8 Łatwy jogi To wyleczy Fibromialgia szybko

Home » Review » Health » 8 Łatwy jogi To wyleczy Fibromialgia szybko

8 Łatwy jogi To wyleczy Fibromialgia szybko

Istnieje więc wiele nowych i niespotykane zespoły świata. A co jest zdumiewające jest to, że joga ma rozwiązanie większości problemów. Dopiero na drugi dzień, że natknąłem się na fibromialgię termin. To nie było coś słyszałem o przed. Z dalszych badań, dowiedziałem się co to jest i jak joga może pomóc z tym. Radzenia sobie z bólem, dzień w dzień, może być bardzo męczące. Chociaż nie ma lekarstwa, nie jest z pewnością liczyć na ulgi w bólu. Ale najpierw niech nam zrozumieć problem.

Co to jest fibromyalgia?

Fibromialgia to przewlekła choroba, która pociąga za sobą niewyjaśnione bóle w stawach i mięśniach. To nie jest chorobą. Jest to zespół i ma zbiór objawów występujących wspólnie. Wiele osób mylnie fibromyalgia dla stawów, biorąc pod uwagę, że objawy są takie same. Jednak nie jest to rodzaj zapalenia stawów.

Istnieje wiele punktów płatniczym w organizmie, gdy ktoś cierpi z tego zespołu. Punkty te nazywane są „punkty spustowe.” Ciśnienie Nawet światło ma tendencję do powodowania dużo bólu w tych punktach. Istnieją 18 punkty spustowe w sumie, a nawet jeśli ktoś odczuwa bolesność w 11 z 18 punktów, są one z rozpoznaniem fibromialgii. Niektóre wspólne punkty obejmują kolana, łokcie zewnętrznych, w górnej części barków, bioder, z tyłu głowy, a górna szyi.

Czasami nawet konsekwentna tępy ból w całym ciele jest objawem tego syndromu. Inne objawy to problemy ze snem, bóle głowy, niepokój, depresja i zmęczenie.

Prawdziwym powodem fibromialgii jest nieznany. Jednak jest prawdopodobne, że uraz fizyczny, stres, lub grypa może rozgorzeć ataku. Objawy zdarzyć, ponieważ nerwy i mózg błędnie interpretują lub overreact do normalnych sygnałów bólowych. Może to być również ze względu na zachwianie równowagi substancji chemicznych w mózgu.

Jak działa Joga przyczynić się do łagodzenia Fibromialgia?

Joga jest dobra dla fibromialgii? Joga to doskonały zabieg, chociaż nie jest to lekarstwo na fibromialgię. Praktyka ta jest znana uspokoić umysł i zmniejszyć stres, który jest kluczowym wyzwalania tego zespołu. Joga także rozluźnia mięśnie i ciasne uwalnia napięcie uwięzione wewnątrz nich. W praktyce, mięśnie na pewno otworzy się trochę. Joga jest także idealnym miejscem również dlatego, że może być dostosowany do potrzeb każdej osoby.

8 Skuteczne Asany w Y Oga fibromialgii Relief

1. Tadasana

Chociaż Tadasana wydaje się prosta, to zajmuje dużo doskonalić tę fundamentalną postawę. Musisz zwrócić uwagę na wszystko miele się pod ziemię. Twoje ramiona, kręgosłup, a oddech musi być wyrównane. Kiedy to wszystko jest zrobione, poczujesz swoje ciało i umysł, uspokoić i de-stres. Twoje narządy i mięśnie będą też odpocząć.

2. Uttanasana

Jak zrobić Uttanasana i jakie są jego zalety

Ten Skłon tułowia ma niesamowite uspokajający wpływ na organizm. To otwiera całą tylną powierzchnię, w zależności od stopnia bólu i elastyczność ciała. Modyfikować pozy w zależności od tego, ile organizm może wypchnąć. Jeśli to wydaje się zbyt trudne pozy, biorąc pod uwagę stan pacjenta, można umieścić swoje ręce na ścianie, wykorzystując go jako wsparcie.

3. Virabhadrasana I

Warrior I Pose wzmacnia mięśnie, ponieważ uspokaja umysł. To jest właśnie to, czego potrzebują pacjenci fibromialgii. Ta poza wzmacnia mięśnie nóg, pleców, ramion oraz, co czyni go doskonałą pozę do walki syndrom tego rodzaju.

4. Viparita karani

Ta asana jest delikatne odwracanie. Jest przeciwieństwem naszej zwykłej pozycji pionowej, co daje mięśnie w nogach możliwość rozciągnąć i rozluźnić.

Odwrotna przepływ krwi zmniejsza obrzęki i zmęczenie nóg. Jeśli wydaje się trudne pozy, można użyć rekwizyt do wsparcia. Ta poza pewnością pomoże złagodzić dyskomfort i ból.

5. Balasana

Balasana lub Dziecka Pose jest regenerujący pozy. To pozwala zajrzeć do wnętrza i uspokoić umysł. Charakter ułożenia jest taka, że ​​bodziec zewnętrzny jest wyeliminowane. Ty, tym samym skupić się na oddechu sam. Można również włączyć łagodny odcinek pracując na zaokrąglenia pleców lub rozciągając ramiona na zewnątrz. Jest to jeden z najlepszych jogi dla fibromialgii, ponieważ jest pewny w celu łagodzenia bólu.

6. Bhujangasana

Bhujangasana

Cobra Pose otwiera swoją przednią ciało i piersi, jak to sprawia, że ​​z powrotem silny. Oba te obszary są bardzo wrażliwe dla osób cierpiących na fibromialgię. Chociaż ta poza jest niezwykle korzystne dla sprawy, należy ułatwić do niego. Połóż dłonie obok klatki piersiowej. Następnie, oddychać z czoła na ziemi. Stopniowo podnieść i przesunąć tylko tyle, ile organizm pozwala.

7. Baddha Konasana

Baddha Konasana jest niesamowita otwieracz biodro. Wiadomo także, aby wzmocnić kolana i pachwiny. Ale pamiętaj, aby złagodzić stopniowo w pozie jeśli cierpią z powodu fibromialgii. W praktyce, będzie można zginać i otworzyć się mięśnie, które mają dużo stresu uwięzione wewnątrz.

8. Shavasana

Asana to może być wykonane pod koniec każdej sesji jogi. Może to być również urządzenie GO-do postawy każdym razem trzeba uspokoić swój umysł i zrelaksować ciało. Asana to nie pociąga za sobą jedynie w pozycji leżącej. Uczy się, jak odwołać się bodźca zewnątrz i zaakceptować swój prezent i żyć w tej chwili. Przynosi o kompletnej renowacji w organizmie, dzięki czemu oba narządy i mięśnie, aby całkowicie się zrelaksować.

Jest to najlepiej skonsultować się z lekarzem przed zażyciem na jodze, jeśli masz fibromialgii. Joga jest delikatny, ale trzeba sprawdzić, czy można ją praktykować. Ponadto, upewnij się, aby zrobić to pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Co najważniejsze, podczas gdy ćwiczysz, musisz słuchać swojego ciała, i zatrzymać, gdy prosi się zatrzymać. Nie należy również zapominać o oddychaniu. Twoim celem jest odstresowanie i znaleźć ulgę od bólu.