Baba Ramdev Jóga Ásany léčit štítné žlázy

Home » Review » Health » Baba Ramdev Jóga Ásany léčit štítné žlázy

Baba Ramdev Jóga Ásany léčit štítné žlázy

Jóga byla praktikována v naší zemi od věků. Existují různé druhy jógy a každý z nich má různé výhody. Různí lidé mají různé potřeby, problémy a bolesti. Také existují různé formy jógy, které pomáhají při léčbě určité nemoci. Jóga může být konečný lék na kontrolních cukrovka, problémy se štítnou žlázou, starších číslo & mnohem více. Tento článek je o tom, jak získat úlevu pomocí jógy pro problémy se štítnou žlázou.

Baba Ramdev, duchovní vůdce známý pro jeho přínos v oblasti jógy, ajurvédy, politiky a zemědělství, vyvinula jóga relací pro problémy se štítnou žlázou. Jeho metody jsou velmi účinné a jeho jógy jsou stojí za to sledovat. On navrhl spoustu jógy ásan pro různé typy nemoci, problémy, situace atd.

Nejlepší část jógy Baba Ramdev je, že se vždy začíná svou relaci zpíváním ‚OM‘. Vibrace, že vytváří, je nejlepším lékem na různé nemoci. YogaOrama nyní nabízí Ramdev jógy pro léčbu štítné žlázy a krku onemocnění.

Baba Ramdev Jóga pro štítné žlázy

Postupujte podle následujících níže uvedených kroků a můžete začít.

1. Kalapbhati:

Jedná se o velmi účinnou formou pránajámy. Sedněte si na zem v komfortním zkříženýma nohama pozici. Zhluboka se nadechněte a vydechněte a pak rychle, zatímco dělá zvuk. Vždy mějte na paměti, zatímco dělá Kapalbhati – musíte se energicky a rychle vydechněte, ale pomalu a zhluboka nadechnout. Pokračovat v tom to po dobu 10 krát a poté uvolněte.

2. Ujjayi pranayam:

Sedněte si na zem v zkříženýma nohama přímé polohy. Nadechněte se pomalu a zhluboka obou nosních dírek. Snažte se, aby se syčivý zvuk, když jste nasávání vzduchu. Po tom, protáhnout své inhalovat čas na nějakou dobu a pak výdech, stejně jako je to možné, aniž by jakýkoli druh tlaku do jiných částí těla. Tento typ pránajámy je velmi efektivní pro ty, kteří trpí bronchitidy, asthama a štítné žlázy.

Zatímco dělá Ujjayi pranayam, nezapomeňte, že budete muset udělat zvuk, zatímco inhaluje. Pokud tak učiníte, vaše hrdlo dostane smlouvu. Naplnit plíce vzduchem. Po vdechnutí úplně, se snaží dělat Jalandhar Bandh. To je také nazýván jako Chin-lock představovat. Zde se budete muset dotknout vašeho krku. Zatímco vydechování, zavřete pravou nosní dírku a vydechněte z levé nosní dírky. Znovu nadechnout a opakujte činnost po dobu 10 krát. V případě srdečních problémů, nezadržují dech, prostě inhalovat a ihned výdech.

Spolu s pránajámě, Baba Ramdev rovněž navrhuje jógy ásany, které jsou užitečné při léčbě problémy se štítnou žlázou. Postupujte podle níže uvedených kroků a začít s ním.

3. Sarvangasana:

Sarvangasana

To je také známý jako ramenní stánek .

Jak to udělat

  1. Za prvé, lehnout si na podložku a odpočinout si záda na podlaze.
  2. Pak budete muset vyzkoušet zvedání nohy směrem nahoru.
  3. Můžete si dokonce vzít podporu svých rukou pro stejný.
  4. Pokusit se odpočívat ruce na zádech tak, že vám může pomoci zůstat stálý v poloze.
  5. Nyní, když vaše nohy jsou ve vzduchu, se snaží přivést je v přímém zákrytu se svým tělem a táhnou ho, stejně jako můžete.
  6. Pobyt v této poloze po dobu 30 sekund a pak se uvolní.

4. Halasana:

Halasana

Když jste v ustáleném v Sarvangasana představovat, vyzkoušet a přinést nohy dolů z nad hlavou. Opět zde odpočinout dlaň ruce na zádech, aby podpořila svou pozici. Zůstává stálý po dobu asi 30 sekund; Počet dech a pak jej uvolněte.

Baba se také zmínil o akupresurní body, které mohou pomoci při léčbě problémy se štítnou žlázou. Ale dříve, než praktikování žádné akupresurní body doma, měli byste navštívit lékaře a poradit se pro lepší pochopení akupresury.

Špičky uvedené v Ramdev Baba jóga pro štítné žlázy jsou velmi užitečné a cenné. Pomohli většina lidí zbavit různých onemocnění a problémy byly trpí. Ještě praxi tyto tipy a ásany doma