Ako Take jogy vnoril Ak ste muž

Home » Review » Fitness » Ako Take jogy vnoril Ak ste muž

 Ako Take jogy vnoril Ak ste muž
Niekedy v nedávnej histórii Yoga, došlo k posunu pohlavia. Jóga, ktorá tradične bola realizovaná len muži, začal byť ovládaný ženami. V súčasnej dobe priemerná trieda jóga bude mať viac ženský ako chlapcov. V Spojených štátoch, váš učiteľ jogy je tiež väčšia pravdepodobnosť, že je žena, aj keď existuje veľké množstvo významných učiteľov-mužov, vrátane zakladateľov niektoré z najpopulárnejších súčasných štýlov Yoga.

Mnoho ľudí sa obávajú, že jóga nie je vhodné pre nich, pretože nie sú prirodzene pružná. flexibility, ale nie je podmienkou pre jogu. Faktom je, že muži majú veľa získať z jogy a sú tak vítaný ako ženy v takmer každej situácii. Ak ste človek, ktorý bol chcel vyskúšať jogu, tu je informácie, ktoré potrebujete, aby to skok.

Začíname

Predtým, než sa ponoríte do, naučiť pár základných póz a praxi na vlastnú päsť, takže sa môžete cítiť lepšie pripravený pre prvých tried. Potom:

Získať Yoga-Ready:

 • Prečítajte si o rôznych typov jogy, a vybrať ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje
 • Navštíviť štúdio jogy a opýtajte sa, či môžete sledovať trochu triedy, takže viete, čo môžete očakávať
 • Vyberte si triedu intro začať. Pravdepodobne budete prekvapení, ako rýchlo sa môžete vopred

Tu je niekoľko tipov, ako začať na jogu:

 • Ako začať robiť jogu: Existuje mnoho ľudí, ktorí si chcú vyskúšať jogu, ale pocit, že nevedia, kde začať. Tento sprievodca vás prevedie krok za krokom, vrátane výberu typu jogy, vyberanie triedu, pretože vedel, čo má očakávať, denné úseky, a to, čo by mal a nemal robiť.
 • Flexibilita nie je podmienkou: Mnoho ľudí si myslí, že nemôže vyskúšať jogu, pretože sa nemôžu dotknúť svoje prsty. Našťastie dotýkať prstami na nohách a byť flexibilný sa nevyžaduje pre jogu. Flexibilita môžu byť vyvinuté.
 • Začínať pózy pre mužov : Učenie niekoľko základných póz znamená, že môžete trénovať na vlastnú päsť alebo sa cíti lepšie pripravený pre prvých tried.

prevodové hlavy

Tu je niekoľko zábavné výbavu pre jogu:

 • Jóga zariadenia: Je to stereotyp z nejakého dôvodu: Chalani ako rýchlostný stupeň. Jóga nevyžaduje veľa, ale môžete si nadšenie pre o rohože a blokov, ak musíte.
 • Jóga nohavice pre mužov : Iste, môžete opakovane využiť svoje dávne koľaj tepláky, ale je tu celý svet špecializovaných jogy nohavíc len pre mužov tam vonku, ktoré môžete preskúmať.
 • Jóga šortky pre mužov : Mnoho ľudí dáva prednosť cvičiť v šortkách, takže aj tu je celý rad dĺžok z čoho vyberať, vrátane strednej-teľa na hornej časti stehna.
 • Jóga darčeky pre mužov : Teraz, keď ste plne objali yoga, ručné tento zoznam najlepších jogy darčeky pre mužov okolo, keď máš narodeniny alebo Deň otcov sa blíži.

Jóga Zoznam Reading

Ak ste typ človeka, ktorý rád číta, tieto knihy o joge by mohlo byť pre vás:

 • Jóga pre nechápavo : Aj keď “Jóga pre nechápavo” neznie ako najsľubnejšia alebo osvietené titulu, táto kniha vlastne poskytuje dobrú, priamu informáciu o jogy začiatočníkov.
 • Yoga Anatomy : Leslie Kaminoff kniha líči Jóga zvnútra von pomocou anatomickej kresby upozorniť na dôsledky každej pozície na tele.
 • Pretiahnuť: The Making of nepravdepodobné Jóga Dude : Neil Pollack je zábavný a jeho premena na jogu vole poskytuje dostatok príležitostí pre smiech.