Aerial Joga – kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Home » Review » Yoga Basic » Aerial Joga – kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Aerial Joga - kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Ar ne nuostabu skristi ore? Ar ne mes visi baimėje trapecijos menininkai cirkuose, kuris Tvist ir pasukite, o sustabdytas ore? Ar nebūtų malonu daryti kažką panašaus į tai? Jeigu jūsų atsakymas yra “taip”, antenos joga yra tai, ką turėtų daryti. Šviesa ir jauninanti, tai viskas gerai. Paimkite žemiau išvaizdą sužinoti, ką antenos joga yra viskas apie.

Kas yra Aerial Joga?

Aerial Joga ir Anti-sunkumą joga yra tradiciniai jogos asanas, akrobatika, ir šokio judesiais padaryti sustabdytas ore su hamakas pagalba derinys. Jis buvo konceptualizuoti maždaug prieš dešimtmetį sporto specialistų Niujorke padaryti pratybų sesijas malonesnis. Be to, tam tikri sudėtingas jogos pozos, kurios yra sunku prisiimti ant žemės yra daug lengviau praktika, kai jūs sustabdytas ore. Galite išbandyti visas jogos pozas sustabdytas ore, o kai kurie specialiai pritaikyti oro joga.

Oro Joga ir antigravitacija Joga yra keletas kitų vardų iš oro joga. Praktikuoti Aerial joga, jums reikia hamakas sustabdomas nuo lubų iki paramos grandinių apie 2 iki 3 pėdų neliestų žemės arba būtų kaip už Jūsų patogumui. Jums nereikia nerimauti hamakas ašarojimas su jūsų organizmo svorio ir spaudimo jums trauka jai vykdymu, kaip tai gali užtrukti svorį iki 300 kg per. Hamakas bus pridėti įvairių jūsų jogos sesijos, o daro asanas ore įdomus yra nepakartojamo.

Kaip tai padaryti Aerial joga (anti-gravitacijos joga)

1. Procedūra

Paimkite hamakas pagamintas iš didelio tankio nailono medžiagos ir sustabdyti jį nuo lubų iki tokio lygio patogiu savo ūgį. Galite susieti jį arba į savo klubus ar jūsų rankas. Gaukite motina pernelyg, kaip jūs galite įdėti jį žemiau savo sustabdymo žemės ir padėkite kojas ant jo, kai palietus žemę tarp pozų arba kelia kur jūsų kūno dalis liesdami žemę.

Pakaba nuo hamakas palengvina spaudimą savo kūno, sukuria erdvę Jūsų sąnariams, išskleidžia savo stuburą, ir leidžia jums judresni. Dabar, tai yra ideali situacija, kai gausite praktikuoti visas asanas, kad jums rasti sunku praktikuojančių žemės. Atvirkštinė kelia kaip Sirsasana ir Halasana tapo daug lengviau ore. Nebus jokio spaudimo ant galvos ir stuburo, tokiu būdu užkertant kelią kaklo ir nugaros skausmus. Jūs galės tekėti tradicinės jogos serijos kelia lengvai, kaip ir Tadasana, Adho mukha Svanasana, Gomukhasana ir tt, su papildoma smagu tai daryti sustabdytas ore.

Darydamas šias pozas, įsitikinkite, kad jums prijungti savo kvėpavimą į Jūsų judesius, gilintis į kelia ir laikykite jį ilgesnį laiką. Kaip, bus mažiau skausmo ir spaudimo ant jūsų kūno, o jūs sustabdytas, turintis kelti ilgesnį laiką tampa lengviau, užtikrinant geresnį supratimą apie jogos pozų, kurios gali būti įgyvendinamos ant žemės.

2. saugos

Aerial Joga yra saugus tol, kol jūs išmoksite ir praktikuoti ją pagal patvirtintą jogos instruktorius gaires. Instruktorius padės jums atlikti pozas teisinga tvarka, sutaupyti nuo traumų. Įsitikinkite, kad jums nereikia sustabdyti save per didelė iš žemės išvengti kritimo ir susižeidžia. Jūs turite būti atsargūs apie laiko praleidžiate kabo aukštyn kojom sumos, nes ji gali sukelti komplikacijų.

