8. Efektīva Jogas pozas, lai izveidotu savu spēks

Home » Review » Fitness » 8. Efektīva Jogas pozas, lai izveidotu savu spēks

8. Efektīva Jogas pozas, lai izveidotu savu spēks

Vājš ķermenis nav labi, izņemot drosmi jūsu garu. Zemāka izturība, nervu nestabilitāte, un vāja imunitāte izplūdes savu ķermeni. Tā rezultātā, katru fizisku uzdevumu jums kļūst saspringta un nogurdinoša. Ja jūs meklējat kaut ko dabas un praktisku novērstu ķermeņa vājums, joga ir jūsu glābšanas laiva. Uzskaitītie Šajā rakstā 8 izturību ēka jogas asanas palīdzēs jums uzsākt.

Pirms mēs pāriet uz asanas, pieņemsim vispirms jāatbild uz vienkāršu jautājumu.

Kas ir ķermeņa spēks?

Jūsu organisma spēks nāk no tās spēja iedarboties ar spēku ārēju objektu. Jo vairāk svara jūs pacelt, jo vairāk spēks jums. Intensitāte, ar kuru jūs pielietot spēku arī skaitās. Neatkarīgi no slodzes, apkarot un pretojoties ārēju spēku prasa arī ķermeņa izturību. Adekvāta ķermeņa spēks ir labs veselībai kopumā, un tas padara dzīvi vieglāku kopumā.

Joga ķermeņa spēks

Tas ir maz ticams, ka jūs domājat par joga, ja jūs vēlaties, lai izveidotu ķermeņa spēku. Pacelšanas svars sporta zālē ir ikdienišķa, bet joga ir saistīta ar elastību un stiepšanās. Ko jūs nezināt ir, joga ietver jūsu ķermeņa svaru, lai stiprinātu ar kustību, nevis ārējo objektu, piemēram, hanteles. Amazing, vai ne? Šī kulminācija ķermeņa zinātnes un mobilitāti, lai stiprinātu jūsu ķermenis ir maģiska. Stiprums apmācību caur joga ir papildu labumu, uzlabojot muskuļu elastību, kas palīdz izvairīties no traumām. Komplekss kustības panāktu līdzsvaru un kustību, kas ir būtiski, lai nostiprinātu savu ķermeni.

Ķermeņa stiprināšana Asanas

Ir pārpilnība ķermeņa nostiprināšanas asanas, lai izvēlētos no, un šeit ir saraksts ar labākajiem astoņiem.

Jogas pozas Par Augšējā ķermeņa spēks

Par Navasana prakse prasa pietiekami galvenais spēks. Jums ir sēdēt uz jūsu gurna ar kājām izstieptas priekšā. Paceliet tos leņķī 45 grādiem uz zemes, paceļot rokas uz priekšu un paralēli zemei. Šī poza stiprina vēdera un muguras. Galvenās muskuļi vēdera iegūt tonēti un stingrāka. Muguras muskuļi tiek stiprināta arī šajā procesā.

2. Salabhasana (Locust Pose)

Tas atkal locīšana joga asana nostiprina mugurkaulu un rokas. Gulēja uz grīdas ar savu ķermeni uz leju. Paceliet savu galvu uz muguras un paceliet kājas uz augšu, bet palielinot savas rokas paralēli virs zemes. arī stiprina pleciem un gurniem. Salabhasana darbojas kā vispārēju ķermeņa nostiprināšanai asana, kas mazina nogurumu un spriedzi muguras.

3. Bakasana (Crane Pose)

Kā Do The Crow pozā / Bakasana un kādas ir tās priekšrocības

Šī poza ir roku līdzsvarošana asana, kas nostiprina vēdera dobuma orgānu un plaukstas. Jūs paceliet kājas no tupus stāvokļa izliecot savu ķermeni uz priekšu un turot paaugstināta ķermeņa, plaukstas novietoti starp iekšējā augšstilbiem. Šis līdzsvara piebilst stresu uz rokām un stiprina tos.

4. Astavakrasana (Eight-Angle Pose)

Tas līdzsvarojot soli pa solim akta Astavakrasana stiprina savu ķermeni un palīdz jums sasniegt līdzsvaru, vienlaikus nostiprinot apakšējo un augšējo muguras. Kā jūs paaugstināt savas kājas uz sāniem no Dandasana turot savu ķermeni pēc plaukstas, vēdera muskuļus, rokas, un plaukstas tiek uzsvērts, attīstīt un stiprināt.

