalgia. Mis praktikas, siis oleks võimalik painutada ja avada oma lihaseid, mis on palju stressi lõksus jooksul.

8. Shavasana

See asana võiks teha lõpus iga joogat. See võib olla ka oma go-to poos iga kord, kui on vaja vaikne meelt või lõõgastuda keha. See asana ei kaasne üksnes pikali. See õpetab, kuidas tühistada välja stiimul väljaspool, ja aktsepteerida oma praegust ja elada hetkes. See toob kaasa täieliku taastamise kehas, võimaldades nii organite ja lihaste lõõgastumist täielikult.

See on parim teile nõu oma arstiga enne te võtate jooga kui teil on fibromüalgia. Jooga on õrn, kuid peate kinnitama, kui saab harjutada seda. Samuti veenduge, et teha see juhendamisel koolitatud õpetaja. Kõige tähtsam on, kui te harjutada, siis tuleb kuulata oma keha ja lõpetada, kui ta küsib, et peatada. Samuti ärge unustage hingamine. Teie eesmärk on de-stress ja leida leevendust oma valu.