An Introduction to Restorative jógu

Home » Review » Yoga Basic » An Introduction to Restorative jógu

 An Introduction to Restorative jógu
Restorativní jóga je praxe, která je o zpomalení a otevření své tělo přes pasivní protahování. Pokud budete mít regenerační třídu, může jen stěží pohnout vůbec, dělá jen několik pozic v průběhu jedné hodiny. Jedná se o zcela jiný zážitek než většina současné jógy.

Většina jógy jsou aktivní praxe ve kterém se pohybují od póze představovat, budování tepla a zvýšit svou sílu a flexibilitu ve stejné míře. Obecným trendem v józe je k další sportovní a akrobatické styly praxe.

Během dlouhé drží restorativní jógy, ale vaše svaly mohou relaxovat hluboce. Je to jedinečný pocit, protože rekvizity, spíše než vaše svaly, budou použity na podporu své tělo. Regenerační třídy jsou velmi měkký, což je dobrý doplněk k aktivnějších postupech a vynikající protijed na stres.

Všechny Props po celou dobu

V regenerační jógy, rekvizity jsou používány značně na podporu své tělo, takže můžete držet představuje pro delší časová období. Pozice jsou obvykle adaptovány z vleže či vsedě Jóga s přidáním bloků, podhlavníky a přikrývky pro eliminaci zbytečné namáhání.

Například sedící předklon ( paschimottanasana ) se může stát regenerační umístěním kolébky nebo více složené deky na horní části nohou. To plně podporuje vaše předklonu tím, že celý váš trup k odpočinku na své rekvizity.

Nohy nahoru ke zdi ( viparita Karani ) je klasický výplňový materiál představovat, že už možná tušíte. V tomto případě je stěna působí jako podpěra pro podporu nohy. Jiné pozice, můžete být obeznámeni s, jako je sklopené bohyně představovat a podporovat most představují, může být také přizpůsoben do regenerační pózách.

Co můžete očekávat v třídě

Připravte se na hlubokou relaxaci, když navštěvují regenerační třídu. Očekáváme, že učitel zajistit potřebné rekvizity budou k dispozici pro vás. Světla mohou být šedě a tichá hudba hraje.

Je-li chladno, aby se vaše ponožky a mikina od chvíle, kdy nebudete rozcvičení tělu tak, jak byste být v pravidelném třídě. V některých pózách, učitel může dokonce vás kokon do deky pro extra teplo a pohodu.

Poté, co jsou nastaveny v pozici se všemi svými rekvizitami, budete držet pózu delší dobu, často až deset nebo dvacet minut. I když si jsou podporovány, budete určitě stále pocit, protahování, který bude pravděpodobně pomůže udržet si vzhůru.

Budete i nadále soustředit na svůj dech skrz. Učitel vám může mluvit skrze meditaci nebo přehrávání hudby, v závislosti na jejich styl. To můžete udělat jen čtyři nebo pět póz v průběhu celé třídě.

Na konci relace, vaše tělo cítí otevřený a svěží. Ty mohou být i trochu bolí druhý den z hlubin protahování.

Jakmile se naučíte základní set-up pro několik pozic, to je snadné dělat regenerační jógu doma. Budete muset shromáždit několik rekvizit, ale mnoho pózy může být provedeno jen s několika přikrývkami, které jste si pravděpodobně již máte.

souhrn

Výplňový materiál jóga může být vynikající způsob, jak se zbavit stresu a užít si dlouhé, meditativní úseky. Zvažte připojení třídu získat cit pro tempo, než se snaží ho doma. Mít trpělivost a nyní klid vašeho těla a mysli. Trvá nějaký čas zvykat, ale po chvíli se stává snadnější a můžete být překvapeni, o výhodách.