Ar Bikram joga saugus? Tyrimai apie Bikram joga saugos

Home » Review » Yoga Basic » Ar Bikram joga saugus? Tyrimai apie Bikram joga saugos

Ar Bikram joga saugus?  Tyrimai apie Bikram joga saugos
Dvidešimt šeši pozos ir du kvėpavimo pratimai. Štai formulė už Bikram metodą, kuris Bikram Choudhury autorinių 2002 (nors autorinių teisių statuso yra klausimas, po 2012 peržiūros). Mokytojai sekti standartinį scenarijų, kai instruktavimas 90 minučių seka. Ir, žinoma, jums tai padaryti karštą kambaryje. Kaip karšta? Na, oficialiai reikalaujamą temperatūra yra 105 laipsnių F su 40 proc drėgmės. Per metus, abu saviškių, kuris prisiekia gydomųjų galių šio suprakaitavęs praktikos ir pašaliečių, kurie ieško kreivai į jį jau susimąstėte apie šį pratimą atliktą šilumos ir drėgmės ant kūno vidaus pagrindinę temperatūros poveikio. Dabar mokslininkai pradeda žiūrėti į tai labai klausimu.

Mokslinių tyrimų

Du naujausi tyrimai naudojami panašią metodiką. Tyrimų subjektai prarijo mažų termometrai įvertinti jų pagrindines temperatūrą ir nešiojo Širdies ritmo monitoriai. Abu tyrimai buvo mažas, tik apie 20 dalykų kiekvieną, ir abu naudojami žmonių, kurie buvo patyrę Bikram joga.

Pirmojo tyrimo rezultatai išėjo 2013 komandos pranašumą Brian L. Tracy, profesorius Kolorado valstybinio universiteto, kuris vadovavo du ankstesnius tyrimus dėl Bikram joga poveikio stiprumą ir lankstumą, šis naujas tyrimas buvo sutelktas į tai, kiek kalorijų yra sudegė per Bikram joga sesijoje. 19-dalyviai praktikavo savo jogos individualiai laboratorijoje, o klausytis mokytojo nurodymus įrašymo. Jie buvo stebimi siekiant nustatyti jų medžiagų apykaitą, širdies susitraukimų dažnį ir šerdies temperatūra. Jų temperatūra pakilo visoje klasėje ir nedidinami už 100,3 F vidurkį, kuris lėmė ne būti pavojinga. Į tyrimo vyrai sudegino 460 kalorijų per sesijos vidurkį, o moterų sudeginti 333, šiek tiek mažiau nei touted Bikram entuziastai.

Antrajame tyrime buvo panašus metodiką, nors joga buvo daroma Bikram jogos studijoje su sertifikuota mokytoja vietoj laboratorijoje. Dvidešimt tiriamieji buvo įtraukti į šią mokslinių tyrimų projektą, kuris rėmė Amerikos Tarybai dėl pratybų ir atliko Viskonsino universiteto Emily QUANDT. Vėlgi, temperatūra pakilo visoje klasėje. Pasibaigus sesijos pabaigoje, vidutinė aukščiausios core temperatūra buvo 103.2 F vyrų ir 102 F moterims. Vienas dalyvis nebuvo smaigalys iki 104,1 F ir septyni tiriamieji aukščiau išvyko 103 F

išvados

Nors abu tyrimai padarė išvadą, kad kūno temperatūra pakilo per klasę iki tokio lygio, virš 100, tai šiek tiek sunku palyginti rezultatus, nes visi mes turime nuo pirmojo tyrimo yra vidutinis. Gali būti, kad kai kurie asmenys buvo gauti į daugiau pavojingų temperatūros intervale, kaip matome antroje tyrimo. Kadangi abu tyrimai yra mažas, tai sunku padaryti radikalių išvadų, bet atrodo, galima pasakyti, kad pagrindinės temperatūros pakilimas priklauso nuo individo, tad kai kurie žmonės, kuriems gresia šilumos susijusių ligų. Taip pat svarbu pažymėti, kad visi studijų dalykai buvo patyrę Bikram joga, todėl šiek tiek aklimatizavosi prie karšto drėgno kambaryje. Todėl, naujos mokiniai turėtų būti itin atsargūs ir imtis pertraukos, kai būtina.

Bikram linkęs turėti vienas dydis tinka visiems požiūrį, kuris gali būti pavojingas, jei vykdomas taip griežtai, kad ji neleidžia skirtumus kiekvieno asmens fizinę Reaguodama į aplinką. Amerikos Taryba dėl naudojimosi, rėmėjai Viskonsino universitetas tyrimo, primygtinai rekomenduojame, kad studentai būtų leista prireikus per Bikram joga drėkinti. Konvencijos aplink, kai gerti vandenį per Bikram joga skiriasi, bet visi karšto joga studentai turėtų žinoti, kad geriamojo vandens pakeisti skysčių, prarastas prakaitas yra labai svarbus organizmo gebėjimą veikti sveikas būdas.