Basit Yoga A ay içindeki tüm Göbek Fat Burn pozlar!

Home » Review » Weight Loss » Basit Yoga A ay içindeki tüm Göbek Fat Burn pozlar!

Yoga dünya genelinde birçok kişi günler artık şu özellikleri taşıdığını yeni fitness mantra. Yoga huzur içinde zihninizi, bedeninizi ve iç ruh tutmanın bir bilim dalıdır. Yoga sinirleri, sıkıntı zihin ve enerjileri tersyüz vücut yatıştırmaya onun yararları için bilinir. Kan dolaşımını, vücuttaki oksijen akışını geliştirmeye yardımcı olur ve tüm vücut organlarının işleyişi geliştirir. Yoga da karın yağ azaltmak ve karın Döşeme vermek için yardımcı olur. Sen yoga birkaç vücudunuzdan bu fazla kilolu döken ve bir yukarı tonda Midsection almak için pozlar takip edebilirsiniz. Yoga pozlar takip etmek en iyi ve kolay bazılarını bulmak üzerine gelin:

1. savaşçı 1 poz

Savaşçı geri senin çekirdek güçlendirir ve baldırlar ve karın yağ yakmak için yardımcı olur oluşturmaktadır. birbirine Ayaklarınızı paralel yerleştirin ve 90 dereceye kadar sol ayağını getir. içeride sağ ayak kalmak edelim ve verin. düz bacaklarınızı tutulması, başınızın üstünde kollarını kaldır ve omzuna denk hale getirmek. bileğinize sabit gözleriniz başınızı açın. her iki tarafta 10 temsilcileri izleyin.

2. savaşçı 2 poz

Bu yoga poz savaşçı hafif varyasyon sadece poz olduğunu. poz savaşçı olarak aynı tekniklerle egzersiz başlayın. Bunun yerine başınızın üstünde kollarınızı yetiştirme, sen max bunları germe, sizin taraf için silah yükseltmek için gövdeden dışarıya doğru uzatılmış. başlangıç ​​konumuna geri sonra sol ayak için başınızı açın. diğer tarafta aynı izleyin. her iki tarafta 10 temsilcileri izleyin.

3. Sandalye Pose

Bu poz omurganızı güçlendirir ve karın, uyluk ve kalçalarda yukarı çeker. yüzünüzün önünde katlanmış avuç içi ile Dik dur. Dizlerinizi bükün ve bir sandalyenin kenarına oturur gibi göründüğü şekilde vücudunuzu yere oturarak yumulur. Başını sokacak elinizi s kaldırın ve vücudunuzun dengesini korumak için deneyin. Aşağı Omuzlarınızı basın ve omurganızı kemer ve gövde konumunda derine gidelim. 3 ila 6 nefes, serbest bırakılması için pozisyon tutun ve 5 ila 8 temsilcileri izleyin.

4. Yay duruşu

Bu poz, vücudun enerji verir sindirimi iyileştirir ve karın kasları sıkılaştırır. yanınız ve bacaklarında kollarında ile yoga matı üzerinde karnınızın üstüne Lie uzanmış. Bacaklarınızı kaldırın ve dizlerinizi bükün ve kafanın doğru getirin. Kollarını geriye uzatın ve ellerinizle ayak bilekleri tutun. 15 ila 30 saniye boyunca pozisyonu tutun ve başlangıç ​​konumuna geri döner.

5. Duba Duruş

Bu yoga poz vücudunuzun kaybetmek karın yağ sağlar sırt ve bacak kaslarını yürütmektedir. uzanmış bacaklarınız ve iki tarafta kollarınız Sırt üstü uzanın. Nefes ve ayak parmakları ve streç duygu ayakları, bacaklarını yukarı kaldırın. 45 derecede oluşturacak ve kollarınızı uzatıp bacaklar için ulaşmak izin için üst vücut kaldırın. 10 ila 15 saniye boyunca pozisyonu tutun ve egzersizi 5 kez tekrarlayın.