An Introduction to Restorative jogu

Home » Review » Yoga Basic » An Introduction to Restorative jogu

 An Introduction to Restorative jogu
Reštitučná jóga je prax, ktorá je o spomalenie a otvorenie svojej telo cez pasívne preťahovanie. Ak budete mať regeneračný triedu, môže len ťažko pohnúť vôbec, robí len niekoľko pozícií v priebehu jednej hodiny. Jedná sa o úplne iný zážitok než väčšina súčasnej jogy.

Väčšina jogy sú aktívne praxe v ktorom sa pohybujú od póze predstavovať, budovanie tepla a zvýšiť svoju silu a flexibilitu v rovnakej miere. Všeobecným trendom v joge je k ďalšie športové a akrobatické štýly praxe.

Počas dlhej drží reparačná jogy, ale vaše svaly môžu relaxovať hlboko. Je to jedinečný pocit, pretože rekvizity, skôr než vaše svaly, budú použité na podporu svojej telo. Regeneračné triedy sú veľmi mäkký, čo je dobrý doplnok k aktívnejších postupoch a vynikajúce protijed na stres.

Všetky Props po celú dobu

V regeneračné jogy, rekvizity sú používané značne na podporu svoje telo, takže môžete držať predstavuje pre dlhšie časové obdobie. Pozície sú adaptované z ležiacej alebo sediacej Jóga s pridaním blokov, podhlavníky a prikrývky pre elimináciu zbytočné namáhanie.

Napríklad sediaci predklon ( paschimottanasana ) sa môže stať regeneračné umiestnením kolísky alebo viac zložené deky na hornej časti nôh. To plne podporuje vaše predklone tým, že celý váš trup k odpočinku na svoje rekvizity.

Nohy hore k stene ( viparita Karan ) je klasický výplňový materiál predstavovať, že už možno tušíte. V tomto prípade je stena pôsobí ako podpera pre podporu nohy. Iné pozície, môžete byť oboznámení s, ako je sklopené bohyňa predstavovať a podporovať most predstavujú, môže byť tiež prispôsobený do regeneračné pózach.

Čo môžete očakávať v triede

Pripravte sa na hlbokú relaxáciu, keď navštevujú regeneračné triedu. Očakávame, že učiteľ zabezpečiť potrebné rekvizity budú k dispozícii pre vás. Svetlá môžu byť sivo a tichá hudba hrá.

Ak je chladno, aby sa vaše ponožky a mikina od chvíle, kedy nebudete rozcvičenie telu tak, ako by ste byť v pravidelnom triede. V niektorých pózach, učiteľ môže dokonca vás kokon do deky pre extra teplo a pohodu.

Potom, čo sú nastavené v pozícii so všetkými svojimi rekvizitami, budete držať pózu dlhšiu dobu, často až desať alebo dvadsať minút. Aj keď si sú podporované, budete určite stále pocit, preťahovanie, ktorý bude pravdepodobne pomôže udržať si nahor.

Budete aj naďalej sústrediť na svoj dych skrz. Učiteľ vám môže hovoriť skrze meditáciu alebo prehrávanie hudby, v závislosti na ich štýl. To môžete urobiť len štyri alebo päť póz v priebehu celej triede.

Na konci relácie, vaše telo cíti otvorený a svieži. Tie môžu byť aj trochu bolí druhý deň z hlbín preťahovanie.

Akonáhle sa naučíte základné set-up pre niekoľko pozícií, to je ľahké robiť regeneračný jogu doma. Budete musieť zhromaždiť niekoľko rekvizít, ale mnoho pózy môže byť vykonané len s niekoľkými prikrývkami, ktoré ste si pravdepodobne už máte.

zhrnutie

Výplňový materiál jóga môže byť vynikajúci spôsob, ako sa zbaviť stresu a užiť si dlhé, meditatívne úseky. Zvážte pripojenie triedu získať cit pre tempo, než sa snaží ho doma. Mať trpezlivosť a teraz pokoj vášho tela a mysle. Trvá nejaký čas zvykať, ale po chvíli sa stáva jednoduchšie a môžete byť prekvapení, o výhodách.