Bhakti joga – kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Home » Review » Yoga Basic » Bhakti joga – kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Bhakti joga - kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Meilė ir atsidavimas padaryti pasaulį geresne vieta. Ar ne manote, kad? Turto, šlovės, o spirale profesinė karjera nuolat eini, bet kiek? Tam tikru momentu, norite realizuoti visa, ką daryti, ir patirtis grynas palaimą paskirtį. Jei esate viena iš tokių atskirų, turite ateiti į tinkamą vietą. Čia mes kalbame apie Bhakti joga ir kaip ji gali pakeisti pasaulį. Skaitykite sužinoti.

Bhakti joga ir jos istorija

Bhakti joga pirmą kartą buvo kalbama apie Bhagavad Gita kaip atsidavimo, pasišventimo, ir perdavimo į Dievo ar stiprios aspektu samprata, kad gydytojas Gausiai tiki ir norėtų per pasiekti išganymą. Ši idėja buvo imtasi pagal hinduistų tradicijas ir išsivystė į įvairių sektų, tokių kaip vaišnavizmas, šaivizmas ir šaktizmas. Kiekvienas sekta turi dievybę, kad specialistas tiki ir skiria save, kad pasiektų aukštesnį sferose sąmonės. Bhakti joga yra praktika, kuri leis Jums suprasti, kad esate nesiskiria nuo visuotinio energijos.

Knyga vadinamas Bhagavatą Purana toliau aiškino idėją įdomių sklypų ir istorijų. Bhakti joga pakilo į aiškinti įvairiais būdais, išlaikyti branduolį nepažeistas. Yra jogos forma vadinama Panchayatana Puja, kad garbina kelis dievybes, bet mano, kad visi esame skirtingi pasireiškimai viena didele galia.

Bhakti jogos unikalumą slypi jos konfrontacijos su kieto kastų sistemai ir kad jį pasiekti visus. Mažesnės kastų moterys, kurie paprastai padėtas mažiausias iš socialinių sluoksnių, buvo dalis Bhakti tradicijas per, todėl revoliucinis kelias.

Kai Bhakti Joga keliavo į Vakarus, induistų religija kaukė, kad jis vilkėjo buvo paimtas, o žmonės apkabino ją, nepriklausomai nuo jų tikėjimų ir įsitikinimų. Jis tapo praktika, kai viena apima tai, kas jų širdis trokšta ar idėją ar jausmas, kad jie yra prijungti prie. Taigi, Bhakti joga dabar tapo pasauliniu reiškiniu, pagerinti žmonių gyvenimą.

Bhakti jogos praktikai

Yra 4 rūšių bhakti jogos praktikų kad Bhagavadgyta, minima. Jie yra:

 1. Tie, kurie kenčia nuo nerimo ir streso ir ieško reljefo.
 2. 2 tipo yra tie, kurie yra įdomu apie Dievą arba aukštesnio dvasinio energijos ir norėtų žinoti, kas tai yra.
 3. Trečioji kategorija sudaro tie, kurie tikisi atlygio už vadovaudamiesi šiame gyvenime arba pomirtinį gyvenimą praktika.
 4. Ketvirtasis yra tiems, kurie nori tik pajusti save sąjungą su Dievu ir nieko iš praktikos laukiasi.

Įvairių atspalvių Bhakti

Lygis ir emocijų išreikšti savo jausmus ar meilės koncepcija ar dievybės skirtis ir po keletas skirtingų tipų:

1. Shanta – Čia bhaktas nėra labai vokalas apie savo atsidavimo. Jis yra ramus ir laimingas, ir lieka Dievo minties be išreikšti jį daug.

2. dasya – Bhaktas duoda visiškai prie dievybės ir tarnauja jam labai atsargiai ir dėmesio. Panašus į Hanumanas tarnauja Viešpačiui Ramai.

3. Vatsalya – Šioje formoje, bhaktas besąlygiškai myli dievybę, panašų į meilę iš tėvų būtų turėti link savo vaiku.

4. Sakhya – Tikintysis mano dievybę, kaip jo draugas ir akcijų visus savo džiaugsmus ir sielvartus su juo be jokių draudimų ar baimės. Santykiai yra skaidri ir teisinga.

5. madhurya – Čia bhaktas yra visiškai pamerkiami į Dievo meilę ir mano jį kaip jo / jos mylimasis. Bhaktas tampa viena su Dievu, kuris yra galutinis pasireiškimas Bhakti.