3. Patarimai

 • Įsitikinkite, kad esate basas ir dėvėti laisvus medvilnės drabužius lengvai manevravimo per čiužinio.
 • Paimkite šviesos rupiniai ir gerti daug vandens, kol praktiškai pasirengti intensyvios treniruotės.
 • prieš specialiųjų aviacijos jogos klasės Venkite alkoholio ir rūkyti ar suvartojamų jokių vaistų.
 • Netaikomos jokios losjoną į savo rankas, nes tai gali sumažinti jūsų rankena hamakas.
 • Įsiminti iki sesijos pašalinti visus savo aksesuarus ir apdailos jūsų nagai, kad būtų išvengta bet kokios žalos hamakas.

4. atsargumo priemonės

Tai geriausia, kad būtų išvengta Aerial joga, jei esate nėščia, sergate akių ligomis, neseniai buvo atlikta operacija, turi širdies problemas, kaulų problemos, aukštas arba žemas kraujospūdis, protezai klubų ir neužsikimštų nosies ištrauka. Jei kenčia nuo artrito ar glaukoma, tai geriausia, kad būtų išvengta vykdyti.

Be to, jei jūs kenčia nuo vidinės ausies sąlygų, galvos sukimasis, galvos traumos, nutukimas, ar žaizdų arba turi tendenciją silpnumą, arba jei vartojate vaistus, kurie gali sukelti apsvaigimas, tai geriausia, kad būtų išvengta praktiką.

5. kėlimo Jogos privalumai

 • Aerial Joga padės jums daugiau lankstumo ir padidinti savo dėmesį
 • Jis sustiprins jūsų raumenys ir stresą
 • Tai suteikia sveikas pratybų patirties įtraukiant visus savo raumenis
 • Šis metodas yra puikus jūsų nugaros, ir tai palengvina įtampą stubure ir klubo sąnarių
 • Pratybos yra anti-senėjimo ir atitolina širdies problemų atsiradimo
 • Jis pagerina kraujotaką ir detoksikuoja sistemą
 • Antenų jogos ruožų ir stiprina savo kūną
 • Jis bus sukurti jėgą ir mobilumą savo kūną
 • Jis atpalaiduoja savo kūną ir pakelia nuotaiką
 • Praktika išlygina savo kūną ir savo protą centrai
 • Jis stato savo branduolį ir viršutinės kūno stiprumas
 • Jis subalansuoja savo savijautą ir atnaujina savo energiją
 • Šis metodas duoda apie harmoniją ir taiką į galvą

Dabar, kad mes žinome, ką iš paukščio skrydžio Joga reiškia, tegul turi kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su praktikos išvaizdą.

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Ar aš galiu padaryti Aerial joga pirmoje klasėje?

Taip, su gera instruktoriaus, jums bus suteikta galimybė pasirinkti metodą savo pirmos klasės ir praktikuoti ją sėkmingai.

Ką turėčiau nešti į mano Aerial jogos klasę?

Paimkite vandens butelį, prakaitas rankšluostį, ir atvirą protą mokytis ir gerai praktikoje.

Kaip ji jaučiasi po Aerial jogos sesijos?

Jūs jausitės lengvesni ir pailsėję po Aerial jogos sesijos.

Ką daryti, jei aš bijau aukščio?

Be Aerial joga, jūs esate ne daugiau nei 3 coliai nuo žemės. Ir didžiąją laiko dalį, jūsų svoris yra paskirstomas tarp hamakas ir grindų.

Ar man reikia jogos praktikas daryti Aerial joga?

Jūs nebūtinai turite būti jogos praktikas daryti Aerial joga. Viskas ko jums reikia yra noras mokytis ir praktika.

Aerial Joga yra puikus būdas suprasti savo kūno dinamiką su žeme ir kai sustabdytas ore. Tai įdomus treniruotės, kad suteikia jums niekada anksčiau patirtį plaukioja. Prisijunkite prie antenos jogos klasę ir patirti magija, kad atsiskleis.