Jogas pozas Par Apakšējā ķermeņa spēks

5. Utkatasana (Krēsls Pose)

Priekšsēdētājs Pose varētu šķist bērna spēli, bet tā nav. Jums ir nepieciešams, lai neiedomājamas pūles, lai uzturētu ar asana. Kamēr jūs sēdēt uz iedomātu krēsla, tad pozā strādā stabilizēšanā jūsu ceļgaliem un stiprinot savu augšstilbu. Utkatasana ir ideāls, lai jūsu kāju un potīšu ekstremitāti un izturīga.

6. Padangusthasana (Big Toe Pose)

Big Toe Pose ir eksperts stiprināšanā un stiepšanās stingras hamstrings. Kā jūs saliekt savu ķermeni uz jūsu kājām un padarīt jūsu plaukstām pieskarties tām, jūsu kauli, mugurkaula un kājas saņemt nostiprināts. Regulāra prakse Padangusthasana stiprinās jūsu ceļgaliem, kāju pirkstiem, un potītēm.

7. Trikonasana (Triangle Pose)

Triangle Pose ir cieta zemāks ķermeņa nostiprināšanai asana, kas darbojas uz kājām, ceļgaliem, ciskas, un potītēm. Šajā pozā, kājas izstieptas, izņemot ar vienu rokas attālumā. Tiesības pēda ir ieslēgts ārpus 90 grādiem, un horizontāli izstiepts rokas izdarīt vertikālu līniju, kad jūs saliekt labajā gūžā ar savu seju meklē augšu. Šī poza arī stiprina gurniem, teļiem un sēžamvieta.

8. Kapotasana (Pigeon Pose)

Kā to darīt Kapotasana un kādas ir tās priekšrocības

Šī poza stiprina kāju muskuļus un locītavas. Sēdēt uz ceļgaliem, kājas nedaudz intervālu. Saglabājiet jūsu rumpja taisni. Bend atpakaļ, noliekt galvu pret zemi un vietu plaukstām uz pirkstiem. Kapotasana ir izdevīga stiprināšanā augšstilbu, cirksnis, un apakšstilbu muskuļus kopā ar locītavu un muskuļu kājām un potītēm.

Katrs joga pozā kalpo vispārējo labklājību, bet atšķiras apgabalos Tā ir vērsta uz. Pick un izvēlēties asanas, kas kalpo savam mērķim, un gūt labumu no rezultātiem.

Šeit ir daži bieži uzdotajiem jautājumiem.

Ekspertu atbildes par lasītāju jautājumiem

Vai man ķermenis stiprinot joga rada, kad grūtniecība?

Daži nostiprināšana jogas pozas, piemēram Trikonasana un Utkatasana tiek ieteikts grūtniecēm, un dažas nav. Vislabāk ir konsultēties ar savu ārstu, kā arī jogas treneris, pirms jūs iet uz priekšu ar jebkuru joga rada.

Kad ir labākais laiks to darīt jogas stiprināšanu vingrinājumi?

Parasti, tas ir ideāls, lai darīt vingrinājumus agri no rīta, kad ir plaisa vismaz sešas stundas kopš jūsu pēdējās ēdienreizes.

Kādas izmaiņas jūs ievērosiet organismā sakarā ar jogas stiprināšanu?

Stiprināšanu jogas pozas uzlabos jūsu ķermeņa izturību, elastību, līdzsvaru, kā arī elpošanu.

Kādi piesardzības pasākumi, kas jāpatur prātā, kamēr darot ķermeni stiprinot joga?

Nelietojiet praktizēt jogu reibumā jebkādu narkotiku (-u) vai alkoholu. Tie, kuriem ir invaliditāte vai jebkādu medicīnisko stāvokli, ir konsultēties ar profesionāli par to, kā iet par vingrinājumiem.

Vai joga stiprināšana pozas noiet greizi?

Jā, ja jums uzsvērt savu ķermeni ar overstretching un overstrengthening, vērstie ķermeņa daļas var tikt ievainoti, un izraisīt neatgriezenisku bojājumu. Tātad, klausīties savu ķermeni un apstāties, ja tas nav justies labi.

Ar jogas asanas uzskaitīti šo rakstu darbu atsevišķām ķermeņa daļām un veicina vispārējo ķermeņa spēku tādā veidā, kas ir veselīgs un ilgstoša.