Baba Ramdev Jogos asanos išgydyti skydliaukės

Home » Review » Health » Baba Ramdev Jogos asanos išgydyti skydliaukės

Baba Ramdev Jogos asanos išgydyti skydliaukės

Joga buvo praktikuojamas mūsų šalyje nuo amžių. Yra įvairių formų jogos ir kiekviena iš jų turi skirtingus privalumus. Skirtingi žmonės turi skirtingus poreikius, rūpesčius ir skausmą. Be to, yra įvairių formų joga, kurios padeda gydant tam tikrą ligą. Joga gali būti pagrindinis vaistas kontroliuojančių diabetas, skydliaukės problemų, nugaros problemas ir daug daugiau. Šis straipsnis yra apie tai, kaip gauti atleidimą naudojant joga skydliaukės problemų.

Baba Ramdev, dvasinis vadovas, žinomas dėl savo indėlio į jogos, Ajurveda, Politika ir žemės ūkio srityje, sukūrė jogos užsiėmimus skydliaukės problemų. Jo metodai yra labai efektyvūs ir jo jogos užsiėmimai yra verta žiūrėti. Jis pasiūlė keletą jogos asanas skirtingų tipų liga, problemos, situacijos ir tt daug

Geriausia dalis Baba Ramdev jogos užsiėmimų yra tai, kad jis visada pradeda savo sesiją giedojimo “OM”. Vibracijos, kad ji sukuria yra geriausias vaistas įvairių ligų. YogaOrama dabar siūlo jums Ramdev Joga skydliaukės ir gerklės negalavimų gydymui.

Baba Ramdev Joga skydliaukės

Atlikite šiuos toliau nurodytus veiksmus ir pradėti.

1. Kalapbhati:

Tai labai efektyvi forma pranajama. Sėsk ant patogios sukryžiavus kojas padėtyje aukšte. Giliai įkvėpkite ir tada iškvėpti greitai, o daro garsą. Visada atminkite, o daro Kapalbhati – turite ryžtingai ir greitai iškvėpti, bet lėtai ir giliai įkvėpkite. Toliau daro tai 10 kartų ir tada atleiskite.

2. Ujjayi Pranayam:

Atsisėsti ant grindų kryžminio kojomis tiesia padėtyje. Įkvėpkite lėtai ir giliai abiejų šnervių. Pabandykite padaryti šnypštimas, o jūs čiulpti ore. Po to, ištiesti savo įkvėpti laiko, o ir tada iškvėpti kiek, kaip jūs galite be jokios spaudimą natūra jūsų kitų kūno dalių. Šis pranajama tipas yra labai veiksminga tiems, kurie kenčia nuo bronchitas, asthama & skydliaukės.

Darydamas Ujjayi Pranayam, nepamirškite, kad jūs turite padaryti garsą, o įkvėpimo. Kai tai padarysite, jūsų gerklės gauna sutartis. Užpildykite savo plaučius oro. Po įkvėpimo visiškai, pabandykite padaryti jalandhar BandH. Tai taip pat vadinama taisome-užraktas kelti. Čia, jūs turite paliesti gerklę. Nors iškvėpimą, uždaryti savo dešinę šnervę ir iškvėpti iš kairės šnervės. Vėlgi įkvėpti ir pakartokite veiklą 10 kartų. Esant širdies problemų, nereikia išlaikyti savo kvėpavimą, tiesiog įkvėpti ir iškvėpti iš karto.

Kartu su pranajama Baba Ramdev taip pat siūlo jogos asanos, kurie yra naudingi gydant skydliaukės problemų. Atlikite toliau nurodytus veiksmus ir pradėti su juo.

3. Sarvangasana:

Sarvangasana

Tai taip pat žinomas kaip pečių stovo .

Kaip tai padaryti

  1. Pirma, atsigulti ant kilimėlio & poilsio nugarą ant grindų.
  2. Tada jūs turite pabandyti kėlimo kojas į viršų kryptimi.
  3. Jūs netgi galite imtis savo rankomis paramą už tą patį.
  4. Pabandykite pailsėti savo rankas ant nugaros taip, kad jie gali padėti jums likti pastovus poziciją.
  5. Dabar, kai jūsų kojos yra ore, bandyti juos tiesia sutaps su jūsų kūno ir ištempti jį tiek, kiek galite.
  6. Buvimas tokioje padėtyje 30 sekundžių ir tada atleiskite.

4. Halasana:

Halasana

Kai esate pastovus į Sarvangasana kelia, pabandykite ir pareikšti savo kojas žemyn nuo virš galvos. Vėlgi čia pailsėti į savo rankas delno ant nugaros, siekiant paremti savo poziciją. Lieka pastovus, apie 30 sekundžių; skaičiuoti savo kvėpavimą ir tada atleiskite.

Baba taip pat paminėjo apie akupresūrai kiekis, kuris gali padėti gydant skydliaukės problemų. Bet prieš praktikuojančių jokių akupresūrai taškų namuose, turėtumėte apsilankyti pas gydytoją ir konsultuotis geriau suprasti taškinio masažo.

Vartojamos Ramdev Baba Joga skydliaukės patarimai yra labai naudinga ir vertinga. Jie padėjo dauguma žmonių atsikratyti įvairių negalavimų ir problemų jie kenčia. Ar praktika šiais patarimais ir asanos namuose