8 Efektivní Jóga stavět svou sílu

Home » Review » Fitness » 8 Efektivní Jóga stavět svou sílu

8 Efektivní Jóga stavět svou sílu

Slabé tělo není dobré, kromě deprimovat svého ducha. Nižší výdrž, nervů nestabilita a slabá imunita vyčerpat své tělo. Výsledkem je, že každý fyzický úkol vy dostane stresující a únavné. Pokud jste při pohledu na něco přirozeného a praktické, aby se zabránilo tělesnou slabost, jóga je váš záchranný člun. Mezi 8 Pevnostní objekt jógové ásany uvedené v tomto článku vám pomůže začít.

Než přistoupíme k ásan, pojďme nejprve odpovědět na jednoduchou otázku.

Co je tělesná síla?

Síla Vašeho těla pochází z jeho schopnosti vyvinout sílu na vnější předmět. Větší váhu zvednete, tím více síly máte. Intenzita, s jakou použít sílu také počítá. Na rozdíl od námaha, čelit a bránit vnější síly také vyžaduje sílu těla. Adekvátní tělesná síla je dobré pro celkové zdraví, a to usnadňuje život obecně.

Jóga pro tělesná síla

Je nepravděpodobné, že budete myslet na jógu, když chcete stavět těla sílu. Zvedání závaží v tělocvičně je běžnější, když jóga je spojen s flexibilitou a protahování. Co nevíte je, jóga zahrnuje tělesné hmotnosti k posílení pohybem namísto vnějších objektů, jako jsou činky. Úžasné, že jo? Toto vyvrcholení tělo vědě a mobility, aby posílily své tělo, je kouzelná. Silový trénink skrze jógu má tu výhodu, zlepšuje svalovou flexibilitu, který vám pomůže vyhnout se zranění. Složité pohyby přinášejí rovnováhu a hnutí, které jsou životně důležité pro posílení těla.

Tělesné Posílení Asanas

Existuje nepřeberné množství Posilovači ásan na výběr, a tady je seznam z nejlepších osm.

Jóga pro horní části těla Strength

Praxe Navasana vyžaduje dostatečnou pevnost jádra. Musíte sedět na hýždi s nohama nataženýma ve frontě. Zvedněte je pod úhlem 45 stupňů k zemi, zvedání ruce na přední a rovnoběžné se zemí. Tato póza posiluje břicho a páteř. Jádro svaly břicha dostat tónovaný a utaženy. Dolní části zad svaly jsou také posílena v tomto procesu.

2. Salabhasana (Locust Pose)

Toto ohýbání zpět jóga asana posílí páteř a paže. Ležel na zemi s trup směrem dolů. Zvedněte hlavu směrem dozadu a zvedněte nohy směrem nahoru a současně zvýšit své zbraně rovnoběžně nad zemí. jsou posíleny také ramena a boky. Salabhasana pracuje jako celkové tělesné posilování ásany, které odstraňuje únavu a napětí v zádech.

3. Bakasana (jeřáb Pose)

Jak to udělat Crow Pose / Bakasana a jaké jsou jeho výhody

Tato póza je rameno vyvažování ásany, která posiluje břišní orgány a zápěstí. Zvednutí nohy z dřepu ohnutím trup dopředu a držet vyvýšený tělo zápěstí umístěných mezi vnitřní straně stehen. Toto vyvážení dodává napětí na ramenech a posiluje je.

4. Astavakrasana (osm-Angle Pose)

Toto vyrovnávání krok za krokem aktem Astavakrasana posiluje své tělo a pomůže vám dosáhnout rovnováhy a zároveň posílit dolní a horní části zad. Jak jste zvedněte nohy do strany od Dandasana zatímco drží své tělo za zápěstí, břišní svaly, ramena a zápěstí jsou ve stresu na a posílena.

Jóga pro dolní části těla Strength

5. Utkatasana (předseda Pose)

Předseda Pose se může zdát jako dětská hra, ale to není. Musíte dát do nesmírné úsilí o udržení v ásan. Zatímco sedíte na pomyslné židli, póza pracuje na stabilizaci kolena a posiluje stehna. Utkatasana je ideální pro výrobu nohou a kotníků končetinu a robustní.

6. Padangusthasana (Big Toe pózu)

The Big Toe Pose je expertem na posílení a protažení pevné hamstringy. Jak si ohýbat trup směrem k vašim nohám a vaše dlaně se jich dotknout, vaše kosti, páteř a nohy si posílena. Pravidelný trénink Padangusthasana posílí vaše kolena a prsty a kotníky.

7. Trikonasana (trojúhelník Pose)

Trojúhelník Pose je pevný nižší Posilovači asana, který pracuje na nohou, kolena, stehna, a kotníků. V tomto představovat, nohy jsou roztáhnou se vzdáleností jeden ramenem. Pravá noha je otočen ven v úhlu 90 stupňů, a vodorovně natažené paže, aby se svislou čáru, když ohnout na pravé straně v kyčli se váš obličej při pohledu vzhůru. Tato póza také posiluje boky, lýtka a hýždě.

8. Kapotasana (Pigeon Pose)

Jak to udělat Kapotasana a jaké jsou jeho výhody

Tato póza posiluje svaly nohou a klouby. Sedět v klečící pozici s nohama mírně od sebe. Udržujte svůj trup rovně. Bend dozadu, naklonit hlavu k zemi a umístěte dlaně na prsty. Kapotasana je prospěšná při posilování stehen třísla a lýtkové svaly spolu s klouby a svaly nohou a kotníků.

Každý Jóga pozice slouží k celkové pohody, zatímco se liší v oblastech, které se zaměřuje na. Pick a vybrat ásany, které slouží svůj účel a těžit z výsledků.

Zde je několik nejčastější dotazy.

Znalecké odpovědi na čtenářské otázky

Mohu si tělo posílení jóga představuje během těhotenství?

Některé posilování Jóga jako Trikonasana a Utkatasana jsou navrženy pro těhotné ženy, a některé nejsou. To je nejlepší se poradit se svým lékařem, stejně jako jóga trenér, než budete pokračovat s jakýmkoliv pózu z jógy.

Kdy je nejlepší čas na jógu posilovací cviky?

Obvykle je ideální cvičit brzy ráno, když tam je mezera nejméně šesti hodin od posledního jídla.

Jaké změny si všimnete v těle díky józe posílení?

Posilující Jóga zlepší vaše tělo pevnost, pružnost, rovnováhu, stejně jako dýchání.

Jaká opatření byste měli mít na paměti, zatímco dělá tělo posilování jógu?

Necvičí jógu pod vlivem nějaké drogy (y) nebo alkohol. Ti, kteří mají zdravotní postižení nebo jakékoliv změny zdravotního stavu musí konzultovat profesionální o tom, jak jít o cvičení.

Může jóga posilování pózách pokazit?

Ano, pokud jste zdůraznil, vaše tělo přetěžování a overstrengthening, zaostření části těla může dojít k úrazu a vést k trvalému poškození. Takže poslouchat své tělo a zastaví se, když se necítí dobře.

Jóga ásany uvedené v tomto článku práce na jednotlivé části těla a přispívá k celkové tělesné síly způsobem, který je zdravý a dlouhotrvající.