Aerial Yoga – co to jest i jakie są jego zalety?

Home » Review » Yoga Basic » Aerial Yoga – co to jest i jakie są jego zalety?

Aerial Yoga - co to jest i jakie są jego zalety?

Nie jest fascynujące latać w powietrzu? Nie wszyscy są w zachwycie artystów na trapezie w cyrku, który skręcać i obracać podczas zawieszone w powietrzu? Czy nie byłoby miło zrobić coś takiego? Jeśli odpowiedź brzmi tak, antena joga jest co należy robić. Światło i odmładzające, to wszystko jest dobre. Weźmy pod okiem, aby dowiedzieć się, co antena joga chodzi.

Jaki jest Aerial Joga?

Aerial Joga lub Anti-gravity joga jest połączeniem tradycyjnych asan jogi, akrobacji i ruchów tanecznych przeprowadzonych zawieszonych w powietrzu za pomocą hamaku. Został on pomyślany o dziesięć lat temu przez praktyków fitness w Nowym Jorku, aby sesje treningowe bardziej przyjemna. Ponadto, niektóre trudne jogi, które są trudne do przyjęcia na ziemi są znacznie łatwiejsze do praktyki, kiedy są zawieszone w powietrzu. Można spróbować wszystkich jogi zawieszonych w powietrzu, z pewnymi specjalnie przystosowany do anteny jogi.

Joga powietrze i Antygrawitacja joga to tylko niektóre z pozostałych nazwisk Aerial Jogi. Aerial ćwiczyć jogę, wymagany hamak zawieszony pod sufitem przez sieci wsparcia około 2 do 3 stóp nad ziemią lub jak na swoje wygody. Nie musisz martwić się o rozdzierania hamak z masy Twojego ciała i ciśnienia ty narzucona niej podczas wysiłku, ponieważ może wziąć ciężar do 300 kg. Hamak urozmaicą sesji jogi, a zabawa robi asan w powietrzu jest nieporównywalną.

Jak to zrobić Aerial Jogi (Anti-Gravity Joga)

1. Procedura

Weź hamak wykonany z wysokiej gęstości materiału nylonowego i zawiesić go od sufitu do poziomu wygodnej dla swojego wzrostu. Można powiązać go albo na biodrach i ramionach. Pobierz matę też, jak można umieścić go na ziemi pod swoim zawieszeniu i umieść stopy na nią, kiedy tylko dotknąć ziemi pomiędzy pozach lub w pozach gdzie część ciała dotyka ziemi.

Zawieszenie z hamaka łagodzi presję na swoim ciele, tworzy przestrzeń w stawach, dekompresji kręgosłupa, i sprawia, że ​​bardziej mobilni. Teraz jest to idealna sytuacja, w której można dostać się do uprawiania wszystkich asan, że znalazłeś trudnego ćwiczenia na ziemi. Odwrotny pozuje jak Sirsasana i Halasana znacznie łatwiejsze w powietrzu. Nie będzie ciśnienie na głowie i grzbiecie, zapobiegając w ten sposób bóle pleców i szyi. Będziesz mógł przepływać przez szereg tradycyjnej jogi łatwo, jak Tadasana, Adho Mukha Svanasana, Gomukhasana, etc., z dodatkiem zabawy robi to zawieszone w powietrzu.

Robiąc te pozy, upewnij się połączyć swój oddech na swoich ruchach, iść głębiej w pozie i przytrzymaj go przez dłuższy czas. Ponieważ nie będzie mniejszy ból i ciśnienie na swoim ciele, podczas gdy są zawieszone, trzymając pozę przez dłuższy czas staje się łatwiejsze, zapewniając lepsze zrozumienie jogi, które mogą być realizowane na ziemi.

2. Bezpieczeństwo

Aerial Joga jest bezpieczny tak długo, jak się uczyć i praktykować pod kierunkiem certyfikowanego instruktora jogi. Instruktor pomoże Ci wykonać pozy w odpowiedni sposób, oszczędzając od urazów. Upewnij się, że nie zawiesza się zbyt wysoko nad ziemią, aby uniknąć upadku i zranienia. Powinieneś być ostrożny o ilości czasu spędzonego wisi do góry nogami, ponieważ może to prowadzić do powikłań.