Kaip praktikuoti Bhakti joga

Yra ne vienas būdas. Nuo savo veiklos pradžios laiką, tam tikrų formatų buvo išdėstyti gauti asmenį į Bhakti režimu. Galite pradėti su pagrindinio stabų garbinimo ir eiti į vienybės su Dievu.

Yra 11 pagrindinių veiksnių, kurie Šri Ramanuja išdėstyti šiuo aspektu. Jie yra:

 1. Abhyasa , kuris yra nuolatinis mąstymas Dievo.
 2. Viveka , kuris perkvalifikavimo nuo diskriminacijos link niekam.
 3. Vimoka ilgisi Dievo ir atlaisvinti save nuo visų kitų.
 4. Satyam yra tikroviškumas su savo jausmais ir Bhakti.
 5. Arjavam yra tiesumas su jūsų kelius ir elgseną.
 6. Krija padeda ir daro gera kitiems nuoširdžiai.
 7. Kalyana yra norintis sveikatą ir laimę visiems.
 8. Daya rodo užuojautą link misfortunate ir padėti jiems.
 9. Ahimsa yra ne smurtas ir ne žalos į gyvų būtybių, be reikalo arba sąmoningai.
 10. Dana yra meilė, suteikiant tiems, kuriems reikia.
 11. Anavasada yra teigiamo ir linksmas ir tuos ritmais plitimui.

Bhakta turėtų atsisakyti save Dievui meldžiasi ir garbina jį, giedojimo ir dainavimo savo maldas per drausmės ir mokymo į Dievą. Vienas smailus atsidavimas ir visiškas pasidavimas Pagalba panardinant save Dievu. Turintys Dievo formą galvoje tampa lengviau už Bhakta melstis ir mylėti, o ne abstrakti sąvoka.

Jūsų kasdienybę, planuoti tarti mantras, skaitydami Raštus, ir žvelgdamas meditatyviai ties Dievo forma nuotraukoje ar stabas modelis. Padidinkite savo meilę jam, kol tampa nesąmoningas savo kūno ir suprasti, jūs esate vienas su juo. Deklamuoti savo vardą, dainuoti savo šlovingą, ir įsitikinkite, kad kiekvienas jūsų veiksmas rezonuoja bhakti.

Jūsų namuose, išlaikyti maldos namų švarus ir papuošti jį. Smilkyti ir šviesos žiburį Dievo akivaizdoje. Maudytis, dėvėti švarius drabužius, sėdi melstis jam pasirenkant būdą pasirinksite.

Privalumai bhakti jogos

 • Bhakti joga minkština jūsų asmenybę ir saugo jus nuo neigiamų emocijų kaip pyktis, ego, ir arogancija.
 • Jis suteikia jums ramybę ir žinias.
 • Jūs manote, džiaugsmingas ir laimingas per Bhakti jogą.
 • Ji pasiima nerimauti, nerimas ir baimė, ir Jus rami.
 • Bhakti joga sumažina savo rūpesčiais ir skausmai.
 • Jis duos jums tai, kas dieviška patirtis.
 • Bhakti joga padeda jums kontroliuoti savo jausmus ir tvarkyti sudėtingus situacijas su lengvumu.

Dabar, leiskite mums atsakyti į kai kuriuos bendrus abejonių dėl Bhakti jogą.

Ekspertų atsakymai skaitytojams Klausimų

Ar Bhakti Joga religinė?

Nebūtinai. Galima pritaikyti, kad ji būtų grynai dvasinė praktika, kuri gali būti pateikiamas bet tikėjimo ar religijos asmeniui.

Ar Dievo koncepcija turi būti būtinai į dievybės forma?

Ne, tik, kad ji tampa lengviau, jei jis yra dievybės forma. Bhaktas turės stabilią nuorodą koncentruoti ant ir medituoti.

Visos pasaulio problemos gali būti išspręstos su meile ir atsidavimu. Bhakti joga yra kelias, kuris trunka žmonių per ją. Tai grynumo, besąlygišką meilę ir didžiausiu atsidavimu emocija. Jei kiekvienas iš mūsų yra pripildytas tokių jausmų, nėra galimybių neapykantos. Mes rekomenduojame jums pabandyti Bhakti joga ir tapti padaryti pasaulį geresne vieta dalimi.