8. Viegli Jogas pozas, kas būs izārstēt fibromialģija Ātri

Home » Review » Health » 8. Viegli Jogas pozas, kas būs izārstēt fibromialģija Ātri

8. Viegli Jogas pozas, kas būs izārstēt fibromialģija Ātri

Ir tik daudz jaunu un nedzirdēts sindromi pasaulē. Un kāda ir pārsteidzošs ir tas, ka joga ir risinājums vairumam problēmām. Tas bija tikai otro dienu, kas man nāca pāri terminu fibromialģija. Tas nebija kaut kas man bija dzirdējis. Ar vairāk pētījumu, es uzzināju, kas tas ir, un to, kā joga var palīdzēt ar to. Darījumi ar sāpēm, dienu un dienu out, var būt ļoti nogurdinošs. Lai gan nav izārstēt, ir noteikti cerība sāpju remdēšanai. Bet vispirms ļaujiet mums saprast problēmu.

Kas ir fibromialģija?

Fibromialģija ir hroniska slimība, kas saistīta neizskaidrojamu sāpes locītavās un muskuļos. Tā nav slimība. Tas ir sindroms, un ir simptomu kopums, kas notiek kopā. Daudzi cilvēki kļūda fibromialģija artrīts, ņemot vērā, ka simptomi ir vienādi. Tomēr, tā nav tipa artrīts.

Ir daudzi konkursa punkti organismā, kad viens cieš no šī sindroma. Šie punkti tiek saukti par “Sliekšņa punkti.” Pat neliels spiediens mēdz izraisīt visai daudz sāpju šajos punktos. Ir 18 sliekšņa punkti kopā, un pat tad, ja izjūt maigums 11 no 18 punktiem, tie ir diagnosticēta fibromialģija. Daži kopīgi punkti ietver ceļus, ārējās līkumi, augšpusē pleciem, gurniem, aizmugurē galvas, un augšējo kakla.

Dažreiz pat konsekventi trulas sāpes visā ķermenī ir simptoms šo sindromu. Citi simptomi ir problēmas ar miegu, galvassāpes, nemiers, depresija, un nogurumu.

Patiesais iemesls fibromialģija nav zināms. Tomēr ir iespējams, ka fiziska trauma, stress vai gripa var uzliesmot uzbrukumu. Simptomi notikt, jo nervu un smadzeņu nepareizi vai lieks normāliem sāpju signālus. Tas varētu būt tāpēc, ka nelīdzsvarotība ķimikāliju smadzenēs.

Kā Vai Joga palīdz mazināt fibromialģija?

Vai joga labs fibromialģija? Joga ir lielisks ārstēšana, kaut arī ne izārstēt fibromialģija. Šāda prakse ir zināms, lai nomierinātu prātu un samazināt stresu, kas ir galvenais izraisītājs šo sindromu. Joga arī atraisa krampjos muskuļus un atbrīvo spriedzi notverto tajās. Ar praksi, jūsu muskuļi ir pārliecināti, lai atvērtu maz. Joga ir arī ideāli arī tāpēc, ka to var pielāgot katra cilvēka vajadzībām.

8 Efektīvas Asanas In Y OGA fibromialģiju Relief

1. Tadasana

Kaut Tadasana šķiet vienkāršs, tas aizņem daudz, lai pilnveidotu šo būtisko poza. Jums ir pārvērst visu savu uzmanību uz zemes sevi zemē. Jūsu pleci, mugurkaula, un elpa ir jāsaskaņo. Kad viss tas ir izdarīts, jūs sajutīsiet savu ķermeni un prātu, nomierinies un de-stress. Jūsu orgāni un muskuļi būs atpūsties too.

2. Uttanasana

Kā to darīt Uttanasana un kādas ir tās priekšrocības

Tas stāv uz priekšu līkumu ir neticami nomierinoša ietekme uz ķermeni. Tas paver visu aizmugurējo zonu, atkarībā no tā, cik sāpju un elastību jūsu organismā. Modificēšana pozu atkarībā no tā, cik daudz jūsu ķermenis var virzīt. Ja šī poza šķiet pārāk sarežģīts, ņemot vērā jūsu stāvokli, jūs varētu novietot rokas pie sienas, izmantojot to kā atbalstu.

3. Virabhadrasana I

Warrior Man poza stiprina muskuļus, jo tas nomierina prātu. Tas ir tieši tas, kas fibromialģija pacientiem nepieciešams. Šī poza stiprina muskuļus kājām, muguras un rokas, padarot to par lielisku pozā lai risinātu sindroms šāda veida.

4. Viparita Karani

Šī asana ir maiga inversija. Tas ir pretējs mūsu parastās vertikālā stāvoklī, kas dod muskuļus kājām iespēja izstiepties un atpūsties.

Apgrieztās asins plūsmu samazina tūsku un nogurumu kājās. Ja pozā, šķiet grūti, jūs varētu izmantot prop atbalstam. Šī poza noteikti palīdzēs mazināt diskomfortu un sāpes.

5. Balasana

Balasana vai Bērna poza ir atjaunojošās poza. Tas ļauj ieskatīties un nomierināt savu prātu. Par pozā būtība ir tāda, ka stimulēšanas ārpuses ir novērsta. Tu, tādējādi, koncentrēties uz savu elpu atsevišķi. Varat arī aktivizēt vieglu posms strādājot noapaļot muguru vai stiepjas jūsu pleciem ārā. Šis ir viens no labākajiem jogas rada par fibromialģiju, jo tas ir pārliecināts, ka, lai atvieglotu sāpes.

6. Bhujangasana

Bhujangasana

Cobra Pose paver jūsu priekšā ķermeni un krūtīm, jo ​​tas padara atpakaļ spēcīga. Abas šīs jomas ir ļoti jutīgi, kuri cieš no fibromialģiju. Kaut arī šī poza ir ļoti izdevīga cēloni, ir atvieglot to. Novietojiet plaukstu blakus jūsu krūtīs. Tad, elpot ar savu pieres uz zemes. Pakāpeniski pacelt uz augšu, un virzīt tikai tik daudz, cik jūsu organisms ļauj.

7. Baddha Konasana

Baddha Konasana ir neticami hip nazis. Ir zināms arī, lai stiprinātu ceļgaliem un cirksnis. Bet pārliecinieties, lai atvieglotu pakāpeniski uz pozā, ja jūs cieš no fibromialģiju. Ar praksi, jums būs iespēja, lai saliekt un atvērt savus muskuļus, kas ir visai daudz stresa iesprūst.

8. Shavasana

Šī asana varētu izdarīt beigās katras jogas sesiju. Tas varētu būt arī jūsu go-to poza katru reizi, jums ir nepieciešams, lai klusi savu prātu un atslābina ķermeni. Šī asana nenozīmē tikai guļus. Tā māca jums, kā likvidēt stimulu ārpuses, un pieņemt savu tagadni un dzīvo brīdi. Tas rada pilnīgu atjaunošanu organismā, kas ļauj gan orgāni un muskuļi atpūsties pilnībā.

Tas ir labākais jūs konsultēties ar savu ārstu, pirms esat lietojis par jogu, ja jums ir fibromialģija. Joga ir maiga, bet jums ir jāapstiprina, ja ar to var nodarboties. Tāpat pārliecinieties, lai to izdarītu vadībā apmācīta skolotāja. Vissvarīgākais, kamēr jūs praksē, jums ir klausīties savu ķermeni, un apstāties, kad tā lūdz jums, lai apturētu. Tāpat neaizmirstiet elpošanu. Jūsu mērķis ir, lai de-stress un atrast atbrīvojumu no sāpēm.