3. Porady

 • Upewnij się, że jesteś boso i noszenie luźnych ubrań bawełnianych dla łatwego manewrowania przez materac.
 • Weź lekki posiłek i wypić dużo wody przed treningiem, aby przygotować się do intensywnego treningu.
 • Unikaj alkoholu i palenia lub przyjmowanie jakichkolwiek leków przed anteny zajęciach jogi.
 • Nie stosuje się żadnych balsam do rąk, ponieważ może to zmniejszyć przyczepność na hamaku.
 • Pamiętaj, aby usunąć wszystkie akcesoria i wykończenia paznokcie przed sesją, aby uniknąć uszkodzenia hamaku.

4. Środki ostrożności

Najlepiej jest unikać Aerial Jogi jeśli jesteś w ciąży, masz chorób oczu, niedawno przeszedł operację, ma problemy z sercem, problemy kostne, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, biodra protetyczne oraz zatkania przewodu nosowego. Jeśli cierpi na artretyzm lub jaskry, najlepiej jest unikać ćwiczenia.

Ponadto, jeśli cierpią z powodu wewnętrznych warunków uszu, zawroty głowy, uraz głowy, otyłość, lub rany lub mają tendencję do omdlenia, lub jeśli pacjent przyjmuje leki, które mogą powodować zawroty głowy, to najlepiej, aby uniknąć tej praktyki.

5. żurawie Korzyści jogi

 • Aerial Yoga pozwoli Ci bardziej elastyczne i zwiększyć ostrość
 • Będzie ona wzmocnić mięśnie i stres
 • To daje doświadczenie obfitym wykonywanie przez angażując wszystkie swoje mięśnie
 • Metoda jest dobre dla pleców, a to zmniejsza napięcie w kręgosłupie i stawach biodrowych
 • Ćwiczenie jest anti-aging oraz opóźnia wystąpienie problemów z sercem
 • Poprawia krążenie krwi i odtruwa system
 • Aerial joga rozciąga i wzmacnia organizm
 • będzie budować siłę i mobilność w organizmie
 • To odpręża ciało i podnosi na duchu
 • Praktyka dostosowuje swoje ciało i umysł centra
 • Buduje swój rdzeń i górny ciało siła
 • To równoważy swoje samopoczucie i odnawia swoją energię
 • Metoda przynosi harmonii i pokoju do głowy

Teraz, gdy wiemy, co pociąga za sobą Aerial Joga, rzućmy okiem na niektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczących praktyki.

Odpowiedzi eksperta Dla czytelników pytania

Będę w stanie zrobić Aerial Jogi w pierwszej klasie?

Tak, z dobrym instruktorem, będzie w stanie wybrać metodę w pierwszej klasie i praktykować ją pomyślnie.

Co należy nosić ze sobą do mojego Aerial klasy Jogi?

Weź butelkę wody, ręcznik potu i otwarty umysł do nauki i praktyki dobrze.

Jak się czujesz po sesji Aerial Jogi?

poczujesz się lżejsza i odświeżona po sesji Aerial Jogi.

Co jeśli boję się wysokości?

W Aerial Jogi, to nie więcej niż 3 cali nad ziemią. I przez większość czasu, Twoja waga jest rozprowadzany między hamakiem i podłodze.

Czy muszę być praktykujący jogę zrobić Aerial Jogi?

Nie koniecznie muszą być praktykujący jogę zrobić Aerial Jogi. Wszystko czego potrzebujesz to chęć do nauki i praktyki.

Aerial Joga jest doskonałym sposobem, aby zrozumieć dynamikę ciała z zawieszonym w powietrzu ziemi i kiedy. Jest to trening zabawa, która daje nigdy wcześniej doświadczenie latania. Dołącz Anteny zajęciach jogi i poczuć magię, która rozwinie.