8 Snadná Jóga To bude léčit fibromyalgie rychle

Home » Review » Health » 8 Snadná Jóga To bude léčit fibromyalgie rychle

8 Snadná Jóga To bude léčit fibromyalgie rychle

Existuje tolik nových a neslýchané syndromy na světě. A co je úžasné, je to, že jóga má řešení pro většinu problémů. Teprve druhý den, že jsem narazil na termín fibromyalgie. Nebylo to něco, co jsem slyšel předtím. S více výzkumu jsem zjistil, co to je, a jak jóga může pomoci s tím. Nakládání s bolestí, den za dnem, může být velmi únavné. I když neexistuje žádný lék, tam je určitě naději na úlevu od bolesti. Ale nejdříve, abychom pochopili problém.

Co je fibromyalgie?

Fibromyalgie je chronické onemocnění, které s sebou nese nevysvětlitelné bolesti kloubů a svalů. Není to nemoc. To je syndrom a má sbírku symptomů vyskytujících se spolu. Mnoho lidí se mylně fibromyalgie artritidy, za to, že tyto příznaky jsou stejné. Nicméně, není to typ artritidy.

Existuje mnoho bolestivá místa v těle, když jeden trpí tímto syndromem. Tyto body se nazývají „spouštěcí body.“ Dokonce i lehkým tlakem tendenci způsobovat spoustu bolesti v těchto místech. K dispozici je 18 spouštěcí body celkem, a to i pokud pociťuje bolestivost v 11 ze 18 bodů, které jsou diagnostikovány s fibromyalgií. Některé společné body patří kolena, vnější lokty, horní ramena, boky, zadní část hlavy a horní krk.

Někdy dokonce i konzistentní tupá bolest v celém těle je příznakem tohoto syndromu. Mezi další příznaky patří problémy se spánkem, bolesti hlavy, úzkost, deprese a únava.

Skutečným důvodem pro fibromyalgie není známa. Je však pravděpodobné, že fyzické trauma, stres, nebo chřipka může vzplanout útok. Tyto příznaky dojít, protože nervy a mozek dezinterpretaci nebo přehnaně normálních signálů bolesti. To by mohlo být také proto, že nerovnováha mezi chemickými látkami v mozku.

Jak se jóga zmírnit fibromyalgie?

Je jóga dobrý fibromyalgie? Jóga je výborným lékem, i když není lék na fibromyalgie. Tato praxe je známo, že uklidnit mysl a snižují stres, což je klíčový spouštěč tohoto syndromu. Jóga také uvolňuje ztuhlé svaly a uvolňuje napětí v pasti uvnitř nich. S praxí, vaše svaly jsou určitě otevírat málo. Jóga je také ideální také proto, že mohou být přizpůsobeny potřebám každého člověka.

8 Účinné Ásany Y Oga fibromyalgie reliéf

1. Tadasana

Přestože se Tadasana zdá jednoduché, to trvá hodně zdokonalit tento zásadní postoj. Je třeba obrátit vaši pozornost k zemi sami do země. Vaše ramena, páteř, a dech se musí vyrovnat. Když to všechno se děje, budete cítit své tělo a mysl, uklidnit a de-stres. Vaše orgány a svaly uvolní příliš.

2. uttanasana

Jak to udělat uttanasana a jaké jsou jeho výhody

Toto postavení předklon má neuvěřitelné zklidňující účinky na tělo. To otevírá celou zadní plochu, v závislosti na stupni bolesti a pružnosti těla. Upravte představovat v závislosti na tom, jak moc jsou vaše tělo může tlačit. Pokud se to póza se zdá být příliš náročné, vzhledem k tomu, váš stav, můžete umístit své ruce na zeď, používat to jako podporu.

3. Virabhadrasana I

Válečník I Pose posiluje svaly, protože zklidňuje mysl. Je to přesně to, co pacienti fibromyalgie potřebují. Tato póza posiluje svaly dolních končetin, zad a ramen, což je vynikající pózu řešit syndrom tohoto druhu.

4. Viparita Karani

Tento asana je jemný inverze. To je opakem naší obvyklé svislé poloze, což dává svaly na nohou příležitost protáhnout a relaxovat.

Tok krve reverzní snižuje otok a únavu v nohách. V případě, že póza zdá náročné, můžete použít vrtuli o podporu. Tato póza určitě pomůže zmírnit nepohodlí a bolest.

5. Balasana

Póze Balasana nebo Dětská je regenerační póza. To vám umožní podívat se dovnitř a uklidnit svou mysl. Povaha představovat je takový, že vnější stimul je eliminován. Vy, a tím, soustředit se na svůj dech sám. Můžete také aktivovat mírný úsek tím, že pracuje na zaokrouhlování záda nebo natažení ramena ven. To je jeden z nejlepších jógy představuje pro fibromyalgie, protože je určitě k úlevě od bolesti.

6. Bhujangasana

Bhujangasana

Cobra Pose otevírá svou přední tělo a hruď, jak to dělá zadní silný. Obě tyto oblasti jsou velmi citlivé pro ty, kteří trpí fibromyalgie. Ačkoli tato póza je velmi prospěšné pro věc, je nutné uvolnit do něj. Položte dlaně vedle hrudníku. Potom dýchat čelo na zemi. Postupně se zvednout, a tlačit jen tolik, kolik vaše tělo vám umožní.

7. baddha Konasana

Baddha Konasana je neuvěřitelné hip otvírák. Je také známo, že posílení kolena a třísla. Ale být jisti, aby postupně klesat do pózy, pokud trpíte fibromyalgie. S praxí, budete moci ohnout a otevřít své svaly, které mají spoustu stresu uvězněni uvnitř.

8. Shavasana

To asana by mohlo být provedeno na konci každého cvičení jógy. Mohlo by to být i váš go-to držení těla pokaždé, když potřebujete, aby uklidnit svou mysl a uvolnit své tělo. To asana neznamená jen vleže. To vás naučí, jak se vyruší podnět zvenčí, a přijmout vaši přítomnost a žít v přítomném okamžiku. Přináší kompletní rekonstrukci v těle, což oba orgány a svaly relaxovat úplně.

To je nejlepší se poradit se svým lékařem dříve, než začnete na jógu, pokud máte fibromyalgie. Jóga je jemný, ale musíte potvrdit, pokud si to můžete vyzkoušet. Také se ujistěte, aby to pod vedením školeného učitele. A co je nejdůležitější, když budete cvičit, musíte poslouchat své tělo, a zastaví se, když vás požádá, abyste přestal. Také nezapomeňte na dýchání. Vaším cílem je de-stres a najít úlevu od bolesti.