8 Tõhus Jooga Poosid ehitada oma tugevust

Home » Review » Fitness » 8 Tõhus Jooga Poosid ehitada oma tugevust

8 Tõhus Jooga Poosid ehitada oma tugevust

Nõrk keha ei ole hea, välja arvatud masendama oma vaimu. Alam vastupidavus, närvi ebastabiilsuse ja nõrk immuniteet kulutate oma keha. Selle tulemusena iga füüsiline ülesanne sa saab stressirohke ja väsitav. Kui te vaatate midagi loomulik ja praktiline, et vältida keha nõrkus, jooga on oma valvepaadi. 8 tugevus hoone jooga asanas loetletud see artikkel aitab teil alustada.

Enne astume asanas, olgem kõigepealt vastata lihtsale küsimusele.

Mis on keha tugevust?

Sinu keha tugevus pärineb võime jõudu välise objekti. Mida rohkem kaalu tõstad, seda rohkem jõudu sul on. Intensiivsus, millega te rakendate jõudu ka loeb. Peale pingutus, võidelda ja vastupanu välise jõu nõuab ka keha tugevust. Piisav keha tugevust on hea üldine tervis, ja see teeb elu lihtsamaks üldiselt.

Jooga keha tugevust

On ebatõenäoline, et teil mõelda jooga kui soovite ehitada keha tugevust. Raskuste tõstmine jõusaalis on rohkem levinud, kui jooga on seotud paindlikkuse ja venitades. Mis sa ei tea on, jooga sisaldab oma kehakaalu tugevdada liikumisest asemel välised objektid, nagu hantlid. Amazing, eks? See kulminatsiooniks keha teaduse ja liikuvus, et tugevdada oma keha on maagiline. Harjutamiseks läbi jooga on eelis parandada lihaste paindlikkust, mis aitab vältida vigastusi. Kompleks liikumise tuua tasakaalu ja liikumise, mis on väga oluline tugevdada oma keha.

Body tugevdamine Asanas

On hulk keha tugevdamist asanas, et valida ja siin on nimekiri parim kaheksa.

Jooga Poosid ülakeha tugevus

Tava Navasana nõuab piisavalt sisu tugevust. Sa pead istuma oma tuhara jalad välja sirutatud ees. Tõsta neid nurga 45 kraadi maapinna suhtes, tõstes käed ees ja maapinnaga paralleelselt. See poosi tugevdab kõhu ja selgroo. Tuum lihaseid kõht saada toonides ja pingutatud. Alaselja lihased on ka tugevdada protsessi.

2. Salabhasana (locust Poseerige)

See tagasi painutamine jooga Asana tugevdab selgroogu ja käed. Panna põrandale oma torso allapoole. Tõstke oma pea tahapoole ja tõsta oma jalad ülespoole tõstes samal ajal oma käsi paralleelselt maapinnast. Õlad ja puusad on ka tugevdada. Salabhasana töötab kogu keha tugevdada Asana et leevendab väsimust ja pinget taga.

3. Bakasana (Crane Poseerige)

Kuidas teha Crow Pose / Bakasana ja mis on selle eelised

See poos on käe tasakaalustamise Asana, mis tugevdab kõhuõõne organite ja randmete. Sa tõstke jalad kükitamast positsiooni painutades oma keha ettepoole ja hoides tõstatatud keha poolt randmed paigutatakse vahel sisemine reied. See tasakaalustamise lisab stressi peale relvade ja tugevdab neid.

4. Astavakrasana (Kaheksa-Angle Poseerige)

See tasakaalustav samm-sammult akti Astavakrasana tugevdab keha ja aitab teil saavutada tasakaalu, tugevdades samal ajal alumise ja ülemise tagasi. Nagu te tõsta oma jalad küljele alates Dandasana hoides keha poolt randmed, kõhulihastest, kätel ja randmetel on stressis peale ja tugevdada.

Jooga Poosid alakeha Tugevus

5. Utkatasana (Juht Poseerige)

Juhataja Pose võib tunduda lapsemäng, kuid see ei ole. Sa pead panna tohutu vaeva ülal Asana. Istuda kujuteldava tool, poosi töötab stabiliseerida oma põlvi ja tugevdada oma reied. Utkatasana sobib muutes oma jalad ja pahkluud jäseme ja vastupidav.

6. Padangusthasana (suure varba Pose)

Suure varba Pose on ekspert tugevdada ja venitamine jäik Hamstrings. Nagu te painutada oma keha suunas jalad ja teha oma peopesad puudutada neid, teie luud, lülisamba ja jalad saada tugevdada. Regulaarne tava Padangusthasana tugevdab oma põlvi, varvaste ja pahkluud.

7. Trikonasana (Triangle Poseerige)

Triangle Pose on tahke alakeha tugevdada Asana, mis töötab jalad, põlved, reied, pahkluud. Selles poosi, jalad on venitatud teineteisest ühe käe kaugusel. Parem jalg on välja väljaspool 90 kraadi, ja horisontaalselt venitatud käed teha vertikaaljoon kui painutada paremal puusa juures oma nägu vaadates ülespoole. See poosi ka tugevdab puusad, vasikad ja tuharad.

8. Kapotasana (tuvi Poseerige)

Kuidas teha Kapotasana ja mis on selle eelised

See poosi tugevdab jalalihaseid ja liigeseid. Istuge põlviliasendis jalad veidi peale. Hoidke oma torso sirge. Bend tagasi, kalluta pea maa poole ning asetage peopesad varbad. Kapotasana on kasulik tugevdada reied, kubeme ja vasika lihased koos liigesed ja lihased jalgade ja pahkluude.

Iga jooga poos otstarvet üldise heaolu samas erinevate valdkondade see keskendub. Valige, asanas et teenida oma eesmärki ja tulemustest kasu.

Siin on mõned korduma kippuvatele küsimustele.

Ekspert vastused lugejate küsimustele

Kas ma keha tugevdada jooga tekitab, kui rase?

Mõned tugevdada jooga poose nagu Trikonasana ja Utkatasana soovitatakse rasedatele ja mõned mitte. See on kõige parem konsulteerida arstiga samuti jooga treener, enne kui minna mis tahes jooga tekitada.

Millal on parim aeg teha jooga tugevdamise harjutusi?

Tavaliselt on ideaalne teha harjutusi varahommikul, kui on vahe vähemalt kuus tundi pärast viimast sööki.

Milliseid muudatusi te teate keha tõttu jooga tugevdamine?

Tugevnev jooga kujutab parandab keha tugevust, paindlikkust, tasakaalu, samuti hingamine.

Milliseid ettevaatusabinõusid meeles pidada, samas teevad keha tugevdada jooga?

Ärge harjutada jooga all mingi ravimi mõju (d) või alkoholi. Need, kes on puue või meditsiiniline seisund peab konsulteerida professionaalse, kuidas edasi minna harjutusi.

Kas jooga tugevdamist kestmine minna valesti?

Jah, kui te rõhutada keha poolt overstretching ja overstrengthening, fokuseeritud kehaosad võivad saada vigastada ja põhjustada püsivaid kahjustusi. Niisiis, kuulata oma keha ja lõpetada, kui see ei tundu õige.

Jooga asanas selles artiklis loetletud töö üksikute kehaosade ja aidata kaasa kogu keha jõudu nii, et on terve ja kauakestev.